Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 19 z 30 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 294
  1. #181
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    Cóż, według mnie zastosowanie klawiszy dotykowych pod ekranem to dobre wyjście aby nie wprowadzić ich na ekran jak w galaxy nexus, ale z menu to zwalili po całości ;X

    Tapnięte z HTC Evolution HD2

  2. #182
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    Vin, na 7 stronie tego review masz podany czas pracy na baterii... One X nie wytrzymuje 5 godzin przeglądania internetu po Wi-Fi... Szczerze mnie to zaniepokoiło, bo jak jestem na nudnym szkoleniu to czas pracy na baterii ma duże znaczenie... a szkolenia bywają dużo dłuższe niż te 5h

    Poza tym, nie lubię wychodzić np. z pracy do domu z rozładowanym telefonem. Raz już mi się tak zdarzyło, że telefon już pada i... wtedy we mnie wjechał jakiś śpieszący się jegomość... wiesz, nie sposób przewidzieć przyszłość... ale na pewne ewentualności można się łatwo przygotować niedużym nakładem pracy - naładowany telefon się po prostu przydaje... 5h to trochę zbyt szybkie rozładowanie się słuchawki, która de facto nie robi nic nadzwyczajnego czy nadzwyczajnie obciążającego.

    Cziken, Ten klawisz Menu na ekranie to kuriozum i pokazanie kilku klawiszy Galaxy Nexusa w krzywym zwierciadle. Jak tak można?

    Nie wiem, kto miał taki pomysł, ale teraz w związku z One X (i o ile to faktycznie przypadłość całej serii, to również S i V) czekam na newsa o update softu który wprowadza przebindowanie głupiego klawisza na rzecz sensownego zastosowania i niezabierania przestrzeni roboczej na ekranie... Jestem w szoku, jak można wymyślić coś tak idiotycznego. W Galaxy Nexusie godziłeś się na to... tutaj niby masz klawisze... ale jednak musisz mieć pasek na jeden dodatkowy przycisk xD
    Jakby nie mogło być tak jak teraz w HTC - klik: menu, długi klik: menedżer aplikacji... tadam! Już widzę jak po takim pomyśle musiała wyglądać rozmowa na Tajwanie:
    - Nie! Zabierzmy użytkownikom przestrzeń ekranu, bo przeżyją szok, bo taki on duży... teraz będzie mniejszy!
    - O! I łatwiej będzie zatrzymać grę/aplikację!
    - Tak, i pokażemy Samsungowi że i my możemy mieć dotykowe klawisze!
    - A co z tymi co mamy?
    - Przestań, Huan Czing Czak, wymyślimy dla nich jakieś głupie zastosowanie, np. trójwymiarowa lista aplikacji.
    - Świetny pomysł Czuan Hing Chak, i jeszcze z czasem zrobimy z tego 4D, będzie bardziej wykorzystywało 4 rdzenie Tegry.
    - Tak, i nie będzie można tego zamknąć, bo tutaj nie pokażemy im Menu!
    - /mroczny śmiech/ I wprowadzimy w tym ficzer ubijania Sense... tak, aby wystarczyło to otworzyć!
    - I ta animacja będzie cały czas chodziła w tle zjadając baterię!
    - A ta będzie niewymienna!
    - I niech ekran przy przełączaniu aplikacji świeci się na 200%, a potem powiemy, że to przez customy!
    - Świetny pomysł Ping Pong, zrzucimy wszystko na sabotażystów z projektu Galaxy Nexus 1.5
    - A skąd ten numer Sushimitzu?
    - Jak oglądałem Karate Kida, to z dwóch debilnych rzeczy zrobili coś bardzo fajnego - to my też damy przyciski, których jest za mało i pasek, który jest niewykorzystany...

    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #183
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    @Smogg - oczywiście, że 5 godzin, ale przy uwzględnieniu, że co 2 minuty załadowywali od nowa stronę... Nawet ja, po kursie szybkiego czytania, przeczytaniu naprawdę dużej ilości książek, dalej potrzebuję trochę więcej niż 2 minuty... Test był także robiony przy maksymalnej jasności, przy której (przynajmniej ja tak mam) nie da się czytać, co więcej wtedy telefon świeci jak szperacz z czasów drugiej wojny światowej i nauczyciel/wykładowca raczej domyśli się, że koszulka Ci nie świeci
    Telefon i tak ładuję jak tylko idę spać (mówię o HD2) a i tak bateria pod koniec dnia jest praktycznie zawsze powyżej 50% naładowania.
    Telefon służy mi też jako odtwarzacz muzyki (właściwie to głównie jako odtwarzacz...), a podobno przy słuchaniu muzyki 4 rdzenie mają być uśpione, a do roboty zagoniony piąty, energooszczędny, czyli tutaj nie powinno być jakichś rewelacji typu 'drain all the battery in less than 2,9 seconds!'.

