Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
  1. #11
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: HD2 pare pytan przed zakupem

    No wiesz ja mam może takie odczucie po moim poprzednim asusie, ale kupując produkt za taką kwotę mogli dorzucić ładowarkę samochodową, uchwyt na szybę, i normalną ładowarkę sieciową a nie złóż to sam, i osobno kabelek do kompa ale to tylko takie moje małe odczucie
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  2. #12
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    25.11.2010
    Skąd
    Częstochowa
    Posty
    81
    Słuchawka
    SGS III
    Rom
    ICS 4.0.4

    Odp: HD2 pare pytan przed zakupem

    Aaa rozumiem. No w sumie mnie do szczęścia byłaby potrzebna ładowarka samochodowa i drugi kabel do kompa aby tego tak nie przepinać. No i porządna instrukcja obsługi, a nie ten lekki syfek co dają.
    Choć skoro telefon zachwalany przez HTC jako porządna alternatywa nawigacji w sumie ten dedykowany uchwyt też powinien mieć. Albo możliwość dokupienia w HTC po promocyjnej cenie dla posiadaczy HD2.
    POBIERANIE PLIKÓW BEZ LIMITÓW --->>> http://Rapids24.pl/index.php?ref=18853 <<<---

  3. #13

    Odp: HD2 pare pytan przed zakupem

    Ja bym chciał żeby jeszcze głośnik przenośny dorzucili... (jak w n97 chyba) i pomysł z drugim kablem też dobry... fajne jest pudełko, nie zajmuje przynajmniej duzo miejsca

  4. #14
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    17.11.2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    257
    Słuchawka
    Iphone 4

    Odp: HD2 pare pytan przed zakupem

    A ja bym dorzucił kartę 16gb a nie 2

  5. #15
    Junior Member
    Dołączył
    03.12.2010
    Posty
    7

    Odp: HD2 pare pytan przed zakupem

    witam, juz mam
    teraz trzeba by zmienic nazwe tematu na &quot;pare pytan po zakupie&quot; tz.
    1) nie potrafie zrobic tak ze nie slychac tego pykania np przy wybieaniu nr a slychac dzwiek sms&#039;a (gl.dzwonka mam na max, gl. systemu na 0, jak ktos do mnie dzwoni to slychac ale sms&#039;ow juz nie)
    2)jak mozecie polecic jakies karty pamieci(najlepiej konkretne aukcje na allegro) 4-8gb (jaka firma, jaka klasa) zeby android chodzil sprawnie
    3) qrde nie mam kamery z srodka samochodu w nfs:s hud wszystko jest ale nie widac trasy(wczesniej mialem, potem znikla i po zainstalowaniu jeszcze raz dalej niema)
    i jesze jedna sprawa jak ladujecie baterie ?? czekacie az sie rozladuje do konca i dajecie do ladowania na max czy mozna podladowywac kiedy sie chce ??

  6. #16

    Odp: HD2 pare pytan przed zakupem

    2) http://hd2forum.pl/pomoc-pytania-pro...karta-pamieci/ już zaopatrzyłem się w kartę i polecam Sandiska 16gb ;p
    Podobno lepiej nie czekać aż się rozładuje telefon.
    [hr]Dodano: [time]1292164290[/time][hr]
    1) a patrzyłeś Ustawienia/Dźwięk i ekran/Dźwięk powiadomień ?

  7. #17

    Odp: HD2 pare pytan przed zakupem

    Z baterią każdy postępuje jak chce, większość ludzi doładowuje wieczorem, nawet gdy nie jest rozładowana.
    Karty pamięci firmowe, 4-8-16gb to zależy ile potrzebujesz miejsca firmy sandisk, kingston (według mnie bardzo dobre, nigdy nie miałem problemów z tą firmą).
    W nfs kamerę zmienia się koło prędkościomierza.
    www.mgreventon.pl
    Import pojazdów z Niemiec. Świetne auta w przystępnych cenach.

  8. #18
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: HD2 pare pytan przed zakupem

    1. Start -&gt; Ustawienia -&gt; Osobisty -&gt; Telefon -&gt; Klaw. num.
    O to chodzi?

    2. Ja mam GoodRam SDHC 16gb class 2. Nie zauważyłem z nią problemów - Android chodzi sprawnie, filmy (divx, 700mb) odtwarzają się płynnie i bez zacięć, listowanie plików w eksploratorze czy totalcmd również nie generuje lagów... niby im wyższa klasa, tym szybsza karta i powinna działać sprawniej... ale mimo wszystko, nie jestem pewien, czy przy normalnym (albo popier... ) używaniu Leo odczujesz jakąś większą różnicę.*

    3. Odpowiedź by snake888, powyżej.

    4. Ja zazwyczaj podpinam Leo na noc do ładowarki i rano jak dzwoni budzik, to przy okazji robię kilka kroków, aby już nie wracać do łóżka :P Są różne &quot;szkoły&quot;. Leo posiada baterię Litowo-Jonową, a to powoduje, że całkowite jej rozładowanie niszczy ogniwa (za: wikipedia) dlatego jeśli telefon Ci &quot;padnie&quot; dobrze jest podpiąć go do ładowarki (ale tutaj też bez popadania w przesadę i gnania z pianą na ustach do najbliższego gniazdka :P).


    *moje prywatne zdanie, ktoś kto ma class6 może widzieć to inaczej... choć nie wiem co może i jak może działać szybciej - jak wszystko jest szybkie i sprawne :P
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  9. #19
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    25.11.2010
    Skąd
    Częstochowa
    Posty
    81
    Słuchawka
    SGS III
    Rom
    ICS 4.0.4

    Odp: HD2 pare pytan przed zakupem

    [quote author=Smogg link=topic=126.msg1235#msg1235 date=1292255374]
    całkowite jej rozładowanie niszczy ogniwa (za: wikipedia)[/quote]
    Totalna bzdura i urban legend przekładane z ust do ust przez osoby nie znające się na zasadach elektryki. Skoro nie znamy się na ogniwach, to się o nich nie wypowiadajmy.
    Proponuję zapoznać się ze schematami układów sterujących ogniwami, ich zasadą działania. Obecne akumulatory to nie tylko katoda i anoda przedzielone elektrolitem, to również odrobina krzemu w postaci elektroniki sterującej. Nie będę tu robił wykładów, bo pewnie 95% i tak nie wie o czym mówię. Zainteresowanych odsyłam do lektur zewnętrznych.
    POBIERANIE PLIKÓW BEZ LIMITÓW --->>> http://Rapids24.pl/index.php?ref=18853 <<<---

  10. #20
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: HD2 pare pytan przed zakupem

    @Boss: Hmm.. skoro tak, to proszę, rozwiń trochę ten temat - możemy dodać to do FAQ używania baterii na forum.
    Nie mówię, o jakichś skomplikowanych równaniach fizycznych, bo wtedy pewnie nierozumiejący 95% odsetek nierozumiejących ludzi jeszcze urośnie
    Ogólnie, to nawet nasz prezydent posiłkuje się Wikipedią, dlatego myślałem, że w tego typu artykule urban legend raczej nie wystąpią... Good to know.

    Anyway - jeśli możesz &quot;ludzkim językiem&quot; opisać, jak wygląda sprawa rozładowanych do zera akumulatorów Li-Ion, oraz - jako osoba mająca wiedzę - co sugerujesz, aby poprawić ich żywotność, to na pewno społeczność forum będzie Ci wdzięczna :-)
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top