Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    27.07.2011
    Posty
    4

    Usb flasher mode

    Witam dzisiaj postanowiłem zmienić w swoim htc hd2 roma na andka z tego tematu:
    Kod:
    http://pdaclub.pl/forum/android-w-leo/%28barrdroid-1-0-2%29%28hd2-android-rom%29%28cwmclk%29%28desire-hd%29%28data2ext%29%28rafpigna-1-9-oc/
    Przeczytałem wymagania i wgrałem już hspl 2.8 ale mam problem z ClockworkMod Recovery
    wszędzie pisze i nawet na you tube widać że trzeba wciasnąć i trzymać czerwona słuchwke ale u mnie jak ją wcisnę i trzymam to włącza sie normalnie tel nie wchodzi mi w to okno to trzeba wybrac usb flsh mode nie wiem co jest tego przyczyną mam radio 2.15, rom w wersji 3.14.479.2
    z góry dziękuje za pomoc.

    [gmod]na początek ostrzeżenie za niekodowanie linków, później będzie warn[/gmod]

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    23.11.2010
    Skąd
    Luboń! ;D
    Posty
    227
    Słuchawka
    Samsung Galaxy Note
    Rom
    Stock ICS LPY i root :)

    Odp: Usb flasher mode

    wgrałeś MagLdr ? z opcją USB flasher ?
    Phone history
    : 3210->3310->3310i->Motka v50->SE t310->6020->6120c->6270->HD2->NOTE <3

  3. #3
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Usb flasher mode

    Trzeba wgrać MAGLDR, później CWM z odpowiednim układem partycji... w międzyczasie stworzyć partycję ext na karcie pamięci, na partycję fat wrzucić zip z romem i wtedy zainstalować to via CWM...

    Widzę, że od wersji 1.0.6 Barry już zaczął gotować na cLK... Jeśli więc masz w planach wgranie tej najnowszej wersji - pomiń pierwszą część posta i skorzystaj najpierw np. z tutoriala wgrywania cLK od Kamila na naszym blogu.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    27.07.2011
    Posty
    4

    Odp: Usb flasher mode

    Dzięki śliczne wszystko miałem i zrobiłem nawet partycje tylko tego nie miałem jak narazie skopiowało sie i czekam na ten 1 boot on narazie 5 min logo htc na czarnym tle ale pisało że do 20 min może to zająć więdz czekam...jeszcze raz dzięki
    [hr]Dodano: [time]1311876652[/time][hr]
    Jednak wisiało na tym logu htc na czarnym tle i przez 30 min nie poszło dalej ;/ a co do tego poradnika od kamila to wszystko fajnie ale gdy w clk jak już wpisuje fastboot reboot to mam trzymac na moim htc ikonke domku a tu trzymam i wchodzi w clk tam gdzie sa te białe napisy na czarnym tle a nie tam gdzie moge zainstaloac zip z sd ;/ co ja kurde robie źle teraz nawet jak jakos odpale kopiowanie i dam reboot system to nie wczytuje sie system(logo htc na czarnym tle) tylko wraca mnie do mgld tam gdzie mam boot sd itd załamał mnie ten tel...starczy czysty windows i idzie kurde bez problemu z bootloadera i potem ok a tak to mnie już coś trafia... jakieś sugestie ??

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    27.07.2011
    Posty
    4

    Odp: Usb flasher mode

    rifresh
    ps. obecnie używam &quot;MDJ_Revolution_HD_Super_Light_v._1.0_NAND&qu ot; i wszystko ładnie chodzi jestem zadowolony tylko czasami jest jeden makament taki że jak wyłącze fona i chce go włączyć to zatrzyma sie na napisie GO GO GO!! i nie pojdzie dalej ale ta pozatym to chodzi miodzio mam mgl 1.11

  6. #6
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Usb flasher mode

    Może ten mankament to wina właśnie MagLDR w wersji 1.11... Wiem, że w wersji 1.13 poprawione zostały właśnie takie błędy...
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  7. #7
    Junior Member
    Dołączył
    27.07.2011
    Posty
    4

    Odp: Usb flasher mode

    Wgrałem 1.13 i 2 uruchomienie i działa dzięki wielkie


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top