Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11
    Junior Member
    Dołączył
    08.08.2011
    Posty
    6

    Odp: Nie mogę zainstalować RADIA!

    Próbowałem na innym komputerze i jest to samo. "Error 262 - błąd w komunikacji z urządzeniem". Ktoś ma jakiś pomysł. Telefon zakupiłem w sklepie nowy z wgranym windowsem hypnosis. Kraj pochodzenia telefonu Wielka Brytania.

  2. #12
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Nie mogę zainstalować RADIA!

    Nowy z romem Hypnosis? O_O Cool, widzę, że na wyspach wiedzą co dobre :-)

    Mam inną ideę - posiadasz płyty z "jakimś" Windowsem? Z racji mojego umiłowania do Visty lepiej aby była to siódemka bądź IksPe... ale do czego zmierzam: otóż wchodzisz sobie na stronę
    Kod:
    http://www.vmware.com/products/player/
    ściągasz stamtąd VMWare Playera, instalujesz, tworzysz nową wirtualną maszynę z Windowsem, instalujesz, aktualizujesz, podpinasz pod to HD2 i patrzysz co się dzieje ^_^

    Na Omnii i900 która również miała to dyskusyjne szczęście posiadania WM właśnie dzięki wirtualnej maszynie byłem w stanie flashować co chwilę nowe radia czy romy.

    Wymaga to trochę pracy i bezmyślnego klikania next next next, ale może się opłacić, a VM jest też fajnym środowiskiem do uruchamiania i innych rzeczy (zwłaszcza, że VM z Windowsem możesz sobie odpalić i pod Linuksem - czasami jest to lepsze rozwiązanie niż np. WINE).
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #13
    Junior Member
    Dołączył
    08.08.2011
    Posty
    6

    Odp: Nie mogę zainstalować RADIA!

    Wiem. Niezły numer. Nowy telefon kupiony na fakturę w sklepie z wgranym nieoficjalnym romem Nie wiedziałem kupując, że sklep pozbawił mnie gwarancji. Pozostaje jeszcze odpowiedzialność sprzedawcy jeśli by się coś zepsuło. Co do podpowiedzi to postaram się odpalić VM i spróbować. Dziękuje za kolejne wskazówki.
    [hr]Dodano: [time]1314360777[/time][hr]
    Niestety patent z VM nie zadziałał. Zainstalowałem win XP i activsync i dzieje sie to samo. Wina leży zapewne po stronie telefonu. Nie jestem w tych sprawach zbyt mocny ale może poprostu jakiś "fachowiec" wgrywając windowsa mobile coś spartolił. Czy jest jakiś patent na wyrzucenie tego "niechcianego" systemu z mojego telefonu? Nie chce być skazany na androida z karty pamięci, który muli bardziej niż windows mobile. Pomocy!


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top