Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31
  1. #21
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Naprawa bootloadera

    @Smogg - to właśnie w iPhone, i iPod Touch tak jest, że te dwie części są sklejone, nie w HD2...
    Ładnie to widać na filmiku instruktażowym pt. "Jak rozebrać HTC HD2", jednak nie polecam tego robić ;p
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  2. #22
    Junior Member
    Dołączył
    24.12.2010
    Posty
    21

    Odp: Naprawa bootloadera

    Jeżeli zanosiłbym telefon do jakiegoś punktu który "zna" się na tym co robi to oczekiwał bym jednak że naprawdę ktoś tam zna się na telefonach. Ale to jest tak jak z wszelkimi ASO :-/

    Jeżeli uszkodzenie wynikło ze złego działania serwisu, nie wolno takiego czegoś przepuszczać ! Cóż żyjemy w takich czasach jakich żyjemy, ale chwytał bym się na Twoim miejscu @HitcH czego popadnie. Odwiedziłbym te miejsca w których byłeś i dochodziłbym swego. Gdyby chcieli mnie zbyć to nie zastanawiałbym się długo tylko wzywał Policję ( choć mieszanie w to Policji to już skrajność ). Cóż może wtedy ktoś by się nagle obudził i "zapłacił" za wyrządzone szkody.

  3. #23
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Naprawa bootloadera

    W naszym kraju to teraz to już po ptakach. Nawet jeśli już wzywać policję, to jakie się ma dowody?
    Serwis 1 powie, że to serwis 2.
    Serwis 2 powie, że to serwis 1.
    Bardzo nam przykro, nie mogliśmy pomóc.

    Na przyszłość takie rzeczy od razu do "ASO" - w tym wypadku Regenesis. Osiedlowy zaprzyjaźniony serwis w razie wpadki powie że ma to w dupie, a tak w ogóle to nigdy nie mieli tego klienta z tym telefonem - słowo przeciw słowu. W Regenesis jednak ślad zostaje (choć oczywiście nie życzę nikomu korzystać z usług jakiegokolwiek serwisu).

    Co do samej naprawy i kosztów tej naprawy - ponad 500 złotych to kwota, za którą Leo naprawiać się po prostu nie opłaca. Lepiej sprzedać pozostałości na jakiś demontaż, dołożyć trochę i kupić kolejny telefon (czy to Leo, czy coś innego, wszystko w zależności od preferencji systemowych).
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  4. #24
    Junior Member
    Dołączył
    24.12.2010
    Posty
    21

    Odp: Naprawa bootloadera

    [quote author=Smogg link=topic=1208.msg6979#msg6979 date=1313870110]
    W naszym kraju to teraz to już po ptakach. Nawet jeśli już wzywać policję, to jakie się ma dowody?
    Serwis 1 powie, że to serwis 2.
    Serwis 2 powie, że to serwis 1.
    Bardzo nam przykro, nie mogliśmy pomóc.

    [/quote]

    True, ale nie poddawał bym się tak bez walki. A nóż jednak coś uda się wyszarpać jakieś odszkodowanie.

  5. #25
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Naprawa bootloadera

    [quote author=nemezis link=topic=1208.msg6980#msg6980 date=1313873194]
    True, ale nie poddawał bym się tak bez walki. A nóż jednak coś uda się wyszarpać jakieś odszkodowanie.
    [/quote]

    Ewentualnie za to, jeśli właściciel serwisu się na Ciebie zdenerwuje i wyrzeźbi Ci jedynki...
    Wtedy możesz ubiegać się o odszkodowanie, i za to kupić sobie telefon. Jednak jedynki nadal będą wyrzeźbione...
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  6. #26
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    31.07.2011
    Posty
    13
    Słuchawka
    htc hd2

    Odp: Naprawa bootloadera

    Nie ma szans na nic, nie ma sensu nawet zaczynać. Jakie mam dowody na to, że ten tel był u nich? Żadne. A jeśli powiem kolesiowi, że zepsuł telefon to sorry ale na pewno się nie przyzna, wyprze się wszystkie i tyle. Nigdzie tego dalej nie pociągnę bo bez dowód nie ma podstaw do oskarżeń.

