Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 21 z 30 PierwszyPierwszy ... 111920212223 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 294
  1. #201
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    Wygląda na to że wystawili produkt za szybko zamiast go dopracować ;/
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  2. #202
    (Plichu) [Jr Member]
    Dołączył
    27.06.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    128
    Słuchawka
    HTC Sensation
    Rom
    Virtuous Inquisition

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    Ja jeszcze wrócę do sprawy baterii.
    Przełączyłem sieć na 2g, nie odpalałem w tle żadnego gadu gadu, normalnie korzystałem z telefonu (smsy, rozmowy, 20 zdjęćna działce, chwilę pograłem w temple run) i wiecie ile mam jeszcze % baterii? 70 Przy czym czas pracy na baterii wynosi obecnie 14h 50min. Jasność ekranu na auto
    Virtuous Inquisition

  3. #203
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    Oglądając rom Imilka for Note jestem bardziej przekonany do Notesu niż do nowych HTC, cóż co że dobre wykonanie HTC jak to się sypie w rękach a Samsungi chodź plastikowe to coraz mocniejsze w wykonaniu, co to będzie powiedźcie ?

  4. #204
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    Myślę, że HTC powinno w tym momencie (żeby nie stracić klientów) zakończyć tą serię telefonów, wycofać na chwilę ze sprzedaży i produkcji, dopracować telefon (belkę z menu, jakość obudowy, może wstawić lepszą baterię), a tym co mają telefony z wadliwej serii naprawić/wymienić na gwarancji, co też nie powinno jakoś przysporzyć kłopotów HTC, skoro jeszcze mało osób kupiło telefony z serii One... To dużo lepsze, niż strata klientów tuż po zaprojektowaniu nowej serii telefonów... Albo zrobienie tego kroku później.

    Co do samsungów - pomimo tego, że jakość ciągle wzrasta, to jakoś i tak pewniej się czuję z jakimkolwiek HTC (oprócz serii One, jak widać... ;d) - nie trzeszczą, nie gną się, są dobrze wyprofilowane, dobrze spasowane... A w samsungach można czasami znaleźć mankamenty - jak np. u mojego znajomego w SGS przednia szybka w górnym prawym rogu wystaje troszkę ponad obudowę - niby nic, ale denerwuje, a i szkiełko szybciej się rysuje... Nadmienię także, że nigdy ten telefon nie był rozbierany.
    Polecam także eksperyment (który się nie uda z tabletami, bo są zwyczajnie za duże): złapcie samsunga całą łapką, i ściśnijcie (oczywiście nie z całą siłą... ale trochę siły jednak wkładając). Każdy, z jakim do tej pory miałem do czynienia, wydawał trzaski, gdzieś coś ocierało etc.
    Następnie weźcie jakieś HTC i powtórzcie test (chociaż z tego co widzę, nie tyczy serii One). Nawet Wildfire i Tattoo nie wydają żadnych dźwięków.

    Może i to moje szczęście, ale ja doszedłem do takich wniosków, że HTC jest po prostu lepiej dopracowane (i tutaj ponownie nadmienię, że widocznie oprócz serii One...).
    Ostatnio edytowane przez Vinrael ; 13.04.12 o 21:24
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  5. #205
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1
    @Vinrael: Sensacja trzeszczy

    Wysyłane z mojego HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e za pomocą Tapatalk 2
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  6. #206
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    @Smogg
    HD2 ani piśnie, HD7 to samo, to samo Wildfire S (testowane na dwóch), Tattoo, Hero... (Chicken mi jeszcze przypomniał o serii Desire) Desire, Desire Z, Desire HD.
    Wszystkie te telefony miałem w łapkach, i absolutna cisza...
    Czyli co, nowe HTC są gorsze jakościowo od starszych?
    Raczej niespecjalnie, skoro HD7 jest pod tym względem bez zarzutów...
    Ostatnio edytowane przez Vinrael ; 13.04.12 o 23:28
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  7. #207
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    G1 trzeszczy jak szalony,Leon nic,Chacha nic ale wiecie Samsung jest lekki za to, jak tak dalej pójdzie to większość zmieni markę ,ja myślę od dawna o Xperii S ale wpierw desire hd

    Tapnięte z HTC Evolution HD

  8. #208
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    Cytat Zamieszczone przez Vinrael Zobacz posta
    .
    Czyli co, nowe HTC są gorsze jakościowo od starszych?

    A problemy z jakością One X i S to tylko potwierdzają
    Nie mówię, że wszystkie nowe HTC... ale o problemach ze spasowaniem Sensacji naczytałem się już bardzo dużo.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  9. #209
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    Jednym słowem nakładka coraz gorsza, coraz gorsze wykonanie, spaprana klawiszologia... Chyba przejdę na Motorole lub Samsunga Notę

    Tapnięte z HTC Evolution HD

  10. #210
    (Plichu) [Jr Member]
    Dołączył
    27.06.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    128
    Słuchawka
    HTC Sensation
    Rom
    Virtuous Inquisition
    Uważam ze sense 4 to krok w przód.
    A co do sensacjii to w trybie czuwania ciągnie mi teraz 0,42%/h więc jestem zadowolony

    Sent from my HTC Sensation using Tapatalk 2
    Virtuous Inquisition


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top