Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    27.04.2011
    Posty
    4

    komputer nie widzi podłaczonego htc hd2

    Dobry wieczór. Mam problem, otóż podłączam telefon do komputera przez kabel usb (orginalny) i komputer w ogóle go nie widzi. Mam zainstalowaną aplikację Centrum obsługi urządzeń z systemem Windows Mobile, ale pokazuje się informacja brak połączenia. Zaznaczam, że wcześniej bez problemu komputer widział telefon. Czy może być to związane z tym, że zrobiłam miękki reset?

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: komputer nie widzi podłaczonego htc hd2

    Miękki reset to nic innego jak "uruchom ponownie"... a przypuszczam, że komputera też nie konfigurujesz na nowo po każdym restarcie
    Więc to raczej nie to

    Pamiętam, że miałem podobną sytuację jak za bardzo namieszałem w jakichś BsBTweaks i SKTools... nie bawiłeś się czasem którymś z tych 2 programów?

    Jak podłączasz kabel to telefon pyta o tryb połączenia?

    Masz możliwość sprawdzenia działania komunikacji na linii telefon-komputer na innym komputerze?
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    27.04.2011
    Posty
    4

    Odp: komputer nie widzi podłaczonego htc hd2

    nie przypominam sobie, bym te programy używała. Jeżeli podłączam kabel z telefonem do komputera, to pyta się mnie "wybierz rodzaj połączenia" no to wybieram ActiveSync i nic... . Mam możliwość podłączenia do innego komputera, ale tamten będzie pod xp-ekiem, a pracuję na "7-ce" sprawdzę jednak
    [hr]Dodano: [time]1315428588[/time][hr]
    Sprawdziłam, na xp-eku, chodzi bez problemów, a na "7-mce" nie

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: komputer nie widzi podłaczonego htc hd2

    Już piszę jak tylko wezmę mojego leo do ręki, spróbuj w ten sposób:

    Wchodzimy w ustawienia>sterowanie bezprzewodowe>menu>usb do pc i tam przy pozycji active sync odznaczamy uruchom szybszą synchronizację danych

    Jeżeli masz ten sam problem to owszem na xp nigdy się z tym nie spotkałem natomiast na win vista i 7 miałem takie przypadki wszystko działało ładnie i fajnie a po jakimś czasie już nie, natomiast zmiana tego pozwala na ponowne podłączenie telefonu, jedyny minus taki że transfer trwa trochę dłużej, ale jest to widoczne na dobrą sprawę tylko jak przegrywamy jakieś duże pliki

    Pozdrawiam i czekam na wyniki

    PS. Jeżeli chcesz się trzymać gwarancjii w leo to polecam też kopie kontaktów itd. i wgranie softa 3.14 bo widzę że na 1.66 jedziesz
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    27.04.2011
    Posty
    4

    Odp: komputer nie widzi podłaczonego htc hd2

    Udało się wielkie dzięki zastanawiam się tylko jeszcze nad jednym, zrywa mi połączenie, nie wiem czy to wina kabla, czy telefonu, czy komputera co do softa, to chyba sama tego nie zrobię, dam do serwisu niech się tym zajmą

  6. #6
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: komputer nie widzi podłaczonego htc hd2

    Co do softa da radę samemu ale wiadomo jak ktoś się nie chce bawić to dać komuś kto zrobi xD Co do zrywania połączenia to przetestuj na innym pc, przynajmniej będziesz wiedziała czy to kabel, zawsze 1 rzecz mniej ;p
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  7. #7
    Junior Member
    Dołączył
    27.04.2011
    Posty
    4

    Odp: komputer nie widzi podłaczonego htc hd2

    Wielkie dzięki za pomoc. Na razie niestety inne obowiązki odciągają mnie od tej przyjemności telefonika ale jak tylko się zbiorę sprawdzę i na pewno odpowiem. serdecznie pozdrawiam


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top