Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    24.08.2011
    Posty
    1

    odtwarzacz muzyki HD2

    Jak wyłączyć tzw pauzę w odtwarzaczu muzyki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Posiadam oryginalną płytkę cd gdzie utwór 1 przechodzi w 2 bez tzw pauzy,Na odtwarzaczu cd pokazuje się tylko zmiana utworu.Natomiast słuchając jej na odtwarzaczu muzyki w HD2 przejście między utworami jest pauzowane.Nie dopatrzylem się w ustawieniach żadnych funkcji które mogą wyeliminować ten nieprzyjemny dla ucha defekt.Płytkę zgrywałem w windows media player i w formacie wma skopiowałem na kartę pamięci do telefonu.Program zgrał rozpoznał płytę utworzył okładkę albumu.Również nie wiem dlaczego kolejność utworów po zgraniu do tel.jest inna niż z płytki.Ale to w playliście można uporządkować.Proszę o info pozdrawiam.

    [gmod]§ II: pkt. 3 regulaminu co mówi?[/gmod]

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: odtwarzacz muzyki HD2

    Nie jestem do końca przekonany, czy stockowy odtwarzacz posiada taką opcję... ale zawsze możesz go zmienić

    Inną opcją jest usiąść przed komputerem i posklejać wszystkie utwory w jeden dłuuuuuugi plik muzyczny - wtedy na pewno nigdzie nie będzie przejść między ścieżkami (no chyba, że podczas pętli z końca na początek)
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top