[pre]Witam,w dzisiejszym odcinku nie codzienny rom,jest to rom oparty o oficjalne źródło Cyanogen(Mod)7.1 dla "leo",oznaczającego naszego kochanego HD2,ale przejdźmy to tematu...

Rom jest bardzo ładny,posiada powiększoną rozdzielczość (192dpi) co daje nam swobodne oglądanie stron internetowych oddalonych do maksimum i odpalonych w Dolphin'ie, Oprócz domyślnym Launcherem jest LP+,jednak ja użytkuje ADW EX,do wyboru do koloru,telefon z takim dpi spokojnie wyświetla na ekranie siatkę 5x5 a nawet 5x6,co daje nam wiele widgetów na jednym ekranie launchera



Rom dostał numer 5.5.0,dlaczego nie 3.X.X?

Od wersji 3.0.0 wiele się zmieniło,rom został niemal cały przepisany,gdyż wtedy wzorował się na Cyanie dla Desire,ale wraz z informacją od Cyana iż stworzył źródło specjalnie dla Leo,ale nie będzie go oficjalnie rozwijał Pongster przepisał wraz z całą drużyną HyperDroid rom tak,by od początku do końca wypiek był przystosowany dla naszego Leo.

Rom chodzi świetnie,jest zwinny i szybki,nie ma zwiech ani "zamarznięć",po 2-tygodniowym użytkowaniu mam 250mb Ram,dla alternatywy w romach Sense 3.0-3.5 po wgraniu romu mamy tylko 120-130mb ram :P

Wymagania:
Jak dla każdego romu instalowanego na CLK/Magldr,po za tym:
Partycje Nand 150/5 cache,CWM oraz zależnie od upodobania CLK/Maglrd

Wersja Magldr: (Wymagane Min.MAGLDR 1.13 wspierający CWM)
Kod:
http://hyperdroid.calibur.info/index.php?file=4ae07de6dc11aacb2d58cebde7c2c20d
Wersja CLK: (CLK wspierające CWM)
Kod:
http://hyperdroid.calibur.info/index.php?file=cba772c94b89780a1f4d4b77d530f379
Co chodzi?(bez tłumaczenia)
Kod:
3G / Data
Audio
Bluetooth
BT in standby fixed by Trilu and charansingh (Huge props to both!)
GPS is working (No 60mA battery drain issue.) (Props to tytung! Old version by Gauner1986 & Diem)
Network Location
Wi-Fi
FM Radio
Phone
Camera
Camcorder
USB Tethering
USB Mass Storage (latest vold thanks to tytung)
LED Charging Lights (Thanks to iamgpc)
LED Notification Lights (Thanks to iamgpc & tytung)
Auto Backlight (Thanks to iamgpc)
WiFi Tethering/Hotspot (thanks to tytung and charansingh)

Moje SS'y dla pokazania możliwości personalizacyjnych