Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 26 z 30 PierwszyPierwszy ... 162425262728 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 294
  1. #251
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1
    A można się zarejestrować na prepaida? Rozwiązałoby to chyba większość problemów natury technicznej względnie małym nakładem czasowym i finansowym.

    Wysyłane z mojego HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e za pomocą Tapatalk 2
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  2. #252
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    @Chicken
    Nie widzę sensu przechodzenia do Orange tylko i wyłącznie dla testu. Także te 'gratisy' w związku z przeniesieniem numeru na pewno będą mniej wartościowe niż te, które dostaję za 6 lat w Plusie :S
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  3. #253
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    Cytat Zamieszczone przez Smogg Zobacz posta
    A można się zarejestrować na prepaida? Rozwiązałoby to chyba większość problemów natury technicznej względnie małym nakładem czasowym i finansowym.

    Wysyłane z mojego HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e za pomocą Tapatalk 2
    Jedyny warunek to bycie w Orangutanie i posiadanie aktywnego numeru

    ---------- Dodano 16:00 ----------

    @Chicken
    Nie widzę sensu przechodzenia do Orange tylko i wyłącznie dla testu. Także te 'gratisy' w związku z przeniesieniem numeru na pewno będą mniej wartościowe niż te, które dostaję za 6 lat w Plusie :S
    Ale przecież nikt ci nie karze tego robić

    Orange ostatnio aktywnie walczy o klientów, 3 razy w roku są testy Smartphonów w którym setki osób dostają nowe komórki z tych wyższych półek, pakiety za darmo umieszczane w formie zgadywanki na Facebook, czy masa tanich pakietów ja jestem już długo i cieszę się z tej sieci :P

    Ten błąd aż mnie boli po oczach :S
    kazać - każe
    karać - karze

  4. #254
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    [OFFTOP]
    Pakiety w formie zgadywanki na facebook - ze względu na słowo 'facebook' odpada :S
    Masa tanich pakietów - czy tanich, to bym się zastanowił...
    I dalej to nie będzie 19 groszy za minutę do wszystkich sieci + 19 groszy za rozmowę do Plusa i pochodnych. Jak już offtop, to offtop :S
    W dodatku - masz jakieś porównanie? Ja troszkę mam, tym bardziej, że, niestety, sam muszę płacić za to co wydzwonię :S I tutaj najlepiej sprawdza się Plus - choć niby Play sprawdziłby się lepiej, jednak jak miałem numer w play, nikt nie chciał w ogóle do mnie dzwonić

    [/OFFTOP]

    Po przeczytaniu tych recenzji, do których linki podesłał Smogg... mam coraz większą ochotę kupić ten telefon :<
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  5. #255
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    Ano... a najgorsze jest to, że ja też... właśnie wróciłem do Warszawy (tydzień urlopu zleciał zanim zdążyłem go w pełni docenić ), więc może w tym tygodniu wyłapię jakąś ciekawą okazję...
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  6. #256
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    Mnie szczerze bardziej jara One S i V niżby X , ale sam z siebie kupił bym chętnie sobie Atrix 4G

    Wysłane za pomocą mojego HTC Evolution HD II z Beats Audio

  7. #257
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    13.07.2011
    Skąd
    Świetokrzyskie
    Posty
    398
    Słuchawka
    HTC Hero
    Rom
    Android 2.1 Sense

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    A mnie strasznie jara LG Optimus 4X Szkoda że jeszcze nie wyszedł, bo czekam z niecierpliwością na pierwsze recenzje

  8. #258
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    Tak suma sumarum to Motorola teraz ciekawie się prezentuje , podobnie coraz lepiej LG a Samsung z HTC lecą na łeb na szyję, co to się dzieje

  9. #259
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    LG 4X zasadniczo nieznacznie się różni od One X... z dwojga złego wolę jednak firmę z Sense, niż firmę z mikrofalówkami
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  10. #260
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    13.07.2011
    Skąd
    Świetokrzyskie
    Posty
    398
    Słuchawka
    HTC Hero
    Rom
    Android 2.1 Sense

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    Mi jakoś to najnowsze Sense nie podchodzi, więc to akurat nie jest dla mnie najważniejsze. Bardziej ciekawi mnie jakość wykonania, ale trochę poczekamy zanim się tego dowiemy


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top