Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Member
    Dołączył
    09.02.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    79

    Wzmacniacz sygnału GSM

    Witam

    Moż e ktos z szanownycgh forumowiczów ma doswiadczenie lub wiedze w temacie wzmacniania sygnału GSM.
    Potrzebuje cos do domu bo zasieg slaby w kazdej sieci. Nie bede ukrywal ze cena ma tu znaczenie powierzchnia 150m max.
    Z góry dziekuje za pomoc.

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Wzmacniacz sygnału GSM

    Na pewno odrzuć na wstępie wszelkie uber-super-mega-pr0 naklejki pod baterię... Placebo nie potrzebujemy, a takie rzeczy zawsze przywodzą mi na myśl Signs z 2002r. - celem ochrony mózgu przed obcymi w tym filmie ludzie zakładali hełmy z folii aluminiowej ze stożkiem XD istoty spoza naszej planety, które przebyły miliony kilometrów galaktycznych wojaży pokonane przez folię aluminiową...

    No ale przejdźmy do konkretów
    W poprzednim biurze (w tym zresztą też) również posiadałem bardzo słaby zasięg. Po tysięcznej reklamacji u pomarańczowego operatora otrzymaliśmy odpowiedź z możliwym rozwiązaniem - zainwestowanie w urządzenie typu GSM Repeater i przesłanie faktury za coś takiego do operatora a oni indywidualnie rozpatrzą nasz przypadek (innymi słowy: spadaj, mamy Cię w dupie a Twoje pismo na pewno gdzieś się zgubi). Koszt takiego urządzenia - via google, na którym właśnie tego poszukałem - to 399 netto:
    Kod:
    http://wzmacniacze-gsm.info/
    Czy pomaga - nie wiem, być może można to wypożyczyć na jakiś czas i sprawdzić jak to działa (podobnie jak z internetem mobilnym u większości operatorów - bierzesz np. na tydzień i oddajesz, jeśli nie spełnia oczekiwań).

    Tanie to nie jest, ale jeśli jest naprawdę fatalnie, to może jest to tańsze rozwiązanie niż przeprowadzka

    Na operatorów w 99% przypadków nie ma co liczyć - po wnikliwej analizie dojdą do wniosku, że wszystko działa jak powinno i to nie ich wina, a na zakłócenia zasięgu może mieć wpływ górzysty i zalesiony teren (to skrócony fragment otrzymanego pisma... tutaj naprawdę wielkie gratulacje dla pomarańczowego operatora, bo w Warszawie takich zalesionych gór specjalnie nie widziałem).
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top