Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 5 z 30 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 294
  1. #41
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    [quote author=HTCHD2KRK link=topic=1308.msg9105#msg9105 date=1325691588]
    Zamierzam kupić iPhone 4. Telefon o niebo lepszy od naszego troszkę już trącącego myszką HD2. Kolega ma iPhonea 4 i mówi że lepszego telefonu nie ma na rynku.
    [/quote]

    Mój kolega powiedział, że GeForce 2 jest świetny i bije wszystkie inne karty graficzne na głowę! I że chłodzenie wodne to bezużyteczna zabawka, w dodatku mało wydajna. Sprzedałem ASUSA EAH5830 i kupiłem GeForca bez żadnego chłodzenia, bo i po co! Przecież kolega mówił, że jest świetny i bez chłodzenia!

    Ja mogę napisać, że Razer jest lepszy od Logitecha, bo mi tak kolega powiedział... Bullshit, nie mogę. Muszę sam przetestować. A jeśli chcesz porównywać HD2 z 2008 roku do iPhona 4 z końca 2011... Lepiej porównaj Sensation z 4S, będzie bardziej adekwatne... Mały wyświetlacz nie boli? Średnia rozdzielczość? Przeciętne CPU i GPU?

    To chyba nie to forum. Przynajmniej większość tutaj ma własny mózg i nie musi się posługiwać mózgiem kolegi

    [admin]Vin, co Ty, podpuszczać się dajesz? ;P[/admin]
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  2. #42
    Junior Member
    Dołączył
    02.01.2012
    Posty
    3

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    Widziałem iphonea 4 i jeśli chodzi o rozdzielczość, dla mnie wyświetlacz to o niebo lepszy ma np ip4 niż sgs2 który jest telefonem jednym z lepszych z 2011. Hd2 nie jest zlym telefonem i chodz mały nie jest, to jednak ma coś w sobie. Panowie bądźmy poważni, przecież cyferki w dzisiejszych czasach są dla prostych ludzi i to ze cos masz procesor 1,8 a nie 1,2 niczego nam nie mówi. Są to liczby dla zwykłego kowalskiego, zeby się podniecał, że ma telefon z procesorem lepszym o ,6 mhz od sąsiada nowaka z 3 pietra.

  3. #43
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    13.07.2011
    Skąd
    Świetokrzyskie
    Posty
    398
    Słuchawka
    HTC Hero
    Rom
    Android 2.1 Sense

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    [quote author=Smogg link=topic=1308.msg9095#msg9095 date=1325668069]
    [quote author=MatrixSTR link=topic=1308.msg9094#msg9094 date=1325664255]
    (...)od DHD jest lepszy jedynie pod względem RAMu bo ma o 250 MB więcej.
    [/quote]

    Nie jest, bo nie ma Ma dokładnie tyle samo RAMu co DHD czy Sensation.
    [/quote]

    Faktycznie, nie wiem czemu, ale ubzdurało mi się że DHD ma 512 MB RAMu

    [quote author=Vinrael link=topic=1308.msg9108#msg9108 date=1325693191]
    Przeciętne CPU i GPU?[/quote]
    Problem w tym że modeli ajfona jest mało i z tego powodu gry lepiej na nich działają, po prostu ściągasz odpalasz i działa. Tego samego akurat nie można powiedzieć o Androidowcach. Choćby nawet jako przykład podam GTA3 które na ajfonie 4 (bez S) działa bez problemu, a na innych dwurdzeniowych Androidach już nie zawsze. Ogólnie najciekawsze jest że np. 2 osoby mają SGS2, mają te same softy a mimo to u jednego chodzi elegancko, a u drugiego tnie. Ale osobiście w życiu bym nie kupił ajfona ze względu na mały wyświetlacz już te 4.3" wydaje mi się za małe w HD2 A o flashu nie wspomnę I tak z doświadczenia powiem że telefony o większych ekranach robią na ludziach większe wrażenie niż marne 3,5" z ajfona

  4. #44
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    /ciach - niepotrzebny ot/

    iPhone - brak obsługi flasha, często źle wyświetla strony (jedno z najbardziej uciążliwych moich doświadczeń z iPhonem...), niestety mały wyświetlacz - i chodźchoć (od chociaż/choćby, nie chodzić!!) jakościowo jest bardzo dobry, to ma niską rozdzielczość = przy przeglądaniu stron bez przybliżenia na np. Sensation czy SGS2 zobaczysz więcej szczegółów.

    [quote author=MatrixSTR link=topic=1308.msg9110#msg9110 date=1325694350]

    [quote author=Vinrael link=topic=1308.msg9108#msg9108 date=1325693191]
    Przeciętne CPU i GPU?[/quote]

    Problem w tym że modeli ajfona jest mało i z tego powodu gry lepiej na nich działają, po prostu ściągasz odpalasz i działa. Tego samego akurat nie można powiedzieć o Androidowcach. Choćby nawet jako przykład podam GTA3 które na ajfonie 4 (bez S) działa bez problemu, a na innych dwurdzeniowych Androidach już nie zawsze.
    [/quote]

    Z tym się zgodzę, że modeli jest mniej, i gry są lepiej dopasowane, ale zauważ też, że Apple wkłada wielkie pieniądze, żeby aplikacje były dopracowane. A i nie zawsze się to udaje...

