Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Widok wątkowy

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    02.08.2012
    Posty
    3
    Słuchawka
    HTC HD2

    Instalacja ROMU przy niedziałającym dotyku.

    Witam.
    Kurde zły dział, proszę o przeniesienie, a nie widzę nigdzie możliwości usunięcia wątku.
    Posiadam telefon HTC HD2 z wgranym androidem (wersji nie podam, ponieważ nie pamiętam dokładnie, ale coś w okolicy 2.2 a nie ma teraz jak sprawdzić). W pewny piękny dzień padł dotyk. Szansa 50/50 że to wina androida. Tylko problem w tym że nigdzie nie mogę znaleźć DZIAŁAJĄCEJ i w miarę łopatologicznej instrukcji, jak wgrać coś innego (najlepiej Windows Mobile 6.5 Pro, na oryginale najpewniej to sprawdzić) za pomocą komputera (Win 7 64x). Próbowałem jakimiś aplikacjami w stylu ActiveSync, Superruu itp. Chwytałem się po prostu czego się da, ale cały czas nie wykrywa mi telefonu na kompie, a większość instrukcji jest w stylu "włącz na telefonie tryb..." itd. Jeszcze w trakcie pisania posta zaczął się resetować jak głupi (pierwszy raz coś takiego się dzieje). Panowie, proszę o pomoc w wgraniu tego nieszczęsnego systemu. I prosiłbym w miarę możliwości, oczywiście, o jakiś link do WM 6.5. Jesteście ostatnią deską ratunku, przed kasożerczym serwisem
    Ostatnio edytowane przez michal.115 ; 02.08.12 o 19:11


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top