Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    15.09.2011
    Posty
    2

    Problem z odblokowaniem ekranu.

    Witam! Mam Problem z moim HTC HD2, mój telefon nie może wybudzić się ze stanu uspienia naciskam przycisk i nadal jest czarny ekran, czasamy wyciagnę baterię i też jest czarny nie działa Telefon kupiłem używany na allegro miał być w 100% sprawny a u taka chu*nia Czy to probolem z softem? Dodam że jak juz uda się go obudzić działa idealnie.

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: Problem z odblokowaniem ekranu.

    Tu nie chodzi o to aby go zaraz naprawić i szukać przyczyny dlaczego tak się dzieje. Jeżeli jest 100% sprawny niech koleś sobie go zabiera i się martwi. Masz zawsze możliwość reklamacji!
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  3. #3
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    25.08.2011
    Skąd
    Kalisz
    Posty
    49
    Słuchawka
    HD2

    Odp: Problem z odblokowaniem ekranu.

    Dokładnie , musisz napisać do sprzedawcy co jest grane , jeśli Ci tego nie zareklamuje/pokryje kosztów naprawy - sprawa do allegro. Chyba, że w aukcji było wyraźnie/mało wyraźnie napisane, że z jakichśtam powodów nie przyjmuje zwrotów, ale wtedy tak jak już mówiłem, możesz wystąpić o pokrycie kosztów naprawy;p

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Problem z odblokowaniem ekranu.

    To zależy z jakich powodów ma mieć możliwość nieprzyjęcia zwrotu... jeśli sprzedaje "działający telefon", a po chwili "jeśli jednak nie działa, to nie przyjmuje zwrotów" to coś by było nie halo

    Jeśli sprzedającym był sklep i kupiłeś telefon poprzez opcję "Kup teraz", to masz 10 dni na zwrot.

    Jeśli była to osoba fizyczna... to Maniek jest już specjalistą w załatwianiu takich tematów 8)

    Sprawa zgłaszania większości tego typu przypadków do Allegro kończy się podobnie - zgłaszasz, czekasz na odpowiedź, a Allegro ma Cię tak głęboko w dupie, że Cię stamtąd nie słyszą. W najlepszym przypadku dostaniesz odpowiedź z szablonu że QXL Poland świadczy usługi najwyższej jakości, z należytą starannością i zasadami, a skoro ktoś Cię oszukał to idź na policję a nie do nich <^><^^><^>
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  5. #5
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: Problem z odblokowaniem ekranu.

    Yup

    Nie baw się w żadne naprawianie. Miałem ostatnio taki przypadek, nie będę opisywał go ale ile nerów kosztowało mnie cała sytuacja z jednym cwaniaczkiem z bąbką w nosie. Dwa tygodnie byłem bez telefonu bo był niezgodny z opisem w aukcji. Korespondencje poprzez allegro szablony (spory) i tak jak mówi Smogg - mają Cię głęboko w dupie. Trzeba trochę pokorespondować i wyjaśnić sprawę jak krowie na granicy aby mieć niezbite dowody i na koniec odesłać telefon. Jak będzie dalej problem z uzyskaniem kasy, no to wiadomo - policja i oszustwo internetowe. U mnie dopiero to zadziałało, ostrzegłem go i na szczęście nie musiałem iść się spuszczać jeszcze raz z tym samym tematem. Kaska jeszcze tego samego dnia była na koncie.
    Gadaj z gościem, walcz o swoje
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  6. #6
    Junior Member
    Dołączył
    15.09.2011
    Posty
    2

    Odp: Problem z odblokowaniem ekranu.

    telefon po HARD RESET działą narazie ok, bez problemów zobaczymy.

  7. #7
    Junior Member
    Dołączył
    21.09.2011
    Skąd
    Rzeszów
    Posty
    3
    Słuchawka
    HTC HD2, EVO 3D

    Odp: Problem z odblokowaniem ekranu.

    Telefon na to wygląda, że jest sprawny. Wina jest jak widzę we wgranym oprogramowaniu - po prostu jakiś program Ci zajmuje pamięć i blokuje tel.
    jeśli jesteś zdecydowany to ja bym usunął wszystkie programy lub wgrał nory ROM i wtedy na czysto wiesz co jest z tel.
    A jeśli nie to oddaj byłemu właścicielowi i kropka.

  8. #8
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Problem z odblokowaniem ekranu.

    @Romanek100
    ...
    Zauważyłeś, kiedy ten wątek był założony...?
    =,=

    I że autor wątku znalazł rozwiązanie?...
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top