Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 8 z 30 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 294
  1. #71
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    23.11.2010
    Skąd
    Luboń! ;D
    Posty
    227
    Słuchawka
    Samsung Galaxy Note
    Rom
    Stock ICS LPY i root :)

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    W sumie racja...
    Będzie brakowało nakładki Sense, ale zawsze coś nowego.
    Co do wykonania, fakt Samsung wychodzi z założenia "plastic is fantastic"
    Phone history
    : 3210->3310->3310i->Motka v50->SE t310->6020->6120c->6270->HD2->NOTE <3

  2. #72
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    Ja mam dylemat, albo Xperia S albo jakiś tablet i naprawić g1, co o tym sadzicie ?

    Tąpnięte z Lwa

  3. #73
    Administrator
    Dołączył
    13.11.2010
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    425
    Słuchawka
    Note 3
    Rom
    Stock
    Też byłem bliski zakupu note'a jednak jakość materiałów przesądziła i zostałem przy htc, długo się zastanawiałem bo wyświetlacz note powala

    Tapnięte z Htc EVO 3D
    hTc HD2 "Leo"
    quietly amazing
    podswiatlo.pl

  4. #74
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    Potwierdzam słowa Szakusa... dzisiaj mój ojciec wymienił swojego Leona na... Note'a
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  5. #75
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    23.11.2010
    Skąd
    Luboń! ;D
    Posty
    227
    Słuchawka
    Samsung Galaxy Note
    Rom
    Stock ICS LPY i root :)

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    Smoggu, jak wrażenia ?
    Phone history
    : 3210->3310->3310i->Motka v50->SE t310->6020->6120c->6270->HD2->NOTE <3

  6. #76
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    Cytat Zamieszczone przez Smogg Zobacz posta
    Potwierdzam słowa Szakusa... dzisiaj mój ojciec wymienił swojego Leona na... Note'a
    Ważne aby dla niego pasował
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  7. #77
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    Trochę się nim pobawiłem i tak... (+ plus / - minus / ~ neutralnie, ale warto wspomnieć):
    + jest niesamowicie lekki,
    + wyświetlacz... czegoś takiego nie widuje się na co dzień Fenomenalny to mało powiedziane. Kolory + rozdzielczość... Nieprawdopodobna głębia wyświetlanej czerni... ajjj
    + patyczek jest ciekawy - gra w World of Goo jest naprawdę przyjemna
    + działa beta2 AM (na HD2 nie działała), a wielkość wyświetlacza powoduje, że naprawdę aż chce się być przez to prowadzonym
    + Samsung Apps i ich promocje z darmowymi aplikacjami
    + 16GB pamięci wewnętrznej + gniazdo microSD. Plus w kontekście odchodzenia od umieszczania gniazda w chwili posiadania dużej pamięci wewnętrznej (Galaxy Nexus, HTC One V, Apple iPhone ).
    - (subiektywny) dla mnie jakoś nie pasuje to na urządzenie do trzymania przy uchu. Może kiedyś mi przejdzie... ale w tej chwili nie potrafię się przestawić - za duże na telefon,
    - nie wszystkie aplikacje, które ojciec kupił posiadając Leo są tutaj dostępne w Markecie (choć z czasem pewnie to się trochę zmieni),
    - power z boku telefonu
    - brak Sense :P
    - Plus branduje słuchawki Delikatnie, ale jednak...
    ~ nakładka działa poprawnie, szybko... aż strach to powiedzieć, ale nie jest taka fatalna. TW to już inne TW niż jakiś czas temu
    ~ na tę chwilę brak ICS. Update zapowiedziany na drugi kwartał, przy okazji z jakimiś megasuper bonusami Duża aktualizacja dla Galaxy Note w drugim kwartale - Telekomunikacja (telefonia komórkowa) - NT w INTERIA.PL - nowe technologie, komputery, gadżety, wynalazki, technologia, telekomunikacja, testy, komputer, test choć nie wiem jak się do tego ma posiadanie słuchawki z dystrybucji Plusa.
    ~ ubogie wyposażenie pudełka. Jak na taki telefon za taką kasę Samsung mógłby się trochę bardziej postarać, niż takie minimum słuchawki+ładowarka... Zabawne jest to, że całe pudełko tuż po otwarciu zajmowane jest przez ten telefon
    ~ zamykanie tylnej klapki "na wcisk", podobnie jak w SGS+... niby nie ściąga się tego tak bardzo często... ale mi się nie podoba. To od Sensacji zresztą też. I w DHD też nie. Najwygodniejszy pod tym kątem był dla mnie Leo.

