Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 30 z 30 PierwszyPierwszy ... 20282930
Pokaż wyniki od 291 do 294 z 294
  1. #291
    (Plichu) [Jr Member]
    Dołączył
    27.06.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    128
    Słuchawka
    HTC Sensation
    Rom
    Virtuous Inquisition
    dlatego nigdy wiecej lg. Sytuacje znam bo mialem swifta 2x. Telefon na prawde fajny ale zaniedbany ze strony lg.

    Wysyłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk 2
    Virtuous Inquisition

  2. #292
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    Na szczęście jest jeszcze XDA
    Optimus 2x od dawna pracuje na ICS aokp i cm 9, nie ma po co winić dziecka za winy ojca co nie ?

    Wysyłane z mojego HTC HD2 za pomocą Tapatalk 2

  3. #293
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    Chicken, w tej chwili zastanawiam się, czy w ogóle będę odblokowywał swojego One X i bezpowrotnie tracił gwarancję... CM9 to nie jest rozwiązanie problemu. To jest obejście problemu. Problem nadal zostaje dokładnie tam gdzie był.

    Popraw mnie, jeśli się mylę, ale dotychczas myślałem, że nie po to kupuje się najnowsze słuchawki danego producenta, żeby po chwili dowiedzieć się, że to już koniec wsparcia dla nich i są wrzucane do jednego worka ze Spicą, G1 i Nokią 3310.

    Kupuję najnowszą słuchawkę, bo chcę mieć wsparcie, brak problemów i aktualizacje. Jeśli jakaś firma tego nie rozumie, to niech wraca do programowania mikrofalówek, one nie potrzebują tak częstych aktualizacji...
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  4. #294
    (Plichu) [Jr Member]
    Dołączył
    27.06.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    128
    Słuchawka
    HTC Sensation
    Rom
    Virtuous Inquisition

    Odp: Jaką planujesz mieć następną słuchawkę?

    Ja w zasadzie roota potrzebuje głównie do aplikacji AdFree bo denerwują mnie wszędobylskie reklamy. Gdyby nie to (i gdyby ics na sensacji pozbawiony byłby bugów) nie zawracałbym sobie narazie głowy odblokowywaniem telefonu.
    Virtuous Inquisition


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top