Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    12.08.2011
    Skąd
    Wielka Brytania
    Posty
    27

    Instalacja na nośniku USB lub karcie SD jest niemożliwa

    Cześć wszystkim posiadacza HD2+Android. Ja mam takie mega pytanie dla was ponieważ wuja google mi nie potrafi pomóc, a naprawdę pytałem go na rożne sposoby ;( Zainstalowałem Androida Froyo 2.2 wersja na SD!!! Radio 2.15 rom 3.14 wypiek blacksidedown. Wszystko śmiga jak należy ale mam problem z instalacją niektórych aplikacji i gier. Dosłowny przykład -> Odpalam Android Market -> Szukam gierki Glow Hockey -> Następnie klikam zainstaluj -> 0%?20%?100%! -> Instalacja? -> I WIELKI KOMUNIKAT ?Instalacja na nośniku USB lub karcie SD jest niemożliwa?. Nie ze wszystkimi aplikacjami i grami tak się dzieje, ale średnio co 4 aplikacja/gra wyświetla mi ten błąd. PS: Zależy mi na tej grze. Grałem u kumpla na xperii i jest super. Pomożecie?
    [hr]Dodano: [time]1313582149[/time][hr]
    Ok Panowie. Znalazłem rozwiązanie (w końcu ). Wystarczyło w ustawieniach "karta SD i pamięć telefonu" odmontować kartę SD. Myślałem, że jak tak zrobie to nie będę miał dostępu do karty SD z poziomu telefonu ponieważ oczekuję na jej fizyczne wyjęcie z niego ale jednak ODMONTOWAŁEM kartę i wszystkie aplikacje z błędem ruszyły
    Czemu wybrałem HTC? Bo nie wybrałem nic innego

    Jest 10 rodzai ludzi... Ci co rozumieją kod binarny i ci co go nie rozumieją

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Instalacja na nośniku USB lub karcie SD jest niemożliwa

    No to gratulujemy poradzenia sobie z problemem

    Jeśli faktycznie tak Ci się podoba Android, a przy WM nie trzyma Cię nic specjalnego, to sugeruję poczytać forum i przeprowadzić flash Androida do NAND - dużo przyjemniej się go obsługuje :-)
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    12.08.2011
    Skąd
    Wielka Brytania
    Posty
    27

    Odp: Instalacja na nośniku USB lub karcie SD jest niemożliwa

    Przy WM, jak wielu ludzi poza mną trzyma mnie AutoMapa! Czym prędzej panowie od automapy napiszą wersje na androida tym ja prędzej zainstaluje Andka na pamięci nand Oby jak najszybciej bo wiem, że andek z nand pracuje dużo szybciej niż z karty.
    Czemu wybrałem HTC? Bo nie wybrałem nic innego

    Jest 10 rodzai ludzi... Ci co rozumieją kod binarny i ci co go nie rozumieją

  4. #4
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Instalacja na nośniku USB lub karcie SD jest niemożliwa

    [OT On]
    Poza AutoMapą na świecie istnieje bardzo dużo nawigacji, w tym kilka które mogę polecić z własnego doświadczenia, np. Sygic - bardzo fajny programik, nowe mapy, łatwa obsługa.
    Sam czekam na AM na Androida - jednak ma najbardziej aktualne mapy - ale ta nawigacja nie jest niezastąpiona.
    [OT Off]
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top