Po pierwszej przygodzie z buildem MCCM SE v3.4, przesiadłem się na AmeriCanAndroid AOSP HD2 GB234 CM71. Pomyślałem że jak już się bawić to się bawić, wakacje się kończą to wypadało by coś zmienić w leonie. Okay, wiem to tylko Android z sd, szału nie ma :-)

Po dość długim wyborze zainstalowałem sobie o to to właśnie -> [SD/MAG/cLK/CWM/DAF]HD2 Miui 1.9.9[GB2.3.5]

Wygenerowanie pliku .img nawet trwało krótko bo 8 minut i 30 sekund . Generalnie build który opisuje ma mnogość funkcji upiększających ekran. Rożne ustawienia, tematy, wodo-tryski ( zmiana ikonki stanu baterii ) i inne takie. WiFi działa, aparat, podstawowe funkcje również. Nie udało mi się tylko pomimo wpisania odpowiednich ustawień sieci uruchomić transmisji danych :-/

Co więcej na "ekranie/pulpicie" leona owszem można było zmienić tapety, dodać widget. Ale za żadne skarby nie można było usunąć niektórych skrótów do programów -> " Nie można usunąć skrótów systemowych " Mniej więcej taka informacja pokazywała się przy próbie usunięcia.

Strasznie mnie to denerwuje, bo to ja mam ochotę być panem i władcą tego co mam w leonie, a nie coś innego :P

I najbardziej denerwująca rzecz, po 30 minutowych użytkowaniu, okazało się ze ten build jest strasznie pamięcio-żerny. Co za tym idzie co chwile miał kilku sekundowego laga.

Szczerze to nie polecam, ale jeżeli ktoś by się chciał pobawić :-)
Link -> XDA :
Kod:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=969661
P.S Wróciłem do AmeriCanAndroid AOSP HD2 GB234 CM71, ten też ma swoje "humory" ale cóż robi przyzwyczajenie