Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 29 z 30 PierwszyPierwszy ... 1927282930 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 294
  1. #281
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    Zgadzam się ze Smoggiem - nie mam zbytnio ochoty bawić się w jakieś opcjonalne launchery, gdy mam jeden praktycznie idealnie dopracowany - oczywiście, dalej jest kwestia gustu i kwestia, że ktoś uważa że Sense jest RAMożerne - ale to nie oznacza, że mam lecieć na bazowym Androidzie bez nakładek, bo to wygląda jak korzystanie z Windowsa 2.1 zamiast Windowsa 7, pomimo tego że mamy kompa na Intelu i7 990X...
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  2. #282
    (Plichu) [Jr Member]
    Dołączył
    27.06.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    128
    Słuchawka
    HTC Sensation
    Rom
    Virtuous Inquisition

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    Jasna sprawa. Za to lubię sense. Dostajemy spójne, kompletne i ładne środowisko pracy. Do tego uważam za fajną rzecz to że sense zarezerwowane jest tylko dla htc. Taka oznaka elitarności można powiedzieć Ja wrzuciłem czystego ICSa nie dlatego że sense jest złe czy ramożerne (co mnie obchodzi ile ramu wciąga skoro działa dla mnie zadowalająco?) a dlatego że od czasu do czasu lubię zmiany

    Jeszcze wrócę do SGS3.
    W necie można już sporo o nim przeczytać.
    Nie uważacie że samsung wprowadzając tak wiele unikalnych funkcji w software sprawił że smartfon stał się bardziej inteligentny i otwarty na interakcje z użytkownikiem?
    Najbardziej jaram się opcją śledzenia wzroku i nie wygaszania ekranu podczas czytania. Chętnie widziałbym port tej funkcji w swoim sensation jednak myślę że to nie realne. Pewnie wymagana jest wysoka rozdzielczość przedniej kamerki.
    Virtuous Inquisition

  3. #283
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    Jeśli chodzi o śledzenie wzroku - nie wiem, czy to jest naprawdę konieczne. To jest fajne, muszę przyznać. Ale to nie jest na tyle przełomowa funkcja aby:
    -Kupić Samsunga
    -Dodać jeszcze jakieś 500 wzwyż złotych dla takiej funkcji.
    Nie mam nic do Samsungów, to są dobre telefony, ale na chwilę obecną pojedynek One X vs. Samsung Galaxy S III wygrywa zdecydowanie One X.
    Niby fajnie, że ma taką rozdzielczość. Ale jest to matryca PenTile, czyli tak naprawdę to nie jest rozdzielczość 1280x720 z tej racji, że ma o 1/6 subpikseli mniej, co będzie owocowało dość mało wyraźnym tekstem w maksymalnym oddaleniu.
    Fajnie, że Samsung wprowadził te funkcje śledzenia wzroku etc. ale to dalej nie zrekompensuje mi słabej matrycy...
    Nie przekonuje mnie też jego wygląd. W końcu Samsung ma cienkie ramki... Ale co za idiota wymyślił, aby te ramki były wąskie tylko po bokach?! Na górze i na dole mamy ramkę dwa razy większą od tej w HD2... Wygląda to - moim zdaniem - wybitnie słabo.

    W dodatku brak Tegra Zone - coś, co Smogg tak wychwala... I ma rację, to rzeczywiście jest fajna sprawa - nie martwić się żadnymi emulatorami etc. czy nowymi wersjami gier tylko po to, żeby ta gra działała .
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  4. #284
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    Tak Soren, masz rację, równiez uważam, że jest to krok w kierunku przełamania kolejnych barier, które powodują, że niektórym ludziom zaawansowana technologia wydaje się być zbyt zaawansowana i zbyt technologiczna Samsung takimi smaczkami sprawia, że ich telefon wydaje się bardziej "human-friendly". Oczywiście, o ile w praktyce będzie to działało równie dobrze, jak wygląda w teorii. Bo czasami możesz chcieć poczytać po ciemku, kiedy nie widać Twoich źrenic tak wyraźnie. Albo w bardzo słoneczny dzień, kiedy dodatkowo promienie słońca padają akurat na przednią kamerę.

