Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    28.11.2010
    Posty
    28

    nie włącza sie ekran

    od dwóch miesięcy używam [MAY 26] AmeriCanAndroid AOSP HD2 GB234 CM71|bkup2sdext234 [KERNEL:AmCanAndroid i wszystko było w porządku gdy od jakiegos czasu miałem problem z włączaniem ekranu a teraz mi w ogóle przestał sie włączać przez co musiałem wrócić do windowsa

    Co może być przyczyną?

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: nie włącza sie ekran

    Ogólnie wiele rzeczy

    Instalowałeś coś nowego w ostatnim czasie?
    Rebootujesz czasami tego Andka?
    Nie mieszałeś nic z systemem plików na karcie pamięci?
    Plik data.img z folderu Android nie uległ uszkodzeniu?
    Czy teraz jak się uruchamia to na początku jest "wizja", a dopiero później nie daje się wybudzić, czy od początku nie ma obrazu?
    Jak ktoś do Ciebie zadzwoni to możesz odebrać?
    Nie podświetla się nigdy, czy tylko przy próbach wybudzenia przyciskami?
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    28.11.2010
    Posty
    28

    Odp: nie włącza sie ekran

    tylko przy probach wzbudzenia przyciskami. najpierw bylo tak ze jak naciskalem czerwona sluchawke to tylko guziczki sie swiecily i naciskalem domek i bylo ok a teraz juz nic nie pomaga ogolnie mam kilka programow zainstalowanych ale to tylko te z android marketu. nie wiem jak bym mogl ten plik uszkodzic poniewaz wiekszosc rzeczy wysylam przez bluetooth.

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: nie włącza sie ekran

    Uszkodzenie wielkiego pliku na karcie SD telefonu komórkowego jest względnie proste :-)

    Może zrób sobie backup najważniejszych rzeczy, wywal data.img, pozwól mu się wygenerować na nowo i sprawdź, czy problem się powtarza.

    Uwaga: Dla Androida SD usunięcie pliku data.img jest tym, czym dla WM i Androida NAND jest HardReset - stracisz wszystkie dane.
    [hr]Dodano: [time]1314347983[/time][hr]
    Tak sobie właśnie myślałem jeszcze o tej Twojej przypadłości. To na pewno wina systemu, a nie słuchawki. W takich wypadkach HR jest jednym z sensowniejszych rozwiązań, aby przywrócić sprawność telefonu... acz wiąże się z pewnymi upierdliwymi ponownymi ustawieniami (nie jestem zwolennikiem robienia full-backupów programów i ich ustawień np. w TitaniumBackup, gdyż wtedy jeśli to jednak konkretna aplikacja "psuje", to wielce prawdopodobnym jest, iż będzie psuła dalej... dodatkowo przy zmianach systemu również może od samego początku wpłynąć to na jego nie do końca prawidłowe działanie).
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    28.11.2010
    Posty
    28

    Odp: nie włącza sie ekran

    ok dzieki za rady ale jesli mam robic HR to wole przy okazji przetestowac kolejnego androida

  6. #6
    Junior Member
    Dołączył
    08.07.2011
    Skąd
    Płock
    Posty
    9
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    2.08?
    Radio
    2.15.50.14

    Odp: nie włącza sie ekran

    Wznowie temacik


    Zrobilem tak jak mowiles Admin usunelem ten plik data i antek konfigurowal jeszcze raz i tak samo podoba mi sie antek lepiej niz WM ale trzyma mnie to czyli antek SD bo czesto uzywam automapy org. bo jestem zawodowym kierowca i czesto mnie wybawia z nerw jak nie moge gdzies dojechac ale ten antek jest cool co jeszcze polecisz mi na te wygaszanie sie ekranu???


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top