Dziękuję kolego MATRIXSTR za podjęcie tematu
Większośc aplikacji przy instalacji automatycznie przenosi niektóre dane na kartę pamięci, jest to folder .android_secure, a jego zawartość jest widoczna tylko pod Windowsem.
Ok, skoro niektóre dane wędrują do tego katalogu, ale znajduje się on na karcie pamięci w partycji FAT, to po co jest partycja EXT na karcie SD? Co się na niej konkretnie zapisuje, jeśli nie pliki aplikacji? Może pliki instalacyjne tylko, czy jeszcze coś innego - np pliki tymczasowe uruchamianych aplikacji?

Jeśli zmienię kartę kopiując na nią tylko .android_secure, to wszystkie zainstalowane do tej pory aplikacje oraz ich ustawienia będą działać? Stworzę 16GB partycje FAT na 16GB karcie, bez EXT, to co się stanie?

Skrypt do mojego romu żeby móc widzieć wiekszą pamięć SD - poproszę o jakiś link, chętnie poczytam, a jakoś znaleźć nie potrafię - widocznie nieumiejętnie szukałem, ale może ktos pomoże

PS. SD Minde - do czego służy ten program?
Romy Android 4.1 JB - temat zbiorczy - Strona 5
Post użytkownika RADEM

Wybaczcie moją dociekliwość i niezrozumiałość, ale naprawdę ten system jest zupełnie inny od dotychczasowego i trudno się przestawić