    Problemy z zasięgiem Wi-Fi w Sensation czy zasięgiem sieci w iPhone'ie 4 pokazują, że nie wszystkie fakapy dają się wykryć w laboratorium.
    Oby tylko smartfony nie zechciały wykazywać się wyższą inteligencją od swoich użytkowników, bo tego nie lubię (choć patrząc po naszym społeczeństwie, bez wątpienia niektóre, nawet stare smartfony wykazują się wyższym poziomem sztucznej inteligencji, niż co niektórzy ludzie tej prawdziwej...).

    ---------- Dodano 16:42 ----------

    Vin odpisał wtedy, kiedy i ja pisałem
    Design rzecz gustu... ale ten SGS3 wybitnie kojarzy mi się z Galaxy Mini. Albo starymi tamagochi (może niektórzy z Was pamiętają, jaki to był szał w pierwszych latach podstawówki - małe jajeczko z wyświetlaczem i karmienie jakiegoś stworka).

    O matrycy PenTile przy takiej rozdzielczości, jaką ma SGS3 ciężko mi mówić nie widząc jej... pewnie będzie gorzej, niż na telefonach z "pełnym 720p", ale jeśli ktoś się przesiądzie z WVGA (czy jeszcze niższej rozdzielczości), to chyba i tak poczuje lepszą jakość? Czy się mylę? (Pytam całkowicie poważnie.)
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  5. #285
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    Zależy od użytkowania - jeśli często czytasz jakieś książki czy oglądasz strony - będzie czuć, bo litery będą troszkę mniej kształtne...
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  6. #286
    (Plichu) [Jr Member]
    Dołączył
    27.06.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    128
    Słuchawka
    HTC Sensation
    Rom
    Virtuous Inquisition
    A mial ktos do czynienia z galaxy nexusem? Bo to chyba ten sam ekran jest.

    Wysyłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk 2
    Virtuous Inquisition

  7. #287
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    Ponoć właśnie tak.. ja niestety (stety? ) nie miałem. Choć kiedy mój ojciec zastanawiał się nad zakupem Note, przez chwilę toczyliśmy dyskusję nt. tego, czy jednak nie powinien rozważyć wzięcia Galaxy Nexusa, jako czegoś "w połowie drogi" od HD2 do Notesu. Stanęło jednak na tym, że wielkość miała fundamentalne znaczenie, a ewentualny wcześniej wydany Android odszedł na drugi plan (Note ciągle ma GB ).
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  8. #288
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    Mnie za to bardzo interesuje projekt LG Optimus LTE2

    Kod:
    http://www.gsmmaniak.pl/111003/lg-optimus-lte-2/
    widać że się starają

    ---------- Dodano 18:40 ----------

    Telefon jest po prostu ładny!! ;]

  9. #289
    (Plichu) [Jr Member]
    Dołączył
    27.06.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    128
    Słuchawka
    HTC Sensation
    Rom
    Virtuous Inquisition

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    Ja LG już dziękuję. Flagowiec swift 2x do dziś śmiga na GB. Polityka aktualizacji leży i kwiczy u LG.
    Virtuous Inquisition

  10. #290
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    Soren: Ale teraz przynajmniej mówi się o tym, że ma ją dostać... początkowo, niedługo (relatywnie) po premierze urządzenia LG powiedziało, że aktualizacji do ICS ich (w tamtej chwili ciągle) topowy model ma w ogóle nie dostać, bo ICS będą miały tylko nowe słuchawki zmienili podejście po protestach użytkowników... acz jeśli dalej to tak będzie wyglądało (a nic nie zapowiada zmiany - LG też mówiło coś o jesieni...) to Swift (Optimus mi się bardziej podoba jako nazwa) 2X otrzyma ICS wtedy, kiedy inne urządzenia będą już miały JB
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top