Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    27.02.2011
    Skąd
    Kraków
    Posty
    120
    Słuchawka
    Sensation XE
    Rom
    fabryka
    Radio
    fabryka

    Odp: [MAG/cLK]NDT SENSE3.0 PYRAMID BASED V6.0[Graphic Glitches fixed][HierOS1.7.2]

    Z tego co zauważyłem na różnych forach i na swoim przykładzie to nieszczęsne logo spotyka sporą liczbę ludzi przy tych lub innych romach. Ciekawą rzeczą jest że różne romy zachowują się u różnych ludzi w różny sposób a niby telefon ten sam. Ciekawe z czego to wynika i czy można to jakoś obejść?
    http://gzres.blogspot.com - Nic ciekawego, czyli moje patrzenie na świat przez obiektyw

  2. #12
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: [MAG/cLK]NDT SENSE3.0 PYRAMID BASED V6.0[Graphic Glitches fixed][HierOS1.7.2]

    Logo to pojawia się u każdego, nie u każdego jednak znika ;p

    Modyfikowałem 2 HD2. Jeden ma w HSPL 0x30, jeden 0x50. (nie wiem za co to odpowiada, ale to jedyne różnice jakie zauważyłem). Pomimo to, zawsze dało się zainstalować każdy ROM. Ciekawe, ile procent z tych ludzi którym napis htc nie chce zniknąć robi prawidłowo instalację... później mamy tych, którzy robią prawidłowo, a pomimo to nie chodzi, a to już znikomy odsetek... Np. Ty Javelin. Możesz czuć się zaszczycony będąc w tej elitarnej grupie ludzi ;P
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  3. #13
    Junior Member
    Dołączył
    10.02.2011
    Posty
    7

    Odp: [MAG/cLK]NDT SENSE3.0 PYRAMID BASED V6.0[Graphic Glitches fixed][HierOS1.7.2]

    U mnie jest HSPL 0x40. MOże to jest problem?

  4. #14
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: [MAG/cLK]NDT SENSE3.0 PYRAMID BASED V6.0[Graphic Glitches fixed][HierOS1.7.2]

    To nie ma związku!
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  5. #15
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    27.02.2011
    Skąd
    Kraków
    Posty
    120
    Słuchawka
    Sensation XE
    Rom
    fabryka
    Radio
    fabryka

    Odp: [MAG/cLK]NDT SENSE3.0 PYRAMID BASED V6.0[Graphic Glitches fixed][HierOS1.7.2]

    [quote author=Vinrael link=topic=1278.msg8394#msg8394 date=1321283885]
    Np. Ty Javelin. Możesz czuć się zaszczycony będąc w tej elitarnej grupie ludzi ;P
    [/quote]

    No poprostu zaszczyt kopnął mnie jak jasny gwint A całe życie chciałem być zwykłym nie wyróżniającym się szarakiem, ewentualnie jeśli już miałbym być elitarny i sławny to tylko ratując komuś życie lub wynajdując niewyczerpalne źródło energii. Ale że ja zawsze mam szczęście, jak nie przymierzając Obywatel Piszczyk to wszystko musi stać na głowie łącznie z telefonem.
    http://gzres.blogspot.com - Nic ciekawego, czyli moje patrzenie na świat przez obiektyw

  6. #16
    Junior Member
    Dołączył
    07.11.2011
    Posty
    5

    Odp: [MAG/cLK]NDT SENSE3.0 PYRAMID BASED V6.0[Graphic Glitches fixed][HierOS1.7.2]

    jak z baterią na tym romie?


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top