    Ale, całkowicie się zgadzam, że ta belka z menu to całkowity, kompletny, bezsensowny, idiotyczny, nieprzemyślany i oburzający fail. Ale z resztą tak nie jest, więc trzeba mieć nadzieję, że gdy HTC wyda łatkę do tego *cynicznym głosem Jeremy'ego Clarksona* geeenialnego paska z menu. będziemy mieć pieniądze na zamianę telefonu na jedyneczkę z iksem
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  4. #184
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    Jest to przypadłość całej serii One. Jednakowoż zobaczcie ma HD2 który nie miał klawiszy odpowiednich, ba nawet nie miał andka a w romach ics i tak mamy to pod klawiszem menu... To debilne wprowadzić trzy klawisze, rozumiem chwyt reklamowy ics ma trzy klawisze , Nexus ma tylko tam wyskakuje trzykropek mówiący tu są dodatkowe opcje a nie mega przycisk szpecący cały ekran, co w dużym one x to nie problem, to w najmniejszym V to duży problem z przestrzenią :P

    Tapnięte z HTC Evolution HD2

  5. #185
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    W dużym X to też problem, bo to po prostu... musi, musi denerwować...
    Chicken, masz tutaj kilka przecinków
    Kod:
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    i powstawiaj je w ten sposób, aby wątek który czytasz był spójny, i nie trzeba było rozkminiać, co poeta miał na myśli.


    [EDIT]
    Czemu wątek zamknięty, skoro rozmowy tyczyły właśnie następnej słuchawki, którą zamierzam kupić? :S
    Otworzyłem ponownie, jeśli są jakieś sprzeciwy proszę pisać na PW.
    Ostatnio edytowane przez Vinrael ; 11.04.12 o 20:46
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  6. #186
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    Jednak powracając do One, za szybko wydali nakładkę i nic nie pomyśleli i czterech klawiszach, wydając telefon z fizycznymi klawiszami bez jednego w komplecie...
    Myślę że w najbliższym czasie powinna wyjść łatka, jeżeli nie to znowu konsumenci ruszą do boju i wymuszą wprowadzenie multifunkcjolności jednego z klawiszy

    Tapnięte z HTC Evolution HD2

  7. #187
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    Tak gadamy tu ale kto wie, może zachęcimy do zakupu kogoś, wątek ma sens

    Tapnięte z HTC Evolution HD2

  8. #188
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    Jak najbardziej, a zachęcacie choćby mnie
    Wątpię, żeby HTC zostawiło sprawę tej... okropnej, tragicznej, niechlujnej, denerwującej, nieprzemyślanej, idiotycznej, bzdurnej i bezsensownej belki z przyciskiem menu. To po prostu jest niezaakceptowane przez tych, co użytkują te telefony, więc jeśli HTC nie wyda poprawki, straci zapewne klientów... chociaż zapewne - masz rację, użytkownicy na XDA niedługo zamieszczą poprawkę, pewnie szybciej niż HTC
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  9. #189
    (Plichu) [Jr Member]
    Dołączył
    27.06.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    128
    Słuchawka
    HTC Sensation
    Rom
    Virtuous Inquisition

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    A ja wam powiem że tak się złożyło że w głowie zrodził się plan kupna one x.
    Ale jak się tak zastanowiłem to fakt, że bateria w najlepszym wypadku trzyma tyle co w sensacji (powiedzmy do 20h bez orania internetem i grami), połączony z faktem że nie da się w nim samemu podmienić baterii równa się dla mnie wielka śmierdząca kupa.

    Gdyby ten telefon wytrzymywał 24h orania to ok ale w momencie gdy telefon nie wytrzymuje 8h to woła o pomste do nieba.
    Dziękuję postoję, mam przy sobie (w portfelu) zapasową baterię do sensacji w razie nagłych wypadków i chwalę sobie to rozwiązanie.
    Virtuous Inquisition

  10. #190
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    Akurat odnośnie baterii to nie jest tak strasznie, zauważ, że ciężko też zmitrężyć 5 godzin ciągłego siedzenia z telefonem i przeglądania stron... W każdym razie ja sobie tego nie wyobrażam, jeszcze jakieś życie mam
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top