Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 22 z 30 PierwszyPierwszy ... 122021222324 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 294
  1. #211
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    Ja was pewnie zadziwię..
    Wczoraj idąc do szkoły słuchałem muzyczki (Jakieś 30 minut), potem w szkole lekkie użytkowanie i powrót ze szkoły kolejne 30 minut muzyki.... wracam do domku (była to godzina ~15:30) patrzę na bateryjkę a tu magiczne 86%

    Rom to AOKP ICS z Dorimanx Kernel :P

  2. #212
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    @Chicken - nie wiem, co w tym dziwnego... :d

    A i ocenianie całej marki tylko według najnowszych osiągnięć, nie patrząc co zrobiła wcześniej to błąd. To samo stało się z Saabem - produkował przez pewien czas naprawdę dobre samochody, później jakość trochę spadła... Później stworzyli naprawdę dobre 93 i 95, ale ludzie nie chcieli kupować ich samochodów ze względu na pomyłki w niektórych modelach, przez co fajna marka miała kłopoty, aż w końcu zbankrutowała...
    Cała nakładka Sense 4 jest naprawdę fajna - no może oprócz tej belki z menu, wygląd jest naprawdę zacny, wydajny sprzęt, dobry wyświetlacz... Oczywiście są pomyłki - jak właśnie ta belka, no i wykonanie - ale trzeba mieć nadzieję, że HTC w jakiś sposób je poprawi... A nie zmieniać jedne pomyłki na drugie, czyli 'nie chcę mieć gnącej się szybki wyświetlacza, więc pójdę do Samsunga i wezmę trochę mniej gnącą się szybkę, za to trzeszczącą obudowę. Albo pójdę do LG i wezmę trochę słabszy sprzętowo telefon. Albo pójdę do Motoroli, ale za to dostanę bardzo słabą i nieestetyczną nakładkę systemową...' Sztuka kompromisu.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  3. #213
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    Cziken, też nie widzę w tym nic dziwnego (choć patrząc na straty % baterii mojej Sensacji w ostatnim czasie, chyba mógłbym jednak zacząć...). Najbardziej "żre prąd" wyświetlacz. Samsung ma xxx-AMOLED-xxx (w miejsce iksów wstawcie odpowiednie pre i sufiksy), które pod względem wsuwania pojemności ogniw prezentują dużo bardziej umiarkowany charakter.

    Jednakże to, że ja nie mam przekonania do Samsungów nie powoduje, że te telefony są ogólnie złe. Po prostu nie dla mnie. Notes mojego ojca nie skrzypi, spasowanie jest naprawdę dobre, zresztą jak całe wykonanie - nie mam się do czego przyczepić, naprawdę.

    Mimo naprawdę głupiego pomysłu z tym "body" Sensacji i denerwującego mnie (oraz wielu innych użytkowników tego telefonu) spasowania i wyrabiania się w miarę używania "body" do reszty telefonu... nadal mi bliżej do HTC. Ot, tak już mam i już :P
    Co do Sense 4... nie podoba mi się:
    1. Zegar - wygląda jak podróbka samego siebie.
    2. Guzik na pasku menu xD
    3. Klawiatura... wolałem starą kolorystykę.
    4. Ciągła, niestety, ramożerność - ponoć Sense w One X dalej co chwilę się restartuje... mimo 1GB pamięci, o którym mówiłem, że uważam, że jest to już jednak trochę za mało. Nadal tak uważam.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  4. #214
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

  5. #215
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    A wklejasz to w tym wątku, ponieważ planujesz następną słuchawkę mieć z serii Wildfire?
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  6. #216
    (Plichu) [Jr Member]
    Dołączył
    27.06.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    128
    Słuchawka
    HTC Sensation
    Rom
    Virtuous Inquisition

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    Mi się wszystkie te elementy które wymieniłeś Smogg właśnie podobają.
    Aha ciąg dalszy chwalenia się bateryjką 20h normalnego używana i jeszcze 60% baterii. I to wszystko dzięki zmianie z 3g na 2g.
    I pomyśleć że swego czasu w pracy telefon wytrzymywał mi 6-8h Teraz wiem dlaczego... Pracowałem w ruchu i co rusz przejeżdżałem przez takie miejsca gdzie telefon skakał po nadajnikach..
    Virtuous Inquisition

  7. #217
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    Moim zdaniem sam zegar jest po prostu krokiem w przód - może i wygląda inaczej niż z wcześniejszych Sense, ale wygląda nowocześniej i jakoś bardziej... elegancko?
    Belka z menu to Totalna Porażka, pisane dużymi literami.
    Klawiatura to kwestia przyzwyczajenia.
    Ramożerność - wejdą customy na One X, to i ten błąd poprawią
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  8. #218
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    A ja tak czytam to wszystko i szczerze, zaczyna się tu robić za... śmietnik. Przeczytajmy pierwszy post i porównajmy resztę, a w szczególności końcówkę.
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  9. #219
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    Cytat Zamieszczone przez Smogg Zobacz posta
    A wklejasz to w tym wątku, ponieważ planujesz następną słuchawkę mieć z serii Wildfire?
    Nie jednak pokazuje ze skoro na fonie klasy wildfire sense 4.0 odpali i bedzie chodzic to jak to moze sie zawieszac na One X?

    Sent from my HTC HD2 using Tapatalk 2

  10. #220
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    Vinrael: Ja rozumiem custom, jako ewentualność, alternatywa tweakująca w konkretnym kierunku możliwości urządzenia... ale trzeba być świadomym, znać ten kierunek, chcieć się z tym pieprzyć. Jeśli mam wydać ponad 2 tysiące złotych na telefon, żeby później jeszcze szukać do niego customów aby działał poprawnie, to jest to śmieszne i niedorzeczne. Dziękuję, postoję. Jeśli popatrzysz na przeciętnego użytkownika słuchawki, to jednak nie przesiaduje on z wywieszonym jęzorem na forach internetowych w poszukiwaniu nowego wypieku poprawiającego jeszcze więcej. Mamy skrzywiony pogląd, bo siedzimy w tutaj w takim a nie innym gronie, ale naprawdę wgrywanie masy ROMów w swoje słuchawki nie jest normą i nie jest tak popularne jak się może wydawać.

    Maniek: Masz rację Przepraszam(y) :P Jeśli znajdę chwilę, to jutro postaram się wydzielić posty o One X do nowego tematu... chyba, że ktoś mnie ubiegnie :P
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top