Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Parę programów

    Panowie potrzebuję porady i pomocy w wyborze aplikacji na androida do hd2, wiem że pełno tego jest tutaj, i o to chodzi, że pełno aplikacji jest, ja szukam tych najlepszych i sprawdzonych a więc :

    1.Prosty kalendarzyk który tworzy ikone na ekranie i pokazuje miesiące i dni tygodnia, coś jak w htc sense (ten w poscie powyzej mnie jest zbyt wymyslny, ja szukam czegos prostego)
    2.Jakis pogram do smsow, jak wiemy ten standardowy w androidzie jest sredni, wazne zeby byl przejrzysty i fajnie wyglądał
    3.Jakieś fajne zegary na pulpit, bo te standardowe (a w moim romie jeden) są śmieszne, głownie mi chodzi o takie cyfrowe
    4.Jakis prosty task manager
    5.Jakis program do usuwania "temp" oraz innych smieci po ktorych htc moze zamulać, jest cos takiego na androida w ogole ?
    6.Program do zdjęć tzn do albumów bo do zdjęc mam camera360, swoją drogą, tym programem można też nagrywać filmy czy tylko zdjęcia robić ?

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    23.11.2010
    Skąd
    Luboń! ;D
    Posty
    227
    Słuchawka
    Samsung Galaxy Note
    Rom
    Stock ICS LPY i root :)

    Odp: Parę programów

    Calendar GOWidget- kalendarz, prosty, czytelny, sam uzywam
    GoSMS(pro)-ladny widzet, w pro mozliwosc ustawienia skorek itp.
    FancyWidget-zegary, mnostwo skorek do pobrania dla zegarow i pogody
    advenced task manager- chyba naj naj prostszy.
    Do "temp" to nie wiem
    ostatnie j/w
    Phone history
    : 3210->3310->3310i->Motka v50->SE t310->6020->6120c->6270->HD2->NOTE <3

  3. #3
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Parę programów

    A jakiego masz Androida?

    Wiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale to wszystko czego potrzebujesz jest w standardzie w HTC Sense 2.0/2.1/3.0/3.5 i tam sprawuje się wyśmienicie... W zasadzie te 6 punktów to podstawy i minimum co powinno zawierać się w środku udanego Launchera :-)
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  4. #4
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Parę programów

    Tak, wiem że jestem monotematyczny i ciągle wychwalam PRJ Clean Desire... Ale widocznie mam powody ;p

    1. Kalendarzyk wraz z Widgetem miałem od razu po wgraniu ROMu. Sprawia się bardzo dobrze.
    2. Akurat tutaj nie wiem, korzystam z oryginalnego i jest według mnie wystarczający.
    3. To samo co w pierwszym punkcie. Mam 7 osobnych zegarów, o różnym wyglądzie.
    Co do reszty - Zastanawiam się, po co Ci np. osobny program do zdjęć, jeśli ten wbudowany do androida jest przejrzysty, ładnie wyglądający i poprawnie działający...
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  5. #5

  6. #6
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Parę programów

    Chodzi raczej nie o wersję Androida, ale o konkretne distro. Czyli np. u mnie PRJ Clean Desire.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  7. #7
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Parę programów

    Jak dobrze Vinrael mnie rozumie 8)

    Chociaż tutaj i tak dostaliśmy ciekawe info nt. Androida używanego przez Autora tematu. Otóż nie ma jeszcze Andka 2.3.5 z HTC Sense

    W takim razie, jest kilka rozwiązań:
    1. Flash starszej wersji Androida, przeportowanej z innego HTC i posiadającej Sense.
    2. Zainstalowanie jakiegoś wygodnego Launchera z masą Widgetów.
    3. Zainstalowanie samej megapaczki widgetów, bo przypuszczam, że jakiś sensowny Launcher teraz i tak już masz.
    4. Poszukiwanie wedle Twojej listy punkt po punkcie masy samodzielnych Widgetów/Aplikacji i instalowanie wszystkiego po kolei.

    Jako maniak i wielbiciel nakładki od producenta telefonu skłaniałbym się ku opcji nr 1., zwłaszcza, że ostatnio wyszły romy z Sense 3.0 bez artefaktów graficznych
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top