Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 4 z 30 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 294
  1. #31
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    [quote author=Smogg link=topic=1308.msg9086#msg9086 date=1325615936]
    Sensation jakby nie było ma już prawie roczek
    [/quote]

    8 miesięcy to tak jakby... 2/3 roku ;P
    Data premiery: 23 Kwiecień 2011.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  2. #32
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    25.08.2011
    Skąd
    Kalisz
    Posty
    49
    Słuchawka
    HD2

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    Umowa kończy mi się, że tak powiem ruchomo , bo mam puki co mix'a i przy dobrym sprężeniu najwcześniej pod koniec miesiąca , a przy oszczędnościach, gzdieś koło marca
    no właśnie tak myślałem, że z tych co podam polecicie sensation ;d
    O widze mają w ofercie sensation XL jednak prawie 2k to troszke za wiela ;/
    a może Evo 3d ?

  3. #33
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    O widze mają w ofercie sensation XL jednak prawie 2k to troszke za wiela ;/
    a może Evo 3d ?
    Myślisz że będzie tańszy?
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  4. #34
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    EVO3D jest ciekawy... ALE: efekt 3D osiągasz przy pewnym konkretnym ułożeniu telefonu - pytanie co z nawigacją i męczeniem wzroku? Względem Sensation ma więcej ramu, podwójną, acz o mniejszej rozdzielczości kamerę, trochę inne proporcje ekranu (bliżej mu do DHD czy HD2), trochę większą baterię... Ponoć różnica w ilości ramu - i to aż 256MB - spowodowana jest chęcią HTC aby utrzymać sprawne działanie nakładki Sense w 3D... Hmm, ciekawe, niedługo będzie zjadała więcej ramu niż Aero

    Sensation XL - a teraz wchodzimy na stronę z porównywarką telefonów, porównujemy Sensation XL do "zwykłego" Sensation i zaczynamy się zastanawiać... skąd się wzięła taka cena tego telefon? Za co?
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  5. #35
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    13.07.2011
    Skąd
    Świetokrzyskie
    Posty
    398
    Słuchawka
    HTC Hero
    Rom
    Android 2.1 Sense

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    [quote author=Smogg link=topic=1308.msg9093#msg9093 date=1325662688]
    Sensation XL - a teraz wchodzimy na stronę z porównywarką telefonów, porównujemy Sensation XL do "zwykłego" Sensation i zaczynamy się zastanawiać... skąd się wzięła taka cena tego telefon? Za co?
    [/quote]

    Jak zobaczyłem pierwszy raz ten telefon to myślałem że jest to normalny Sensation z większym ekranem, czyli coś w sam raz dla mnie. Jednak zobaczyłem dane techniczne i się za głowę złapałem... 480x800 przy 4,7" podczas gdy zwykły Sensation ma 540 X 960. Najciekawszy jest procesor, ten sam co siedzi w "starym" Desire HD, z tym że o częstotliwości 1,5 GHz... Ogólnie nie licząc wyglądu to od DHD jest lepszy jedynie pod względem RAMu bo ma o 250 MB więcej. Niby ma jeszcze 16 GB pamięci (i chyba nie ma slotu na karty), ale taka karta dobrej firmy kosztuje jakieś 150 zł :P Ogólnie dałbym za niego góra 1200 zł, z tym że za tyle można dostać normalne Sensation :P

    ---------------------------------

    Co do tematu to bardzo spodobał mi się Galaxy Note, jednak mam trochę mieszane uczucia związane z Samsungami. Co chwila widzę na różnych forach że komuś jakaś aplikacja nie działa przez dzikie procesory i układy graficzne :P Więc prawdopodobnie wybiorę coś od HTC Zwłaszcza że telefon wymienię najwcześniej w wakacje więc do tego czasu może wyjdą jakieś ciekawe telefoniki (Tegra 3?)

  6. #36
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    [quote author=MatrixSTR link=topic=1308.msg9094#msg9094 date=1325664255]
    (...)od DHD jest lepszy jedynie pod względem RAMu bo ma o 250 MB więcej.
    [/quote]

    Nie jest, bo nie ma Ma dokładnie tyle samo RAMu co DHD czy Sensation.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  7. #37
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    Ja radzę troszkę poczekać... Z dość zaufanych źródeł dowiedziałem się, że Qualcomm ma zamiar wypuścić nową serię procesorów... Czterordzeniowych, i to do smartphonów. Przez najbliższe dwa kwartały. Razem z GPU, które to będzie podobno dużo lepsze od dzisiejszej Tegry II...

    Możecie mnie zhejtować, i ogólnie zbesztać, i don't care. Jednak kiedyś się śmialiśmy z procesorów dwu-rdzeniowych w telefonach i osobnych NB i GPU, a tu proszę... A do tej pory źródło pomyliło się tylko raz, i to nieznacznie
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  8. #38
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    "Źródło" Biedny Vinciu, całe życie w konspiracji

    Pomijając pewne "dziwności" w SGNote, to telefon z ekranem 720p i Tegrą3 byłby ciekawym nabytkiem Sam nie wiem, czy Qualcomm na dłuższą metę będzie tak atrakcyjny, jak atrakcyjnym zrobiła swój układ Nvidia. Tegra Zone to idealny przykład. I nawet pomimo tego, że Qualcomm tutaj niewiele ustępuje, to jednak właśnie ustępuje, a stare porzekadło mówi, że "drugi to pierwszy z przegranych".

    Są exclusive'y dla Xperii, są dla Nvidii, a układy Qualcomma po prostu są. Ich wydajność powoduje, że dla posiadaczy PowerVR robią wrażenie "prawie posiadacza exclusive'ów", ale ciągle jest to "prawie".

    Porównanie nowego chipa do T2, kiedy T3 już jest w dostępnym na rynku urządzeniu, to trochę jak "w polsce jest dobrze, bo w kenii to dzieci głodują". Porównania w dół poprawiają samopoczucie, ale nie motywują do rozwoju
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  9. #39
    Junior Member
    Dołączył
    02.01.2012
    Posty
    3

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    Zamierzam kupić iPhone 4. Telefon o niebo lepszy od naszego troszkę już trącącego myszką HD2. Kolega ma iPhonea 4 i mówi że lepszego telefonu nie ma na rynku.

  10. #40
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    No myślę że co kto lubi jak dla mnie ishit mógłby mieć nawet 5g a i tak po prostu nie ścierpie tego OS
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top