Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31
  1. #11
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    31.07.2011
    Posty
    13
    Słuchawka
    htc hd2

    Odp: Naprawa bootloadera

    nie, zwarcie spowodowało, że wyładowała się bateria i telefon po podłączeniu do zasilacza pobierał ciągle prąd. Po prostu zawsze głodny

  2. #12
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Naprawa bootloadera

    Minęło parę dni... masz jakieś newsy odnośnie naprawy?
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #13
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    31.07.2011
    Posty
    13
    Słuchawka
    htc hd2

    Odp: Naprawa bootloadera

    w środę naprawili dopiero zwarcie, więc pewnie da się przywrócić do życia. jutro jadę sprawdzić czy wstał wciąż żyję z nadzieją że tak dam znać jutro.

    ed. telefon do odbioru będę miał w przyszłym tygodniu w piątek (ehh długo im to zajmuje... 2 tyg, z czego od środy bootloadera wgrywają)

  4. #14
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    31.07.2011
    Posty
    13
    Słuchawka
    htc hd2

    Odp: Naprawa bootloadera

    ehh odebrałem tel co się okazało... w pierwszym serwisie uwalili dotyk! i generalnie telefon sie nie nadaje do naprawy. W sumie dotyk to było pierwsze co wymienił, już dalej nie pytałem co poszło ...

  5. #15
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Naprawa bootloadera

    I jaki efekt? Odebrałeś kosztowną cegiełkę, czy jednak razem z kosztami przyszedł naprawiony telefon? Działa? Ile kosztowało?
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  6. #16
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    31.07.2011
    Posty
    13
    Słuchawka
    htc hd2

    Odp: Naprawa bootloadera

    noo właśnie napisałem, że nie opłaca się naprawiać.
    Zapewne zwarcie które w pierwszym serwisie zrobili uszkodziło płytę główną i jedyny ratunek to jej wymiana. A nie stać mnie żeby zapłacić za to hm... 500zł? albo i więcej.

    Po prostu oddałem cegiełkę dostałem złoma ...

    nie zapłaciłem nic.

  7. #17
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Naprawa bootloadera

    Jeśli to wina serwisu, możesz próbować odzyskać kasę (za uszkodzenie telefonu), jednak jeśli nie masz na to żadnego dowodu, zostaje jedynie wymiana płyty... :/
    Odszkodowanie poboczem nie chadza ;p
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  8. #18
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    31.07.2011
    Posty
    13
    Słuchawka
    htc hd2

    Odp: Naprawa bootloadera

    ehh... nie mam nic. po prostu przyszedłem powiedziałem ze tel padł oni na to że 40zł i zrobione. Bez żadnego sprawdzenia itp. Przychodze po tygodniu i ze nie zrobili jeszcze. biore telefon ide do innego i oddaje. Mowią że za 3h przyjsc. Przychodzę i że jest zwarcie na płycie głównej. (wcześniej byłem u nich i stwierdzili że to soft i do 100zł zrobią ale wolałem szukać dalej i mniej zapłacić co było błędem)
    Usunęli zwarcie, coś porobili jeszcze bo teraz podłączając do kompa mam:
    qualcomm cdma technologies msm
    I ocenili, że dotyk nie działa i że nie opłaca się tego naprawiać -> ale ekran wszystko ok więc jedynie co obstawiam to płyta główna.

  9. #19
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Naprawa bootloadera

    [quote author=HitcH link=topic=1208.msg6973#msg6973 date=1313830333]
    I ocenili, że dotyk nie działa i że nie opłaca się tego naprawiać -> ale ekran wszystko ok więc jedynie co obstawiam to płyta główna.
    [/quote]
    Ekran (wyświetlacz) nie jest na stałe sklejony etc. z digitizerem. To digitizer odpowiada za przeistoczenie dotyku w ładunki elektryczne. Jeśli to, co mówi serwis jest prawdą, najprawdopodobniej to właśnie on padł.

    Sam w to jednak wątpię... Widząc, jaki komunikat Ci się wyświetla po podłączeniu do komputera, odnoszę wrażenie że padła jednak płyta główna (jak mówisz).

    Czasami tak jest z przypadkowymi serwisami...
    Dlatego zawsze polecam Regenersis - najbardziej fachowy serwis HTC i syfonów w Polsce.
    Niestety, czasami trzeba dość długo czekać i słono zapłacić...
    Ale przynajmniej dostajemy gwarancję na naprawę
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  10. #20
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Naprawa bootloadera

    [quote author=Vinrael link=topic=1208.msg6974#msg6974 date=1313836114]
    Ekran (wyświetlacz) nie jest na stałe sklejony etc. z digitizerem.(...)
    [/quote]

    Jesteś pewny? Gdzieś czytałem, że w HD2 właśnie jest, dlatego ewentualna wymiana jednej z tych dwóch części niesie ryzyko uszkodzenia drugiej podczas rozklejania tego. Nie wiem tylko na ile to prawda, więc jeśli miałeś albo czytałeś wypowiedzi kogoś z tego typu doświadczeniami, to tak dla zaspokojenia własnej ciekawości jest to cenna informaca :-)
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top