Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24
  1. #11
    Junior Member
    Dołączył
    24.10.2011
    Posty
    1

    Odp: Dziwny problem z odblokowaniem ekranu

    Mialem podobny problem jak Lukasz_954 z tym, ze zabrnal jeszcze dalej Mianowicie obecnie w ogole nie moge odblokowac tel. Na poczatku sie to rzadko zdarzalo, pozniej coraz czesciej az na amen raz po SR sie udalo i caly ekran smigal. Obecnie po HR nie moge odblokowac ekranu.. Ktos jeszcze mial\rozwiazal taki problem?

  2. #12
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Dziwny problem z odblokowaniem ekranu

    @irajarek
    Może to wina wgranego systemu? Spróbuj wgrać inny ROM, ewentualnie inny system. Może to pomoże. Jeśli nie, pozostaje Ci chyba to samo... czyli serwis :/
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  3. #13
    Junior Member
    Dołączył
    28.11.2010
    Posty
    17

    Odp: Dziwny problem z odblokowaniem ekranu

    Mam to samo. Chyba pozostaje tylko serwis. Udało ci się coś zrobić?

  4. #14
    Junior Member
    Dołączył
    28.11.2011
    Posty
    1

    Odp: Dziwny problem z odblokowaniem ekranu

    ja rowniez borykam sie z tym samym problemem i rowniez mam z USA leosia. Zmienialem romy na rozne, jedne ugotowane przez kucharzy i te orginalne, bez efektu. Postanowilem zaniesc go do serwisu i tak juz odebralem go z 4 i nadal nie dziala. Jak go oddaje to wstepna wycena to ok200pln po czym otrzymuje telefon ze koszt naprawy jednak 450-600pln, lub jak w 2 przypadkach, ze nie sa w stanie naprawic go.

  5. #15
    Junior Member
    Dołączył
    28.11.2011
    Posty
    4

    Odp: Dziwny problem z odblokowaniem ekranu

    Ja również miałem taki sam problem i nie jest to wina romów, softu itp. Objawy były identyczne. Wyświetlacz odpalał, ale nie dało się odblokować telefonu. Jak już się udało odblokować to działał normalnie. Jest to wina panelu dotykowego. Na szczęście miałem telefon na gwarancji. Telefon przeleżał w serwisie Regenersis ponad miesiąc, ale został naprawiony bez żadnych problemów. O dziwo oprócz panelu dotykowego zostały u mnie wymienione przyciski i mikrofon mimo, że nie zgłaszałem z nimi problemów. Także duży plus dla serwisu! Z tego co widać, jest to dość powszechny problem w HD2. W moim przypadku przypuszczam, że jest to z mojej winy bo telefon zaliczył sporo poważnych upadków z wysokości:/ Po jakimś czasie pojawiło kilka plam na wyświetlaczu, które było widać na białym tle a później zaczęły się problemy z odblokowywaniem... Raz częściej, raz rzadziej. Aż w końcu zaczęło to strasznie przeszkadzać.
    Pozdrawiam

  6. #16
    Junior Member
    Dołączył
    03.04.2011
    Posty
    7

    Odp: Dziwny problem z odblokowaniem ekranu

    Dopiero teraz naprawili mi leosia trochę to trwało bo do wersji USA jest trochę inny ekran dotykowy...ekran śmiga aż milo tylko teraz coś mi porąbali i zasięgu GPS nie łapie (może tylko antenka jest odłączona nie wiem)... przeszedł bym się do nich ponownie ale niestety ostatnio często nie ma mnie w kraju a GPS by się przydał... natomiast co do kosztów nie było tak źle...za wymiane ekranu dotykowego i aparatu 300zl

  7. #17
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    27.02.2011
    Skąd
    Kraków
    Posty
    120
    Słuchawka
    Sensation XE
    Rom
    fabryka
    Radio
    fabryka

    Odp: Dziwny problem z odblokowaniem ekranu

    Heh właśnie miałem pisać że mam taki problem, ale widzę że nie jestem jedyny. Pytanie brzmi jak to jest z gwarancją. Oczywistym jest że aby odmówić naprawy gwarancyjnej producent/serwis musi udowodnić że przeróbki (w tym przypadku wgranie androida) uszkodziło ekran.

    Czy regenersis uzna gwarancję czy muszę najpierw wgrywać WM?
    http://gzres.blogspot.com - Nic ciekawego, czyli moje patrzenie na świat przez obiektyw

  8. #18
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Dziwny problem z odblokowaniem ekranu

    Koniecznie wgrywaj stockowy 1.66 usuwający HSPL. Jeśli będziesz miał wgrane HSPL/ MagLDR nie dość, że Ci nie przyjmą na gwarancję, to jeszcze tą gwarancję będą w stanie cofnąć.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  9. #19
    Junior Member
    Dołączył
    01.02.2012
    Posty
    1
    Słuchawka
    HTC HD2

    Odp: Dziwny problem z odblokowaniem ekranu

    Witam!

    Mam ten sam problem. Telefon był używany przez moja mame i wszystko było ok. Ja otrzymałam telefon w spadku i do czasu zdjęcia simlocka i pare dni po jego zdjęciu wszystko było ok. Nagle pojawil sie problem z odblokowaniem ekranu - podswietla sie ale jest czarny i nic sie nie pokazuje. W związku z tym zmieniłam system z windows' a na android i przez jakas godzine było ok a potem znów to samo O telefon dbałam wiec problem pojawił sie nagle.

  10. #20
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    27.02.2011
    Skąd
    Kraków
    Posty
    120
    Słuchawka
    Sensation XE
    Rom
    fabryka
    Radio
    fabryka

    Odp: Dziwny problem z odblokowaniem ekranu

    Proponuję, abyśmy zaczęli podawać czas przez który był używany telefon do czasu wystąpienia usterki. Ciekawy jestem czy to będzie porównywalny okres czasu po którym pada ekran czy zupełnie losowa sprawa.

    U mnie telefon kupiony 21-09-2010 usterka wystąpiła 30-01-2012 czyli po roku i czterech miesiącach

    No to jeszcze tylko dziś dopiszę, że Regenersis zyskało u mnie bardzo. Wczoraj telefon o godz 10.00 przyjęty do serwisu, dziś o godz. 9.00 status naprawy "telefon przygotowany do wysłania". Aż zadzwoniłem żeby się upewnić że wszystko jest ok. Miła Pani potwierdziła że części wymienione, telefon spakowany i jeszcze dzisiaj wyjedzie od nich. No szacun.
    http://gzres.blogspot.com - Nic ciekawego, czyli moje patrzenie na świat przez obiektyw


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top