Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 28 z 30 PierwszyPierwszy ... 182627282930 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 294
  1. #271
    (Plichu) [Jr Member]
    Dołączył
    27.06.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    128
    Słuchawka
    HTC Sensation
    Rom
    Virtuous Inquisition

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    Czy mi się wydaje czy wcięło kilka postów z ostatnich dni?
    Virtuous Inquisition

  2. #272
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    13.07.2011
    Skąd
    Świetokrzyskie
    Posty
    398
    Słuchawka
    HTC Hero
    Rom
    Android 2.1 Sense

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?


  3. #273
    (Plichu) [Jr Member]
    Dołączył
    27.06.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    128
    Słuchawka
    HTC Sensation
    Rom
    Virtuous Inquisition

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    Wracając do tematu
    Dziś ma odbyć się premiera samsunga galaxy s 3.
    Pytanie czy zamiecie konkurencje? Myślę że tak i cena nie powinna być ogromna To może być (choć nie musi) następca sensacji
    Virtuous Inquisition

  4. #274
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    W pewnym sensie podziwiam Samsunga. Udało im się zrobić wokół swojego produktu i jego prezentacji podobną gorączkę, jaka towarzyszyła wystąpieniom Steve'a Jobsa... Jest to godne podziwu, bo póki co chyba żadnej firmie się to nie udało. A tutaj? Plotki, napięcie, przecieki, fake'i, śledzenie chińczyków... Chociaż szczerze mówiąc, to nie wiem co by musiało być w tym Samsungu, abym uznał go za godnego następcę Sensacji. Szczerze. Mój ojciec bardzo ubolewa nad tym, że np. nie może w prosty i szybki sposób wrzucić plików na swojego Note. Nie sądzę, aby SGS3 miał mieć to ułatwione. A w HTC? USB?Plugin?Wybór?Kopiuj/wklej... Simple as that. Jedyne czego można pozazdrościć, to prosty debrand... ale to się robi raz na całe życie słuchawki, więc można to przeboleć
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  5. #275
    (Plichu) [Jr Member]
    Dołączył
    27.06.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    128
    Słuchawka
    HTC Sensation
    Rom
    Virtuous Inquisition

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    SGS3 zaprezentowany
    Specyfikacja techniczna:
    Wymiary: 136.6 x 70.6 x 8.6mm
    Procesor Quad-core 1.4GHz Samsung Exynos
    Pamięć: 1GB RAM
    Dysk: 16GB / 32GB / 64GB internal, microSD
    Ekran: Super AMoled o przekątnej 4,8 cala, o rodzielczości 1280×720
    Aparat fotograficzny: rozdzielczość 8 megapikseli, wideo 1080 p przy 60 klatkach na sekundę; druga kamera ? 1,9 megapiksela
    Bateria: pojemność ? 2,100mAh
    System operacyjny: Android 4.0 ICE z nakładką Touchwiz 5.0

    Z typowych innowacji to chyba bezprzewodowe ładowanie wywarło na mnie największe wrażenie
    To co mnie cieszy to fakt że wymiary nie są tragicznie wielkie
    Virtuous Inquisition

  6. #276
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    W ekranie zapomniałeś dodać, że to PenTile... Chyba teraz sprzedaż poleci im trochę w dół... jakieś to takie... nijakie.

    Nie jestem jakoś wybitnie przeciw Samsungom i rozumiem, że dla niektórych mogą być to jedne z lepszych telefonów (SGS2/SGNexus/SGNote)... SGS3 jest pewną ewolucją, bo rewolucyjnego tutaj nic nie ma... pytanie tylko, czy droga ewolucji, którą wybrał Samsung jest odpowiednia i przyszłościowa. SGS3 wygląda jak Galaxy Mini na sterydach. Nie podoba mi się. I znów ten znienawidzony TouchWiz... W Note rozumiem, bo wnosi obsługę S-Pena... ale tutaj mogliby wymyślić coś, co zerwie z tą dziwną tradycją oszpecania Androida
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  7. #277
    (Plichu) [Jr Member]
    Dołączył
    27.06.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    128
    Słuchawka
    HTC Sensation
    Rom
    Virtuous Inquisition

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    Touchwiz podobno jest mniej kolorowy niż w SGS2 do tego jest kilka ciekawych ficzerów jak śledzenie wzroku podczas czytania treści bez dotykania ekranu by ten się nie wygaszał.
    Ale i moim zdaniem to trochę mało.
    Chyba już bardziej przemawia za mną one x z sense 4 i jeżeli w wakacje zmienię słuchawkę to pozostanę wierny htc.
    Virtuous Inquisition

  8. #278
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    Ja w tej hierarchii nakładek jednak pozostaje z Cyanogenmodem , tak więc dla, mnie odpowiedni był by Galaxy Nexus lub Motka Razr Maxx :P może uda się nabierać na Nexusa

    Wysyłane z mojego HTC HD2 za pomocą Tapatalk 2

  9. #279
    (Plichu) [Jr Member]
    Dołączył
    27.06.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    128
    Słuchawka
    HTC Sensation
    Rom
    Virtuous Inquisition

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    Chicken jesteś pewien? Używam romu z podpisu. Wizualnie 98% czystego androida i powiem ci że już mi się znudził
    To nie tak że czyste holo theme jest super mega wypaśne a wszystko inne jest złe. Wszystko się nudzi z czasem.
    Ja też ostatnio myślałem czy nie kupić nexusa, dziś już się z tego pomysłu wycofałem.
    Virtuous Inquisition

  10. #280
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1
    A ja od pierwszego Sense'a na Androidzie jakoś tak pozostaję wierny tej "nakładce". Jest wygodna, ma wszystko czego potrzebuję, nawet żadnych specjalnych widgetów nie muszę poszukiwać do spełniania moich zachcianek pulpitowych

    Wszystko działa, coraz sprawniej, coraz ładniej, bomba.

    Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top