Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    08.08.2011
    Posty
    6

    Nie mogę zainstalować RADIA!

    Witam, ponieważ jestem świeżakiem zwracam się do szanownego gremium forumowiczów o pomoc.
    Do rzeczy. Chciałbym zmienić system operacyjny na androida. Przygotowując się do tej przełomowej życiowej decyzji zainstalowałem HSPL 2.08 a następnie chciałem zainstalować nowe radio 2.15 jednakże w momencie uruchomienia instalatora na pasku postępu jest cały czas 0 %. Próbowałem też wgrać starsze radio i jest to samo. Wszystko uruchamia się właściwie do momentu załadowania instalatora radia. Próbowałem obie opcje czyli instalacja z pliku exe w win 7 jak i zmieniając nazwę pliku nbh i odpalając z karty pamięci poprzez HSPL. Proszę o pomoc.

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Nie mogę zainstalować RADIA!

    A tę kartę masz pustą? Dobrą praktyką jest posiadanie jakiejś małej, "zapasowej" karty -> format @ FAT32, wgranie pliku z radiem, zmiana jego nazwy na leoimg.nbh i wtedy powinno przejść. W bootloaderze na pewno masz informację o tym, że w słuchawce jest zainstalowany HSPL?
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    08.08.2011
    Posty
    6

    Odp: Nie mogę zainstalować RADIA!

    mam czystą kartę 4 gb zmieniam plik na LEOIMG nie na leoimg wiec moze to jest problem. W wersji instalacji z karty sd ładuje się bootloader (właściwy) a poźiej białe tło i napis loading... i tyle i tak moze sie wgrywac całą wieczność a z tego co widziałem na youtube to powinno trwać moment. Jakieś sugestie?? dzięki za szybką odpowiedź.
    [hr]Dodano: [time]1312793065[/time][hr]
    zmieniłem plik na leoimg ale jest to samo. Wielkość liter nie gra tu roli. Karta jest sformatowana na fat 32 wersja bootloadera 2.08. W tej chwili 15 minut jest biały ekran i napis Loading... i nic więcej więc chyba zwiecha.

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Nie mogę zainstalować RADIA!

    Może wgraj jeszcze raz HSPL - być może się coś w bootloaderze porąbało. Ponownego ściągania radia nie sugeruję, gdyż napisałeś, że próbowałeś już wgrania innego, więc prawdopodobieństwo że to coś z plikiem raczej odpada.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    21.01.2011
    Skąd
    Wszędzie
    Posty
    4

    Odp: Nie mogę zainstalować RADIA!

    Masz tutaj kolego task29 razem z radiem 2.15.50.14.

    Będziesz robił task to odrazu wgrasz sobie to radio.

    Kod:
    http://www.4shared.com/file/rVNaZcTK/Task_29_with_Radio_2155014.html
    HTC HD2 to nie jest kolejny rozdział w historii smartphone. To jest nowy początek.

  6. #6
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    17.11.2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    257
    Słuchawka
    Iphone 4

    Odp: Nie mogę zainstalować RADIA!

    Wgrywaj radio przez kompa nie z karty. Szybko i skutecznie. Bez komplikacji typu a to nie ta karta albo system plików.

  7. #7
    Junior Member
    Dołączył
    08.08.2011
    Posty
    6

    Odp: Nie mogę zainstalować RADIA!

    Dziękuję za pomoc i sugestie. Wgram HSPL jeszcze raz i zobaczę.
    [hr]Dodano: [time]1312967748[/time][hr]
    Mam pytanie czy task 29 usuwa zainstalowany system operacyjny. Chciałbym tylko wgrać nowe radio a androida na razie bootuje z sd.

  8. #8
    Junior Member
    Dołączył
    21.01.2011
    Skąd
    Wszędzie
    Posty
    4

    Odp: Nie mogę zainstalować RADIA!

    Tak kolego Task29 usuwa system operacyjny w telefonie. Dobra opcja jak chcesz wgrać Andrida Nand.
    HTC HD2 to nie jest kolejny rozdział w historii smartphone. To jest nowy początek.

  9. #9
    Junior Member
    Dołączył
    08.08.2011
    Posty
    6

    Odp: Nie mogę zainstalować RADIA!

    Dziękuje za radę odnośnie task 29 ale niestety dzieje się to samo. Nie mogę zrobić taska i wgrać radia. Wszystko robię zgodnie z poleceniami. Uruchamiam taska na kompie jako admin, podłączam telefon. telefon się restartuje wchodzi w bootloadera, pojawia się logo htc i pasek postępu, który cały czas wskazuje 0%. Po kilku minutach na ekranie kompa pojawia się info o błędzie w komunikacji z urządzeniem. To samo było gdy chciałem wgrać samo radio. Proszę o pomoc gdyż chciałbym wgrać nanda a za nic nie mogę. Android z karty muli jak cholera a to mnie denerwuje.

  10. #10
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Nie mogę zainstalować RADIA!

    Spróbuj może na innym komputerze.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top