Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 17 z 30 PierwszyPierwszy ... 7151617181927 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 294
  1. #161
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    One X wszedł do oferty Orangutana w całkiem niezłej cenie. Na Allegro już się pojawiają oferty bezpośredniej sprzedaży takiej słuchawki za 2300... przypuszczam, że jeszcze w tym miesiącu naszym oczom ukaże się jedynka na początku ceny tegoż urządzenia, a wtedy i ja będę bardziej skłonny do wydania na niego ciężko zarobionych pieniędzy
    W zeszłym tygodniu kupiliśmy dla żony TF101, na razie jest strasznie zadowolona i do jej zastosowań najpewniej nie będzie już potrzebny laptop. A już na pewno nie w domu (do pracy ma służbowego, więc problem sam się rozwiązuje). Jeśli na tablety patrzy się przez pryzmat tych mikrusków 5-8" to zgadzam się z Tobą, Soren, również nie widzę zastosowania dla takiego... niewiadomoco... Ale przy 10-13" komfort pracy już jednak wygląda trochę inaczej. Tą trzynastkę przytaczam z racji zapowiedzi tabletów z Androidem właśnie w takim rozmiarze, a wtedy być może i ja się tym zainteresuję.

    Cena One X w Polsce na tę chwilę faktycznie nie nastraja dobrze. Zwłaszcza, że jak się dowiedziałem do zestawu dołączone są zwykłe, (za przeproszeniem) gówniane słuchawki od HTC. Na obudowie beats, ale jak się chce słuchać muzyki a nie pierdzenia plastiku i folii, to trzeba zainwestować w coś porządnego (co na szczęście po zakupie a-JAYS One+ mam już za sobą).

    Cały czas mam pewne wątpliwości związane z jakością wyświetlacza One X, dlatego na pewno najpierw będę chciał się nim pobawić na żywo... poszukam gdzieś w Warszawie, na pewno da się to gdzieś upolować

    Zabawa tym TF101 utwierdziła mnie w przekonaniu, że następny tego typu sprzęt z Androidem, na którego się skuszę po prostu musi mieć Tegrę. Wiem, że to marketing, że nie jest taka wspaniała jak ją reklamują, że 2-rdzeniowy Qualcomm jest w stanie pobić wydajnością te 5 rdzeni Tegry 3... ale:
    1. W dupie mam benchmarki, bo nie po to kupuję telefon, aby w kółko fapować do coraz to wyższych not... Jak miałem HD2 to najmilej używało mi się ROMu, który wcale tych punktów tak dużo nie łapał... a mimo wszystko był płynny i stabilny, oraz oszczędny.
    2. Pamiętacie Desert Winds na chipsety Qualcomma? Gdzie to jest i dlaczego ciągle tego nie ma dla naszego kraju? Dlaczego Nvidia jest w stanie stworzyć Tegra Zone i fajnie promować aplikacje pisane z myślą o Tegrze, wydawać ciekawe exclusive'y, podpisywać umowy, dzięki którym to Tegra najpierw dostaje nowe gry - i to w lepszej jakości, a u innych to tak strasznie kuleje?
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  2. #162
    (Plichu) [Jr Member]
    Dołączył
    27.06.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    128
    Słuchawka
    HTC Sensation
    Rom
    Virtuous Inquisition

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    Wyniki w benchmarkach to jedno ale kompatybilność i optymalizacja to drugie (i moim zdaniem to jest ważniejsze).
    Popatrzmy na takiego SGS2 z mali 400. Ostatnio przeczytałem komentarz użytkownika apropo SGS3 i tekst że "znowu będą problemy z niekompatybilnymi grami".

    Ja One X maksymalnie byłbym w stanie zapłacić te 1800zł. Wcale nie wykluczam że jeszcze w tym roku bym go sobie sprawił ale póki co nie widzę takiej potrzeby (kupiłem sensacje niedługo po premierze, tak samo SGS2 i wiecie co? Na sensacji straciłem, na SGS2 też trochę).

    Co do zastępowania laptopa tabletem. Polecam te artykuły:
    Tablet zamiast laptopa? Sprawdzam: ASUS Transformer Prime (część 1) | Bez Przycisków
    Tablet zamiast laptopa? Sprawdzam: ASUS Transformer Prime (część 2) | Bez Przycisków

    Dla mnie tablet może się nadawać wyłącznie do:
    - przeglądania internetu
    - czytania elektronicznych gazet (broń boże nie książek)
    - oglądania filmów (czy to na ekranie tabletu czy via dlna)
    - słuchania muzyki (via dlna)
    - grania w gry

    Więc jak dla mnie dla ogólnie pojętej rozrywki a więc jest to gadżet.
    Jeżeli ktoś wykorzystuje tablet do pracy to w porządku, jeżeli się sprawdza to czemu nie.

    A co do one x, beats audio i słuchawek to szczerze powiem nie pamiętam kiedy ostatni raz słuchałem muzyki na słuchawkach z jakiegoś plajerka czy telefonu. Preferuje dobrą płytkę do samochodu sobie nagrać bo i tak poruszam się głównie samochodem.[COLOR="Silver"]
    Virtuous Inquisition

  3. #163
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1
    Też muzyki słucham głównie jadąc samochodem. Bardziej chodziło mi o dziwną taktykę marketingową - napisać na obudowie o BeatsAudio, a później dołączyć do zestawu jakieś beznadziejne słuchawki. Prawie jak naklejka "Sport" na bagażniku Daewoo Tico, przecież to jest aż śmieszne i - przynajmniej u mnie - tworzy pewien niesmak.

