Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 3 z 30 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 294
  1. #21
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    Chłodzenie wodne się kłania
    [OT]
    Właściwie to się ostatnio zastanawiałem, czemu nie ma laptopów z chłodzeniem wodnym? Właściwie, to gdyby układ był szczelny, to jakie są przeciwwskazania? :S
    [/OT]
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  2. #22

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    Dziś przyszedł sądny dzień na mojego HD2. W ramach skomplikowanej transakcji barterowo-kumplowskiej stałem się posiadaczem nowiutkiej Xperi Arc S za jedynych pięciu Jegiełłów. 8)
    Nie do końca wiem co dalej pocznę. Czy opchnąć oba i kupić coś innego czy przesiąść się na Arc S...? Sam nie wiem. Xperia nie powala wyglądem, trochę damski telefon, ale parametry ma niezłe i wykonany też jest fajnie.
    Jeśli nowy to tylko Android i na pewno żaden Samsung (po wizycie w Korei mam wstręt do wielu marek na S) i na pewno nie iPhone, więc nie zostaje wiele...

  3. #23
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    [quote author=gRRuby link=topic=1308.msg9040#msg9040 date=1325280374]
    (...) (po wizycie w Korei mam wstręt do wielu marek na S) (...)
    [/quote]

    Szczerze: zaintrygowało mnie to. Mógłbyś rozwinąć myśl? LG też jest koreańskie (a po wtopie z planowaną aktualizacją topowych telefonów do ICS planowaną na końcówkę 2012 r., to wątpię, aby zawojowali rynek telefonii komórkowej, bo tak, to aktualizować można mikrofalówki), więc faktycznie, zostaje mało... HTC / SE (niedługo ponoć samo "S&quot, hmm Motorola... Asus?

    Anyway, na razie ciekawi mnie skąd ten wstręt i jakiś wpis o tym co go spowodowało.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  4. #24
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    Asus... Miałem telefon od Asusa. Wykonanie było całkiem w porządku... Oczywiście nie jak HTC, ale lepsze niż Samsungi i Sony Ericssony, czyli naprawdę dobrze. Jednak jeśli nie wezmą lepszych flaczków, to i zupa będzie słaba, nawet jeśli nalana w najlepszy talerz z pozłacanej chińskiej porcelany. Samej marki jestem zwolennikiem (ASUS VW223-D, ASUS M3N72-D, ASUS EAH5830, ASUS Vento A8 (zmodyfikowana)...), robią naprawdę fajne rzeczy, np. seria ROG. Ale telefony... przemilczmy

    Motorola w tej chwili nie ma zbyt ciekawych telefonów... Bo tablety są całkiem całkiem Motorola Xoom... Nawet mi przypadła do gustu.

    LG... Ma fajne telewizory, monitory, mikrofalówki etc. Jednak telefony są strasznie tandetnie wykonane... i słabe "w środku" ;/

    Samsungi... Zapewne trochę zbluźnię na forum stricte HTC, ale to całkiem fajne telefony. Zmieniłbym jakość wykonania i nakładkę na Sense, no i oczywiście markę -,- i by były całkiem całkiem.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  5. #25

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    Co do Korei to moje odczucia są bardzo subtelne i mało techniczne. Nie sprowadzają się jedynie do produktów na S ale ogólnie do produktów koreańskich. Oczywiście od strony technologicznej są świetni, z jakością coraz lepiej ale... no właśnie. Jak to ująć. Nijakość, jednolitość, lekki brak kreatywności i nuda. Byłem w kilku miastach, w różnych regionach i wszystkie wyglądają tak samo (brzydko). Wszystkie samochody są takie same (w większości nieznane u nas Samsungi/Sanyongi) i w zaskakująco tych samych dwóch kolorach srebrnym i białym. Wszyscy mają tak samo wyglądające telefony Samsungi, rzadziej LG cz Daewoo. Więc jak pomyślę, że miałbym mieć telefon jak te miliony Koreańczyków...
    To kraj w zasadzie wyspiarski, biorąc pod uwagę odcięcie od kontynentu przez Koreę Północną i mało jest importowanych produktów. Stawiają na samodzielność, ale równa się ona jednolitości. Od strony biznesowo-handlowej są nieco podobni do nas - jeśli tylko można zrobić jaką przewałę to ich kreatywność sięga zenitu. Co też często wychodzi w ich konstrukcjach.
    No i to tak w dużym skrócie. W każdym razie unikam produktów koreańskich i tyle. Pewnie mam skrzywienie.

