Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 6 z 30 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 294
  1. #51

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    Mnie obecność czterech HTC zupełnie nie dziwi, dziwi mnie że od góry do dołu nie ma HTC. Zaskakuje obecność SE, w sumie europejskiego koncernu (no niby Sony), w wielu reginach w ogóle ten brand nie występuje. Brak najlepiej sprzedającego się obecnie ze wszystkich HTC, Sensation. Samsungi też się nie cieszą. Co by nie mówić nieco inaczej to wygląda niż w Europie.

    A powracając do mojego zainteresowania SE Xperią Arc s, u nas mało popularna i z nie specjalnie dobrymi recenzjami. W Azji ma świetną opinie i cieszy się powodzeniem. Chyba design jest bardzo azjatycki.

  2. #52

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    Zainteresowałem się HTC Sensation i sprawdzałem na Allegro oferty. Sprzedający mają bardzo ciekawą definicje nowego telefonu. Sporo opisów wygląda mniej więcej tak:
    Przedmiotem dzisiejszej aukcji jest prawie "nowy" bo użyty tylko w celu sprawdzenia HTC SENSATION Z710e.
    "Sprzedaje jako nowy bo używany tylko dwa dni"

  3. #53
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    No cóż... logika i rozsądek nigdy nie były siłą naszego narodu...

    Używany, nawet 5 minut != nowy.

    Już chyba kiedyś opisywałem na forum, ale napiszę raz jeszcze... jakiś czas temu mój teść wziął na przedłużenie Nokię E52. Telefon od początku miał iść do odsprzedaży. Ale jak to w życiu - wziął telefon, położył go w domu i ciągle coś przeszkadzało w wystawieniu go na portalu aukcyjnym... przez kilka miesięcy
    Dziwnie się czułem wystawiając telefon "nowy, z półtoraroczną gwarancją, bo pół roku leżał w szufladzie"... nigdy w to nie wierzyłem... i w sumie nadal nie wierzę, jak widzę takie opisy... ale widać niektóre zdarzają się faktycznie zakurzonymi w szufladzie nowymi telefonami
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  4. #54

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    To, że coś się odleżało na półce czy w szafie to jedno - w wypadku elektroniki takie parę miesięcy odbija się tylko na cenie. Nowy to wg mnie: nie używany, nie włączany, z niesformatowaną baterią, z folia na wyświetlaczu zapakowany w oryginale opakowanie itd. Oczywiście jestem w stanie zaakceptować jakiś rozsądny opis "nowego". Sam mam nieszczęsną Xperię, która jest nowa. Włączyłem ją tylko w celu sprawdzenia czy jest simlock. W salonie też włączają sprzedając telefon, ale to jest telefon nowy. Nie używałem go, nie uaktualniałem oprogramowania itp.
    A te opisy na Allegro to kpina.
    Oczywiście są i porządne oferty, no ogół droższe, ale nie jest to regułą.

  5. #55
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    [quote author=gRRuby link=topic=1308.msg9267#msg9267 date=1326653678]
    (...)z niesformatowaną baterią
    [/quote]

    Baterii litowo-jonowych i litowo-polimerowych, czyli tych, które od dłuższego czasu zasilają nasze telefony się nie formuje!
    Też wychowywałem się w czasach baterii Ni-MH i NiCd, które to takim zabiegom musiały zostać poddawane, ale teraz nowy telefon prosto z pudełka jest już gotowy do używania.
    Fakt, baterie w nowych telefonach zyskują pełną pojemność i czas pracy po kilku cyklach, ale to nie ma związku z formowaniem
    .
    .
    .
    .
    Choć chyba trochę za bardzo odeszliśmy od tematu

    Zna ktoś pewną datę premiery HTC Edge?
    Kod:
    http://www.pcworld.pl/news/377016/Czterordzeniowy.smartfon.HTC.Edge.nieoficjalnie.html
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  6. #56

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    No tak, z tą bateria to mi się tak powiedziało. Ale generalnie wiadomo co mam na myśli. Swoja drogę nie do końca masz rację bo jednak i akumulatory Li-Poli i Li-Ion tez się układają, ale zostawmy to.

    Ja chyba na razie zrobię przesiadkę na Xperię. W końcu jakieś nowe doświadczenie i będzie to mój pierwszy natywny telefon z Androidem. A może w przyszłości Edge. Wygląda świetnie. Mam wrażenie, że z tymi rdzeniami to niezła polewka marketingowa.
    Swoja drogą tyle jest nazw, a HTC nazywa swój produkt nazwą od dawna używaną przez Lenovo... Może to taki zabieg.

  7. #57
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    23.11.2010
    Skąd
    Luboń! ;D
    Posty
    227
    Słuchawka
    Samsung Galaxy Note
    Rom
    Stock ICS LPY i root :)

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    Poważnie myślę o SGN (Note), operator oferuję mi również Sensację lub ip 4s
    Co wybrac ? Jakieś sugestie ?
    Phone history
    : 3210->3310->3310i->Motka v50->SE t310->6020->6120c->6270->HD2->NOTE <3

  8. #58
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    Jeśli cena mniej więcej ta sama, to oczywiście, że iP4S Lepszej lokaty kapitału w nowych technologiach nie znajdziesz.

    A jeśli nie chcesz produktu Apple'a, to go sprzedasz, za otrzymane za niego pieniądze kupisz Note'a lub Sensację (dla mnie Note jest za duży, ale co kto lubi), i jeszcze zostanie na opicie zakupu... lub na zakup jakichś sensownych gadżetów typu uchwyt samochodowy, etui itp.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  9. #59
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    Jak wyżej jeżeli masz okazję dostać iphona za dobrą kasę to bierz ;] a później jak smogg napisał
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  10. #60
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: Co planujesz mieć po HD2?

    Cytat Zamieszczone przez bartass127 Zobacz posta
    Poważnie myślę o SGN (Note), operator oferuję mi również Sensację lub ip 4s
    Co wybrac ? Jakieś sugestie ?
    Do jakiej kwoty Ci to zaproponowali i u jakiego operatora?
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top