Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Widok wątkowy

  1. #1
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    01.03.2011
    Posty
    92
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9.1-HWA V2.7
    Radio
    2.15.50.14

    Blue Screen, ekran przy Blobby Volleyball

    Witam wszystkich po dłuższej przerwie !!!

    Widzę, że bardzo dużo zmian się napatoczyło Miałem parę problemów ale na szczęście można liczyć na wspaniałych Adminów

    A teraz do sedna, mam pewien problem z moim HD2. Jak niektórzy starzy wyjadacze na forum wiedzą, byłem typem przywiązanym do Windows Mobile. Później zmieniłem na andka PRJ, potem znowu na WM. Aż w końcu znalazłem coś idealnie dla siebie, czyli romik NexusHD2 GingerBread 2.3.7.

    Mam pewien problem, nie wiem czy faktycznie związany z romem (jeszcze nie nabiłem magicznych 10 postów na xda-devs żeby móc pisać w dziale "Developers") i chciałbym spytać czy którymś z Was coś podobnego się nie przytrafiło, a mianowicie:

    - przy włączaniu czyli normalnie włączanie urządzenia, przechodzi text z MAGLDR'a, a po nim dosłownie przez ułamek sekundy mignie niebieski ekran i później ładuje się system - ten niebieski ekran trochę mnie martwi

    - przy grze w Blobby Volleyball z kolegą na wykładzie, w pewnym momencie (nie wiem czy przerwało jakoś połączenie, czy jakos w niewłaściwy sposób wyszedłem z gry) zaczął mi wariować ekran, przyciskać gdzie popadnie (restart pomógł) ... teraz nie wiem, czy było to spowodowane tym, że jakoś zbyt mocno przyciskałem na ekran w trakcie gry, albo po prostu z powodu jakiegoś błędu w grze, który wpłynął na wariowanie ekranem ...

    - przy odbieraniu połączeń, na ułamek sekundy zaczyna mi trzeszczeć duży głośnik - także nie wiem czy to wina hardware czy software ...

    Będę wdzięczny za każde pomocne odpowiedzi. Mam też nadzieję, że nie mam uszkodzonego HD2 ...

    POZDRAWIAM !!!
    Ostatnio edytowane przez ghost_ ; 01.04.12 o 23:59


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top