Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Mieszany widok

  1. #1
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Jakie słuchawki do HD2?

    http://htcclub.pl/26-pogaduchy/1162-...sluchawek.html
    Fajnie, jakbyś najpierw poszukał potem zapytał ;E.
    Ogólnie pasmo przenoszenia to zakres dźwięków, które słuchawki są w stanie wydać.
    Impedancja - opór w układzie zamkniętym, 16 omów jest optymalne dla naszego telefonu - 32 omy to troszkę mordęga dla wzmacniacza.
    Sennheisery są zazwyczaj dobre, jednak uzbierałbym jeszcze jakieś 50 PLN i kupił jakieś dokanałowe - grają naprawdę o niebo lepiej, są lżejsze i przyjemniejsze dla ucha.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  2. #2
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    24.10.2011
    Posty
    43
    Słuchawka
    HD2 WM6.5 stock
    Rom
    3.14.479.2 (04666) WWE
    Radio
    2.15.50.14

    Odp: Jakie słuchawki do HD2?

    No faktycznie może i to powinno tam polecieć moje zapytanie.. jak się da to można to przenieść do tamtego wątku żeby nie było bałaganu.

    Jeśli chodzi o kwotę to nie mam aż tak dobrego słuchu, w porównaniu z tymi oryginalnymi z HD1 które posiadam grają o niebo lepiej i to mi wystarcza (może kiedyś zmienię zdanie), więc prędzej resztę przeznaczę na doładowanie niż na droższe słuchawki.

    Czyli im większy zakres tym "więcej" różnych dźwięków słuchawki potrafią z siebie wydać i im więcej tym lepiej sądzę.

    Co do impedencji, to fabryczne jak rozumiem mają 16? A przez to że mają większą to nie będą grały przypadkiem ładniej choć nieco ciszej? Jeśli będzie większa to istnieje ryzyko jakiegoś uszkodzenia ?

    Co do dokanałowych to drażnią mnie i jestem nastawiony na zwykłe pchełki bo są dla mnie wygodniejsze.
    Jak czegoś nie spie.. to się nie nauczysz


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top