    No cóż, wystawiłem telefon na sprzedaż, nie wiem ile mogę dostać, ale ... z tego co widziałem to sam wyświetlacz to ok 180zł nowy, więc pewnie mogę liczyć na ok. 150+ ?

    Poza tym czytalem o regenesis i o ich cenach - za wymianę pł. głównej 1200zł ... podziękuję.

  7. #27
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Naprawa bootloadera

    [quote author=HitcH link=topic=1208.msg6982#msg6982 date=1313882683]
    Nie ma szans na nic, nie ma sensu nawet zaczynać. Jakie mam dowody na to, że ten tel był u nich? Żadne. A jeśli powiem kolesiowi, że zepsuł telefon to sorry ale na pewno się nie przyzna, wyprze się wszystkie i tyle. Nigdzie tego dalej nie pociągnę bo bez dowód nie ma podstaw do oskarżeń.
    [/quote]

    Widać, HitcH że masz olej w głowie, bo bez dowodów nie ma co próbować.

    [quote author=HitcH link=topic=1208.msg6982#msg6982 date=1313882683]
    No cóż, wystawiłem telefon na sprzedaż, nie wiem ile mogę dostać, ale ... z tego co widziałem to sam wyświetlacz to ok 180zł nowy, więc pewnie mogę liczyć na ok. 150+ ?
    [/quote]

    Popatrz na ceny na allegro, na eBayu etc. Wystaw ceny takie same albo niższe o kilkanaście złotych, albo sprzedaj telefon w całości jako uszkodzony. Chociaż myślę że na części więcej zarobisz ;p

    [quote author=HitcH link=topic=1208.msg6982#msg6982 date=1313882683]
    Poza tym czytalem o regenesis i o ich cenach - za wymianę pł. głównej 1200zł ... podziękuję.
    [/quote]
    Jeśli rzeczywiście miało by to wynosić 1200 PLN... Za tą kwotę można dzisiaj kupić dwa HD2...
    Za mojego HTC dałem 1000 PLN, a jego jedyną wadą były ryski na tylnej klapce... Wszystko było - seryjne słuchawki jeszcze nie otwierane, to samo ładowarka, pudełko, gwarancja, folia na wyświetlaczu etc. A było to 5-6 miesięcy temu.


    Na Twoim miejscu sprzedałbym na części HD2, i za kwotę którą bym odzyskał rozejrzałbym się za HD2, albo dołożył pieniądze (o ile była by taka możliwość) i kupił Desire HD bądź Sensation.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  8. #28
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    31.07.2011
    Posty
    13
    Słuchawka
    htc hd2

    Odp: Naprawa bootloadera

    Tak, tylko jak widzę zbyt na wyświetlacze itp jest strasznie maly. Na razie spróbuje sprzedać w całości za 200, może pójdzie.

    btw. obecnie hd2 można wyszukać za 650zł o ile ma się szczęście I tak się zastanawiam między hd2 a MM

  9. #29
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Naprawa bootloadera

    [quote author=HitcH link=topic=1208.msg6984#msg6984 date=1313935224]
    btw. obecnie hd2 można wyszukać za 650zł o ile ma się szczęście I tak się zastanawiam między hd2 a MM
    [/quote]

    Ja już mam nakręconego i oczekującego od kilku miesięcy kupca na mojego HD2 - sprzedaję go w piątek za 400zł. Cały stockowy komplet. Ale nie ma róży bez kolców - zbita szybka aparatu (sama osłona obiektywu) oraz brak jednej plomby gwarancyjnej (czyli brak gwarancji). Telefon ma rok i kilka dni - kupiony w sierpniu 2010r.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  10. #30
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Naprawa bootloadera

    @Smogg
    Gdybyś nie sprzedał owego telefoniku, daj znać, ja byłbym może zainteresowany
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top