    A co sadzicie o Arc S? Zostawić sobie czy wymienić oba na jakieś htc... Mój kolega ma Desire Z - cegła, ale z klawiaturą i dobrze się sprawuje. Htc sensation też fajny. W Xperii zapowiadany jest Update do 4.0 (może już nawet jest) choć nie wiem czy to ma jakieś praktyczne znaczenie. Podoba mi się też mało podkreślana funkcja USB on the Go, pozwalająca na podłączenie np klawiatury czy myszki, a może nawet czytnika kart jeśli dobrze rozumiem tę technologię. Wszyscy chwalą bardzo dobry aparat. Ale przekonany na sto procent do Xperii nie jestem.

  6. #26

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    Kwestia SE Xperii Arc S się lekko rozwiązała i mój HD2 wróci do łask. W prawie połowie Arc/Arc S pęka obudowa. Jest to ewidentnie błąd technologiczny/materiałowy/konstrukcyjny, ale SonyEricssson rżnie głupa i udaje, że ma problemu. Przepychanki z klientami trwają od prawie roku. Jednak serwisy wymieniają panele - na nowe takie same pękające...
    Arc (s) to naprawdę fajny telefon. Trochę się o nim dowiedziałem i już miałem zmieniać, a tu kicha... Nie bawią mnie samopękające plastiki w telefonie za dobrze ponad tysiak.

  7. #27
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    Rzeczywiście... niefajnie się Sony zachowuje ;/ Do tej pory miałem dobre wspomnienia z tymi telefonami, chociaż to były stricte telefony, a nie smartphony... Co do wytrzymałości HD2: dzisiaj wyciągałem laptopa z samochodu, telefon miałem w kieszeni na wysokości około 1 - 1,20 metra. Spadł na kostkę brukową. Jedyny ślad to trochę przytarta "gumowa" otoczka obudowy. Kocham HTC za to, że się przykładają do projektowania telefonów i dobierania materiałów
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  8. #28
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    25.08.2011
    Skąd
    Kalisz
    Posty
    49
    Słuchawka
    HD2

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    Hehe, to prawda "blizny" na leosiu nie sa adekwatne do tego co przeżył ;d
    Na mojego Leosia chyba powoli przychodzi czas, mianowicie powoli kończy mi się umowa w play...
    W planach był Note... ale dziś potrzymałem go w ręku- może pozostawie to bez większego komentarza- poprostu odpadł. A był to jedyny samsung któreo mógłbym sobie sprawić.
    Także cała linia Samsunga odpada . Zastanawiałem się nad Titan'em( ale liczyłem, że dadzą większą rozdzielczość przy większym ekranie) , Optimus'em 3d (jednak boję się kupić LG ;/) sensation , xperia play .. w sumie tyle
    Niech ktoś zdecyduje za mnie - bo ja już sam nie wiem

  9. #29
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    Ja bym tam brał Sensation. Smogg powie Ci to samo ;P
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  10. #30
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    [quote author=THo link=topic=1308.msg9084#msg9084 date=1325614880]
    Zastanawiałem się nad Titan'em( ale liczyłem, że dadzą większą rozdzielczość przy większym ekranie) , Optimus'em 3d (jednak boję się kupić LG ;/) sensation , xperia play .. w sumie tyle
    Niech ktoś zdecyduje za mnie - bo ja już sam nie wiem
    [/quote]

    1. Titan... emmm... WP7 + duży ekran + niska rozdzielczość = miodzio ja raczej podziękuję
    2. Optimus 3D... Ciekawostka: LG najpewniej wypuści update do ICS w chwili, w której ICS będzie miał skończony rok Nie tylko ten topowy LG jest tak traktowany przez producenta
    3. Sensation - przyjemny telefonik... gówniane słuchawki, XE z lepszymi dużo droższy, a reszta HW (poza mAh baterii) taka sama. Nie wiem jak bardzo niedługo kończy Ci się ta umowa. Być może wkrótce HTC zaprezentuje coś ciekawszego - Sensation jakby nie było ma już prawie roczek
    4. Xperia Play... To nadal Sony, to nadal Xperia, to nadal gówniany plastik i gówniane bebechy. Profitem płynącym z posiadania tego telefonu jest masa umów na exclusive gier... tyle że... ten exclusive i tak kiedyś się kończy i tak np. jakbym chciał, to już mógłbym sobie kupić Dead Space, a to chyba był najdłużej przypisany tylko do Xperii tytuł. Dodatkowo - masa gier po prostu nie używa tych przycisków. Raczej nie polecam.

    Reasumując: z tych 4 najbardziej faktycznie polecałbym Sensation, ale jeszcze bardziej radziłbym uzbroić się w cierpliwość
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top