Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 23 z 30 PierwszyPierwszy ... 132122232425 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 294
  1. #221
    (Plichu) [Jr Member]
    Dołączył
    27.06.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    128
    Słuchawka
    HTC Sensation
    Rom
    Virtuous Inquisition
    Smogg moze juz lepiej ten topic przeznaczyć na "rozmowy o telefonach" i temat zmienić?
    Można ciekawie podyskutowac na wszelkie tematy to jest fajne.

    Wysyłane z mojego HTC Sensation za pomocą Tapatalk 2
    Virtuous Inquisition

  2. #222
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    No dobra :P Jeżeli chodzi o mnie, jeżeli ceny HTC w Playu (na razie nie zamierzam zmieniać operatora - a dlaczego? nie będę opisywał w tym wątku hehehe) nie spadną do tego poziomu jaki powinien być, mówię tutaj o porządnych modelach, nie o niskiej półce, to poważnie rozważam SGSII lub Notes. Nie będę krytykował jakości materiałów, ważne są też bebechy. Skok cenowy między zwykłą Sensacją a XE czy też XL jest tak duży, że szczerze podziękuję. Jeżeli chodzi o One, wyżej już wyjaśniliście HTC to fajna firma, skąd wiem?...to już moja czwarta słuchawka tego producenta i może czas posmakować czegoś innego. W ciągu miesiąca będzie widać, a nóż widelec nie będzie zdrady :P
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  3. #223
    (Plichu) [Jr Member]
    Dołączył
    27.06.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    128
    Słuchawka
    HTC Sensation
    Rom
    Virtuous Inquisition
    Na moj gust hi-enda oplaca sie brac tylko w bardzo wysokich abo. Inaczej ceny zabijaja (na allegro oplacalniej).

    Wysyłane z mojego HTC Sensation za pomocą Tapatalk 2
    Virtuous Inquisition

  4. #224
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    Hiend to pojencie wzgledne... dzisiaj kupisz sgs2 a jutro wyjdzie 6 rdzeniowy super uber fon i masz med enda

    Sent from my HTC HD2 using Tapatalk 2

  5. #225
    (Plichu) [Jr Member]
    Dołączył
    27.06.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    128
    Słuchawka
    HTC Sensation
    Rom
    Virtuous Inquisition
    Nie nie nie, chodzi o to jakiej klasy był telefon w chwili premiery.

    Wysyłane z mojego HTC Sensation za pomocą Tapatalk 2
    Virtuous Inquisition

  6. #226
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    Reasumując HD2 był mega high-Endem.. jednak widzimy że się zestarzał i teraz ma ciężko na med-enda najlepiej kupować telefon który pochodzi chociaż roczek optymalnie i go sprzedać puki nie spadnie z półki klasy urządzeń

  7. #227
    (Plichu) [Jr Member]
    Dołączył
    27.06.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    128
    Słuchawka
    HTC Sensation
    Rom
    Virtuous Inquisition

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    Ja tam póki co nie zamierzam sprzedawać sensacji mmimo że spada z ceny. Brak po prostu perspektyw
    Virtuous Inquisition

  8. #228
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    @Chicken

    Jeśli porównujesz HD2 z np. Wildfire, to przykro mi to stwierdzić, ale popełniasz wielki błąd... Pomimo tego, że Wildfire wyszło rok później, a Wildfire S prawie 2 lata po HD2, to HD2 i tak nie można do tych telefonów porównywać, bo po prostu ich cele są zgoła inne. Mój komputer ma już 4 lata, pomimo wszystko dalej jest high endem, bo był w swoim czasie po prostu bardzo dobry. I porównując jego możliwości wcale nie odstaje bardzo od dzisiejszych high-endów, pomimo tych 4 lat, a porównywanie go z dzisiejszymi medium-endami po prostu nie przystaje. Myślisz, dlaczego HD2 dalej kosztuje około 700PLN? Bo dalej nie ma właściwie takiej funkcji, której HD2 by nie miało.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  9. #229
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    Cytat Zamieszczone przez Vinrael Zobacz posta
    @Chicken

    Jeśli porównujesz HD2 z np. Wildfire, to przykro mi to stwierdzić, ale popełniasz wielki błąd... Pomimo tego, że Wildfire wyszło rok później, a Wildfire S prawie 2 lata po HD2, to HD2 i tak nie można do tych telefonów porównywać, bo po prostu ich cele są zgoła inne. Mój komputer ma już 4 lata, pomimo wszystko dalej jest high endem, bo był w swoim czasie po prostu bardzo dobry. I porównując jego możliwości wcale nie odstaje bardzo od dzisiejszych high-endów, pomimo tych 4 lat, a porównywanie go z dzisiejszymi medium-endami po prostu nie przystaje. Myślisz, dlaczego HD2 dalej kosztuje około 700PLN? Bo dalej nie ma właściwie takiej funkcji, której HD2 by nie miało.

    I z tym się zgodzę, no może popełniłem błąd, chodziło mi o to że dawna klasyfikacja przy nowej nie jest aktualna, możesz powiedzieć mój hd2 to high-end ale ktoś z sgs2 wysmieje się prosto w oczy :P

    ostatnio myślę o Motoroli Atrix 4G bo mi się jawnie podoba, a UI.... surowy ICS będzie na niej w pare minut

  10. #230
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    Ktoś z SGSII już mi się śmiał kiedyś prosto w oczy, dopóki nie zrobiliśmy porównania w quadrancie... Wtedy mina mu troszkę zrzedła ;P Bo wbrew pozorom SGSII nie jest wcale taki super-genialny, jak ludzie go wychwalają. Ma tylko prostą i niewymagającą nakładkę... Chicken, jeśli chcesz sobie potestować HD2, wgraj jakiegoś Cyana czy coś w tym stylu, odpal quadranta i porównaj wyniki
    Wynik jest dalej wyższy w SGSII, ale różnica jest na tyle mała, że można ją uznać za błąd pomiarowy... Z resztą, po co komu wyniki ponad 20k w quadrancie, jak do zwykłego użytkowania i tak wystarczy choćby i zwykły Snapdragon... ;d
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top