Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    03.12.2010
    Posty
    7

    HD2 pare pytan przed zakupem

    Witam wszystkich mam pare pytan odnoscie hd2 ktorego mam zamiar sobie sprawic
    chodzi mi o to czy tel. da rade w takich zastowowaniach
    1) Obsluga megavideo (czy chodza wszystkie filmy i jak to wyglada z plynnoscia wyswietlania)
    2) Obluga streamingu (chodzi oto czy bede mogl zobaczuc sobie np wyscig f1, mecz ... z jakies stronki online)
    3) Filmy ( czy po sciagnieciu jakiesgos filmu [zwykly dvdrip 700mb nie zaden hd] bede mogl po wrzuceniu na karte swobodnie go ogladac z dobra plynnoscia)
    4) Jak "wyglada" dzwiek filmiku nagrywanego na jakies imprezie/koncercie [gdzie jest glosno] charczy/buczy czy jest czysto
    5) Jak wyglada sprawa z grami (widzialem filmik na yt gdzie np. mitorola milestone leje w asphalt5 Desire[bebechy chyba te same co w hd2tylko system inny ??] i zastanawiam sie czy tam samo bedzie z hd2.
    No to narazie tyle jak cos by mi sie przypomnialo to pewnie dopisze
    I bardzo bym prosil zeby wypowiadaly sie osoby majaca mozliwosc sprawdzenia tego na swoim sprzecie/albo widzialy jakis filmik z yt [bo slyszalem juz bardzo wiele bardzo rozbieznych informacji] a glownie dla tych zastosowan chce wymiernic swojego sratego seP990

  2. #2
    Administrator
    Dołączył
    13.11.2010
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    425
    Słuchawka
    Note 3
    Rom
    Stock

    Odp: HD2 pare pytan przed zakupem

    1) działają ale za pośrednictwem androida
    2) ad.1
    3) bez problemu, nawet z napisami txt nie ma problemów wystarczy zainstalować tcpmp
    5) wg mnie WM nie jest to system do grania, ale np taki nfs shift wygląda lepiej na hd2 niż na android poza tym jest też sporo innych fajnych gierek Need for Speed Shift on HTC HD2 (WM 6.5.5)
    hTc HD2 "Leo"
    quietly amazing
    podswiatlo.pl

  3. #3
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    23.11.2010
    Skąd
    Luboń! ;D
    Posty
    227
    Słuchawka
    Samsung Galaxy Note
    Rom
    Stock ICS LPY i root :)

    Odp: HD2 pare pytan przed zakupem

    4) dzwięk jest wystarczająco dobry, ale to zalezy tez od otoczenia.
    Phone history
    : 3210->3310->3310i->Motka v50->SE t310->6020->6120c->6270->HD2->NOTE <3

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    05.12.2010
    Posty
    1

    Odp: HD2 pare pytan przed zakupem

    nie kupuj tego ścierwa -wieczne problemy-chyba ze lubisz sie bawic w ciagle instalowanie od nowa



    [gmod]kolego te forum nie służy do wyrażania swego zdania w taki sposób!!![/gmod]

  5. #5
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    17.11.2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    257
    Słuchawka
    Iphone 4

    Odp: HD2 pare pytan przed zakupem

    [quote author=Huragan link=topic=126.msg951#msg951 date=1291585441]
    nie kupuj tego ścierwa -wieczne problemy-chyba ze lubisz sie bawic w ciagle instalowanie od nowa
    [/quote]

    Tacy jak ty też bywają... ale jak widzisz większość bo 243 osoby zarejestrowane zadowolone są z zakupu. Uszanuj to i nie rzucaj wyzwiskami, bo to nic nie wnosi do tematu...

