Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    25.08.2011
    Skąd
    Kalisz
    Posty
    49
    Słuchawka
    HD2

    bezpłatny dostęp do internetu (aero2)

    Kod:
    http://aero2.pl/www/aktualnosci.html
    co tu dużo pisać, darmowy dostęp do internetu , za zaledwie 20zł(27, dla kogoś kto woli aby przynieśli mu wprost pod drzwi), które i tak nam zwrócą. Wszystko ładnie pięknie, ale zasięg nie jest wcale obiecujący, niby w grudniu ma być znacznie większy, ale obietnice- obietnicami...
    Co o tym sądzicie ?

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: bezpłatny dostęp do internetu (aero2)

    Trzy dychy to nie majątek. Dzięki działalności użytkowników serwisu Wykop UKE zainteresowało się regulaminem świadczenia usług przez Aero2 (początkowo karty sim mogła odebrać tylko osoba upoważniona/docelowy właściciel w ich biurze w Warszawie... dla mieszkańców np. Szczecina mogło być to uciążliwe ), więc mamy nadzieję, że będzie coraz lepiej... Choć tak patrząc na to co się dzieje wokół Aero2 łatwo można dojść do wniosku, że w polsce za darmo można tylko wp...dol dostać.

    LTE Cyfrowego Polsatu ma być/już jest udostępnione w wolnej sprzedaży. Testy się już zakończyły i wypadły pomyślnie. Chyba wolałbym płacić i wymagać, niż raz zapłacić kaucję za kartę sim (te nowe ponoć są niekompatybilne z masą urządzeń tak baj de łej), a później mieć problemy z zasięgiem/sprzętem/działaniem (internet jest rozłączany po godzinie i wtedy loguje się ponownie)/niskim transferem (bo AFAIR ten nie jest imponujący)... Nie każdy lubi się wiązać umową z operatorem, ale czasami, jeśli policzymy nasz czas, ewentualne nerwy, sposób rozwiązywania problemów i tak po prostu spokój ducha, to może wyjść na to, że abonament kosztuje mniej niż darmowy internet :-)
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #3
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    25.08.2011
    Skąd
    Kalisz
    Posty
    49
    Słuchawka
    HD2

    Odp: bezpłatny dostęp do internetu (aero2)

    Ja tam nie narzekam na mój pakiet w play, płacę 15złociszy i mam neta gdziekolwiek bym chciał dodając do tego, że necik lata z całą prędkością w moim "miasteczku" , a na wioskach troszkę dalej jak jadę to rzadko mi się Edge wyłącza...

    Jestem ciekaw czy Polsat zrewolucjonizuje rynek z tą swoją ofertą ( byłoby miło )


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top