    Na razie ojciec zadowolony. Zobaczymy jak będzie po pierwszej nocy i jak już sobie wszystko poustawia. Dla jego zastosowań (prawie że zero gier, filmów itp., za to ceni sobie mobilność a w parze z nią internet + GPS + telefon + maile + książki... wydaje się to być najlepszym możliwym rozwiązaniem [tablet jest do tego za duży, no i to zawsze dodatkowe urządzenie do zabrania]).

    Jeśli ktoś ma jakieś konkretne pytania dotyczące tego sprzętu - śmiało ;]
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  8. #78
    (Plichu) [Jr Member]
    Dołączył
    27.06.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    128
    Słuchawka
    HTC Sensation
    Rom
    Virtuous Inquisition

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    Spytaj Taty Jak już się pobawi jak ocenia obsługę jedną ręką
    Bo ja jakoś nie mogę sobie wyobrazić pisania smsa jedną ręką.

    Aha i gdzie Twój Tata normalnie trzyma telefon? Domyślam się że kieszeń marynarki będzie ok ale w zwykłe jeansy już się chyba nie zmieści?
    Virtuous Inquisition

  9. #79
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    To na to mogę już nawet teraz odpowiedzieć:
    1. On nawet HD2 nie obsługiwał jedną ręką, bo było to dla niego zwyczajnie niewygodne. Do odbierania telefonu, czy przerzucania stron ebooka oczywiście się można wykorzystać tylko jedną rękę, ale pisanie na klawiaturze ekranowej samo z siebie jest dla niego mniej wygodne, więc z tego co zauważyłem, to zazwyczaj stara się to robić przy użyciu dwóch łapek. Proporcje Sensacji są pod tym kątem dużo bardziej wygodne do obsługi jednorącz.
    2. Też tak myślałem i bardzo mnie zdziwiło oglądanie "na żywo", jak do zwykłych jeansów bez problemu wsadził Note'a w etui i nie było z zewnątrz widać wystającego billboardu z kieszeni, a ojciec z uśmiechem na twarzy stwierdził, że mu nie przeszkadza i pasuje do kieszeni (bo też myślał, że pod tym kątem mogą pojawić się pewne komplikacje)

    3. Już zdążyłem trochę poczytać na temat ściągania brandu operatora z tego telefonu, dzisiaj wieczorem ojciec ma mnie odwiedzić z telefonem (nie wiem czemu, ale sam nie chciał się za to wziąć ) i pobawię się w przekładanie wiedzy teoretycznej na praktyczną. Zapowiada się jednak na to, że zabawy będzie nieporównywalnie mniej, niż w przypadku debrandu HTC.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  10. #80
    Administrator
    Dołączył
    13.11.2010
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    425
    Słuchawka
    Note 3
    Rom
    Stock
    Do kieszeni moich jeansow wchodził bez problemu i nie ograniczał ruchów ale wyciągnięcie górnej belki jedną ręką to już wyższa szkoła jazdy note'a najwygodniej obsługuje sie oburacz, zwłaszcza, że jest rysik z którego warto korzystac, świetnie reaguje nawet na musniecia ekranu

    Tapnięte z Htc EVO 3D
    hTc HD2 "Leo"
    quietly amazing
    podswiatlo.pl


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top