@nemezis: piękny post :-)

1. Jest to jakaś opcja, chociaż IMHO najlepiej jest walić od razu HSPL i jakiś custom na driverach 3.14 oraz testować to przy okazji z różnymi radiami (dla mnie gwarancja na słuchawkę jest na dalekiej pozycji z listy priorytetów jej używania ;P)

2. True, katalog Androida to "Android" na karcie SD :-)
2a. U siebie odpalając tego MCCM-a nie robiłem nic z cmdline po prostu 2 pliki, a to zmierza do następnego punktu:

3. haret.exe to uruchomienie Androida, najpierw należałoby uruchomić CLRCAD aby w Andku mieć dźwięki... ale tutaj, jak w 2a. - zmierzamy do kolejnego:

4. Loader powinien załatwiać powyższą sprawę Najs ;]

Z Angry Birds to mnie zaskoczyłeś. U mnie się odpalało od początku... choć inna sprawa - ja odinstalowałem tą, która jest razem z tym MCCM-em i ściągnąłem z marketu nowszą wersję :P

Dorzucę, że z moich obserwacji (choć to może jednak nie jest najodpowiedniejsze słowo dla tego co chcę powiedzieć ) wychodzi na to, że w Androidzie faktycznie lepiej słychać rozmówcę.. inne wrażenie jest takie, że programy uruchamiają się szybciej... Jest przyjemniejszy w użytkowaniu :-) Jego bolączką jest brak AM... ale też nie każdy z niej korzysta - jednak właśnie dlatego mam Andka "tylko" z karty.

Kończąc:
Cytat Zamieszczone przez nemezis
wydaje mi się że na kompletnego żółtodzioba udało mi się przeprowadzić cały proces jak należy.
W dwóch słowach: tr?s bien :-)