  6. #6
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    25.11.2010
    Skąd
    Częstochowa
    Posty
    81
    Słuchawka
    SGS III
    Rom
    ICS 4.0.4

    Odp: HD2 pare pytan przed zakupem

    A ja tam mam i nie narzekam. System instalowałem raz aby przejść na nowszy. Radio wcześniej kilka razy aby poprawić zasięg. WM nie jest zły. Ja wiem. Tacy np. I-Fani go nie rozumieją. Zbyt skomplikowany i zbyt mądry. No cóż każdy ma system na miarę swojego IQ.
    POBIERANIE PLIKÓW BEZ LIMITÓW --->>> http://Rapids24.pl/index.php?ref=18853 <<<---

  7. #7
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: HD2 pare pytan przed zakupem

    Aby świadomie zdecydować się na jakiś telefon/urządzenie, trzeba sobie najpierw określić czego się od niego wymaga... jeśli ktoś już coś kupił i nazywa to coś &quot;ścierwem&quot; z &quot;wiecznymi problemami&quot;, to oznacza, że to on popełnił elementarny błąd i nie zadał sobie trudu sprawdzenia, czy dany sprzęt wpasowuje się w potrzeby użytkownika.. Trudno :P

    Dla mnie największą zaletą tego telefonu jest coś, co pośrednio poruszył Szakus - jeśli coś nie działa na WM, to można zawsze spróbować odpalić to na Androidzie, który na tym telefonie - mimo faktu odpalania go z karty - sprawuje się wyśmienicie. Fakt, konieczność przełączania się między systemami może stanowić pewną uciążliwość, choć z drugiej strony, to jest przy okazji możliwość posiadania większej ilości opcji w jednym urządzeniu.

    Jeśli lubisz zabawę telefonem i jego oprogramowaniem, to zdecydowanie jest to telefon dla Ciebie. Jest masa romów z WM, można znaleźć coś dla siebie co nie będzie powodowało problemów - wystarczy odrobina chęci aby &quot;dopieścić&quot; swoją słuchawkę. Podobnie ma się sprawa z Androidem. Również podobnie można np. odpalić Ubuntu na HD2, co było dla mnie dużym zaskoczeniem i jakby nie patrzeć frajdą z możliwości pobawienia się tym systemem w telefonie (mimo jego jednak ograniczonej funkcjonalności - choćby z powodu rozdzielczości telefonu... to nie fullhd ).

    Za moją namową kilka osób wyposażyło się w ten sprzęcik (uprzednio posiadających iPhone&#039;a) i szczerze mówiąc, od samego początku ich przesiadki, poza &quot;normalnym&quot; marudzeniem, że jest inny (a po 2 latach ludzie wytwarzają w sobie pewne przyzwyczajenia i nawyki) nie słyszałem większych uwag, co do samego telefonu czy jego oprogramowania (tak, testują różne romy w poszukiwaniu &quot;swojego idealnego&quot.

    Telefon ma działać - ten to robi.
    Działa szybko - to duży plus.
    Działają na nim różne platformy - dla entuzjastów zabawy oprogramowaniem to kolejny duży plus.
    Działa krótko - bateria, - to jest minus :P

    A czy sam bym go kupił jeszcze raz? Wydaje mi się, że tak.
    Jego mankamenty nie są na tyle uciążliwe, aby go dyskwalifikowały w starciu z innymi telefonami, a jak się człowiek przyzwyczai, to już nawet na nie nie zwraca uwagi (choć o nich pamięta - jak np super zamontowany obiektyw aparatu - szczyt technologicznej myśli dizajnerskiej ).
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  8. #8
    Junior Member
    Dołączył
    26.11.2010
    Posty
    5
    Słuchawka
    htc hd2

    Odp: HD2 pare pytan przed zakupem

    Dodałbym jeszcze, iż nabywając HD2 można liczyć na wspaniałych fachowców obecnych na tym forum którzy zawsze i we wszystkim Ci pomogą.
    Ja jestem zadowolonym posiadaczem HD2 i nie zamieniłbym go na żaden inny telefon obecny teraz na rynku

  9. #9
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: HD2 pare pytan przed zakupem

    jedynym minusem jak dla mnie jest bardzo uboga zawartość pudełka ;]
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  10. #10
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    25.11.2010
    Skąd
    Częstochowa
    Posty
    81
    Słuchawka
    SGS III
    Rom
    ICS 4.0.4

    Odp: HD2 pare pytan przed zakupem

    Czemu?
    POBIERANIE PLIKÓW BEZ LIMITÓW --->>> http://Rapids24.pl/index.php?ref=18853 <<<---


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top