Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    30.04.2011
    Skąd
    Elbląg
    Posty
    39
    Słuchawka
    Sensation

    Odp: Problem z połączeniami przychodzącymi oraz wychodzącymi

    [quote author=maniek9611 link=topic=1181.msg6682#msg6682 date=1312224895]
    Nie rób OT!
    [/quote]
    Ok, przepraszam

    Wgrałem dzisiaj barrdroida, najpierw zrobiłem taska, wgralem hspl, radio 2.15. Rom wgrałem przez clk, oczywiście odrazu po odpaleniu, bez instalacji aplikacji sprawdziłem połączenia. Problem dalej występuje ;( Czytałem różne fora i chyba tylko ja mam taki problem ;]

  2. #12
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Problem z połączeniami przychodzącymi oraz wychodzącymi

    Hmm, a próbowałeś zmienić radio? Ja od pewnego czasu ponownie jadę na 2.10

    To samo występuje na MAGLDR? Pewnie tak, bo skoro i na CLK i po odpaleniu Andka z SD masz problem, to będziesz miał go nadal... ale czasami może warto empirycznie sprawdzić wszystkie dostępne możliwości
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #13
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    30.04.2011
    Skąd
    Elbląg
    Posty
    39
    Słuchawka
    Sensation

    Odp: Problem z połączeniami przychodzącymi oraz wychodzącymi

    Na MAGLDR Jest oczywiście ten sam problem... ;/ Kiedyś także mialem to radio i wszystko działało, a teraz nagle problemy się zrobiły ;(

  4. #14
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Problem z połączeniami przychodzącymi oraz wychodzącymi

    Nie widzę jakoś przyczyny, która mogła by dawać taki skutek ^.^
    Zaniesienie do serwisu, nawet odpłatnie jest trochę bezcelowe - rzecz dzieje się tylko na androidzie, który nie jest oryginalnym systemem, ale na oryginalnym systemie działa więc dla serwisu jest wszystko OK...

    [OT on]
    Nie chcę się czepiać, ale razi mnie to po oczach W swoim profilu masz: Kucharz: Brat gotuję
    W czasowniku liczby pojedynczej pierwszej osoby rzeczywiście to powinno być "gotuję"
    Jednak w czasowniku liczby pojedynczej trzeciej osoby powinno być "gotuje"
    Więc: Poprawne jest "ja gotuję", lecz "brat gotuje"
    Tak tylko dla informacji i z nudów ;p
    Chociaż żart nawet fajny...
    [OT Off]

    Odnośnie sprawy, możesz spróbować sformatować kartę SD, może to tam chowa się jakiś pliczek-wyłączniczek, który to powoduje... Sam w to wątpię, ale warto zawsze spróbować ^,^
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  5. #15
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Problem z połączeniami przychodzącymi oraz wychodzącymi

    Grammar Nazi Ale taki OT lubię ^_^

    Skoro na innym radiu było OK, a popsuło się w momencie przejścia na 2.15... to ściągnij szybko 2.10/2.12/2.14 i testuj
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  6. #16
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    30.04.2011
    Skąd
    Elbląg
    Posty
    39
    Słuchawka
    Sensation

    Odp: Problem z połączeniami przychodzącymi oraz wychodzącymi

    Wesoło u was widzę (ą, ę) ;P Już lepiej?

    Wcześniej miałem radio 2.08 ;]

  7. #17
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Problem z połączeniami przychodzącymi oraz wychodzącymi

    Nie miej mi tego za złe, po prostu w tej chwili umieram z nudów
    Po prostu spróbuj wgrać inne radio, nie ważne jakie. Czekamy na relacje ^,^
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  8. #18
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Problem z połączeniami przychodzącymi oraz wychodzącymi

    Ależ ja bym chciał umierać z nudów

    Proponuję któreś z tych trzech radyjek które wyszczególniłem trochę wcześniej - w zasadzie wszystkie u mnie bezproblemowo się sprawowały i czasami sobie jeszcze między nimi skaczę
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  9. #19
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    30.04.2011
    Skąd
    Elbląg
    Posty
    39
    Słuchawka
    Sensation

    Odp: Problem z połączeniami przychodzącymi oraz wychodzącymi

    [quote author=Vinrael link=topic=1181.msg6698#msg6698 date=1312294752]
    Nie miej mi tego za złe, po prostu w tej chwili umieram z nudów [/quote]

    Oczywiście, że nie mam Też się nudzę i nawet nie zauważyłem "ę" - a pisałem na klawie ekranowej w kompie, bo na chwile musiałem odłączyć ;]

    [quote author=Smogg link=topic=1181.msg6699#msg6699 date=1312295653]Proponuję któreś z tych trzech radyjek które wyszczególniłem trochę wcześniej - w zasadzie wszystkie u mnie bezproblemowo się sprawowały i czasami sobie jeszcze między nimi skaczę
    [/quote]

    Hmm, już sam nie wiem co robić. Jak to wyjaśnić :
    Miałem wgrane - kiedyś kiedyś radio 2.15 - te co mam teraz. Wszystko działało również ok. Zmieniłem rom - właśnie u brata iii wtedy zaczął na nim pojawiać się ten problem. A, że akurat rom mi się nie podobał, wywaliłem go. Wracając do mojego poprzedniego problem nagle przeniósł się jak jakiś wirus Mam to teraz na wszystkich romach które zainstaluje.

    [quote author=Vinrael link=topic=1181.msg6689#msg6689 date=1312292673]
    Nie widzę jakoś przyczyny, która mogła by dawać taki skutek ^.^
    Zaniesienie do serwisu, nawet odpłatnie jest trochę bezcelowe - rzecz dzieje się tylko na androidzie, który nie jest oryginalnym systemem, ale na oryginalnym systemie działa więc dla serwisu jest wszystko OK...[/quote]

    Dopiero co wrócił z serwisu - ekran wymieniałem

    [quote author=Vinrael link=topic=1181.msg6689#msg6689 date=1312292673]Odnośnie sprawy, możesz spróbować sformatować kartę SD, może to tam chowa się jakiś pliczek-wyłączniczek, który to powoduje... Sam w to wątpię, ale warto zawsze spróbować ^,^
    [/quote]

    Zawsze przyracałem przed odpaleniem swoje pliki,
    Teraz wpadłem na to, że może zrobić formata karty, podzielić na partycje i nie przywracać moich plików np. zdjęć, tylko odpalić i sprawdzić :P Jutro rano potestuję, a teraz wracam do lola Pozdrawiam

  10. #20
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    30.04.2011
    Skąd
    Elbląg
    Posty
    39
    Słuchawka
    Sensation

    Odp: Problem z połączeniami przychodzącymi oraz wychodzącymi

    [hr]Dodano: [time]Sierpień 03, 2011, 07:52:57 [/time][hr]
    Niestety, chciałem dzisiaj wgrać inne radio, odpalam kompa i odrazu przy wczytywaniu windowsa restart ;] Wywala się nawet w trybie awaryjnym ;/ Dlatego odpowiem co i jak za jakiś czas Pozdrawiam
    [hr]Dodano: [time]Sierpień 05, 2011, 09:03:19 [/time][hr]
    Newsy
    Dzisiaj ponownie zrobiłem partycje na karcie, wszystko od nowa, task, hspl itd. Spróbowałem szczęścia znowu na barrdroidzie - iii tym razem działa ;O Nie wiem co się stało, być może coś z partycjami było. Normalnie odpaliłem, testowałem chyba z milion razy połączenia - za każdym razem działa. Dziękuję wszystkim za pomoc i pozdrawiam


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top