    Co do tego GTA3 - spróbuj pod inną dystrybucją może, u mnie śmigało całkiem fajnie.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  5. #45
    Junior Member
    Dołączył
    02.01.2012
    Posty
    3

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    Jeden kupuje telefon do dzwonienia, inny, niedopieszczony do podniecania się cyferkami

    Jeśli dostanę na komunię pieniążki to kupuję iPhonea 4 8)

  6. #46
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    [quote author=HTCHD2KRK link=topic=1308.msg9113#msg9113 date=1325700736]
    Jeśli dostanę na komunię pieniążki to kupuję iPhonea 4 8)
    [/quote]

    Że na komunię!?
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  7. #47
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    [quote author=Vinrael link=topic=1308.msg9114#msg9114 date=1325704557]

    Że na komunię!?
    [/quote]

    Czasy się zmieniają Vinrael, teraz jak dziecko nie dostanie quada na komunię to mówi, że bóg go oszukał

    Prosiłbym... STANOWCZO... aby flamewar iPhone-vs-Reszta Świata, w który tak beztrosko dajecie się wciągać został zakończony. Skoro ktoś chce iPhone'a po HD2 - to jego święte prawo, nie musimy się nawzajem nawracać i przekonywać do tego, który telefon jest lepszy. Lepszy jest ten, który daje większy fun. Subiektywnie.
    [hr]Dodano: Styczeń 04, 2012, 21:29:13[hr]
    [quote author=Vinrael link=topic=1308.msg9112#msg9112 date=1325698621]
    iPhone - brak obsługi flasha, często źle wyświetla strony (jedno z najbardziej uciążliwych moich doświadczeń z iPhonem...), niestety mały wyświetlacz - i choć jakościowo jest bardzo dobry, to ma niską rozdzielczość = przy przeglądaniu stron bez przybliżenia na np. Sensation czy SGS2 zobaczysz więcej szczegółów.
    [/quote]

    Ale w dużej mierze Steve właśnie to przewidział - Flash odchodzi coraz bardziej do lamusa.
    Kod:
    http://techtrendy.pl/wid,13976602,wiadomosc.html?ticaid=6dae6
    Co do rozdzielczości - 640x960 to więcej niż ma Sensation. Mniejszy wyświetlacz wymusza większe upakowanie pixeli, oraz to, że de facto mieści się na nim mniej. Rozdzielczość jako taka jednak jest większa i na tym polu dopiero SGNote może konkurować
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  8. #48
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    13.07.2011
    Skąd
    Świetokrzyskie
    Posty
    398
    Słuchawka
    HTC Hero
    Rom
    Android 2.1 Sense

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    [quote author=HTCHD2KRK link=topic=1308.msg9113#msg9113 date=1325700736]
    Jeśli dostanę na komunię pieniążki to kupuję iPhonea 4 8)
    [/quote]
    Komunia w Maju to może do tego czasu poprawią baterie

    Ogólnie wszystko zależy do czego danej osobie telefon ma służyć. Większość ludzi chce telefonu do gier, a w tej kwestii ajfon sprawdza się znakomicie. Jednak jeśli chodzi o inne aspekty to tu już dominuje Android.
    A co do flasha to już od 2 lat słychać że ma zniknąć, a do tej pory jakoś żyje i ma się świetnie

  9. #49

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    Przy okazji mojego zainteresowania SE Xperia Arc znalazłem ciekawe statystyki sprzedaży smatfonów na Taiwanie. ePrice to jeden z większych sklepów na Tajwanie i HonkKongu
    Wydawałoby się, że od góry do dołu powinny być same HTC, a tym czasem i.....4 na topie, a na czwartym mało popularny u nas Arc S. Samsungi tylko dwa.
    Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... :-)


    żródło:
    Kod:
    http://www.eprice.com.tw/mobile/intro/4350/sony-ericsson-xperia-arc-s/



  10. #50
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    SE też "tylko" dwa... z drugiej strony, obecność 4 HTC w kraju, w którym jest to "narodowa" firma nie powinno dziwić. W naszym kraju też promuje się polskie produkty... i to wszelakie - artykuły spożywcze, meble, za komuny wszyscy czekali na polskie fiaty... Z naszą elektroniką z racji jej mniejszej masowości i dostępności jest trochę gorzej, zwłaszcza, że producenci takiego sprzętu często zamiast walczyć jakością, obierają drogę walczenia ceną (co przekłada się na dramatyczną "gównianość" takiego sprzętu). Ale są miłe wyjątki - np. Plug Impact nad którym sam się zastanawiam... choć pewnie i tak zakończy się na Asusie EEE Padzie Transformerze... zobaczymy :-)
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top