    Wysłane z mojego HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e za pomocą Tapatalk
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  4. #164
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    Cytat Zamieszczone przez Smogg Zobacz posta
    Też muzyki słucham głównie jadąc samochodem. Bardziej chodziło mi o dziwną taktykę marketingową - napisać na obudowie o BeatsAudio, a później dołączyć do zestawu jakieś beznadziejne słuchawki. Prawie jak naklejka "Sport" na bagażniku Daewoo Tico, przecież to jest aż śmieszne i - przynajmniej u mnie - tworzy pewien niesmak.

    Wysłane z mojego HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e za pomocą Tapatalk
    Możliwe że chodzi tu o cenę
    Telefon nie jest tani a reklama reklamą, masz napis że możesz to obsłużyć ale nie musisz tego mieć w opakowaniu

    Tapnięte z Evolution HD2

  5. #165
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    Maluch potrafi obsłużyć 6.3 V8 small-blocka, pomimo to nie podwyższali z tego powodu ceny... :S
    Fiat 126p 6,3l V8 vs VW Golf 3 Turbo 1/4 Meile - YouTube
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  6. #166
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    Cziken, w PowerAMPie, którego kupiłem za 6 złotych w promocji jest tryb Beats.

    Vinrael to pięknie podsumował - co by było, gdyby producenci samochodów podnosili ich cenę, bo można je stuningować i po jeszcze dodatkowym nakładzie finansowym ma się coś jeszcze lepszego?

    Słuchawki od HTC są tandetne, nie oszukujmy się. A dodawanie ich do telefonu za ponad 2,5 tysiąca złotych z nadrukowanym logiem Beats to śmianie się w twarz konsumentowi.

    Wyobrażacie sobie sytuację wypuszczenia serii drogich samochodów pomalowanych reklamami (tak, aby nie można było tego zedrzeć jak naklejki): "Samochód X, najbezpieczniejszy w klasie!", albo "Samochód X, 18 poduszek powietrznych!"... a później okazuje się, że ten drogi samochód nie ma żadnej poduszki powietrznej i nawet nie zamówisz takiej poduszki u producenta... ale producent zrobił dziury na te poduszki i czujniki i jeśli jesteś zainteresowany, to za dodatkową opłatą możesz to założyć w zewnętrznym warsztacie.
    Widać pewną analogię?

    Gdyby nie ta Tegra i rozdzielczość, to pewnie nawet bym się nie zastanawiał nad tym telefonem... ale właśnie przez tę Tegrę i rozdzielczość mam dylemat
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  7. #167
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    Ale też z kolei trzeba zwrócić uwagę, że Beats Audio (gdzieś tam doczytałem) daje też nam złocone styki w mini-jacku... Czyli jeśli masz zamiar podłączyć dobry wzmacniacz słuchawkowy + Sennheisery Orpheus (Boże, czemu te słuchawki kosztują tyle, co używane Audi A8L 4.2 V8? :S) to ma sens... Chociaż też nie. To ciągle nie ma sensu ;d

    Ale z kolei, mało osób zostawia fabryczne słuchawki, i to nie ważne, jakie dostają w komplecie...
    Ostatnio edytowane przez Vinrael ; 09.04.12 o 22:19
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  8. #168
    (Plichu) [Jr Member]
    Dołączył
    27.06.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    128
    Słuchawka
    HTC Sensation
    Rom
    Virtuous Inquisition

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    Smogg teraz zapewne wszystkie hi-endy będą miały ekrany 720p a i tegra nie będzie wyjątkiem więc myślę że nie ma co narzekać, wybór będzie nie mały
    Virtuous Inquisition

  9. #169
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    @Vinrael: Samsung do Notesu i SGS2 dawał w sumie nie najgorsze. A w porównaniu do tych od naszej ukochanej firmy, to po prostu niebo a ziemia. Co do złocenia styku i podłączania kina domowego czy czegokolwiek pod słuchawkę... nigdy tego nie próbowałem i przypuszczam, że przy moim wykorzystaniu telefonu prędko nie będę... bardziej chodzi o zasady

    Nie wiem, czy którakolwiek inna firma, chcąca uchodzić za markę premium i starająca się nadać ten premium feel swoim produktom, konsekwentnie dorzucałaby takie dziadostwo, o których na forach ludzie piszą, że nie są warte poświęcania energii na wyjmowanie ich z folii (i tak też te moje cały czas są oryginalnie zapieczętowane... tak samo jak były te od Leona).

    Przed chwilą obejrzałem sobie ciekawy review [ENG]: http://www.video.banzaj.pl/film/1197...ego-smartfona/

    Szkoda, że ta tylna klapka to nie aluminium... poza tym, ktoś się orientuje, czy One X ma GG? Na filmie ten ekran pod światło wydawał się być delikatnie matowy... GG raczej takiego efektu by nie spowodowało... ale tutaj zdaję się na Wasze informacje :P
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  10. #170
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    Jest to początek tegry 3, ale nadejdzie 4 nie podniecajcie sir, to tylko liczby, można w chainfire odpalić gry THD nie ma tylko tegra zone ale prócz tego da się większość mieć na sensacji :P

    Tapnięte z Evolution HD2


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top