Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Widok wątkowy

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    01.09.2012
    Posty
    6
    Słuchawka
    htc hd2

    battery drain z nieznanych przyczyn.prosze o pomoc.

    witam wszystkich.
    Prawie dokładnie tydzień temu kupiłem htc hd2, sprzedający twierdził ze tel. stanowił jedynie element ekspozycji i brak śladów użytkowania. To drugie jest prawdą, tel. wygląda jak nowy i bardzo chciałbym go zachować - mimo ze okazało sie ze ma ma 70h przegadanych na liczniku i gotowany rom.
    Ale mimo wszystko jest ok oprócz makabrycznie szybkiego zużycia baterii - 8h w stanie czuwania, jak wykonam jakies telefony to 6h.(zainwestowałem w nową baterią 1600 i jest to samo)
    troche danych:
    rom PtaQ1982 v2.1 plk (całkiem fajny, używający ludzie nie mają problemów)
    radio: 2.15.50.14
    protkół: 15.42.50.11U
    wyłączone 3G, wyłączony bluetooth,wył wi-fi, wyłączyłem nawet aktualizację zegara, wył. lokalizacja,pogoda, brak jakichkolwiek kont email (wiem ze gmail powodował drain baterii).
    W menedżerze zadań nie widać procesów które powodowałyby obciążenie procka mimo to tel jest ciągle ciepławy z tyłu.
    I jeszcze jedna rzecz tylko prosze nie pisać ze zrobiłem coś nie tak bo probowałem 100x (również oglądajć instruktaż na youtube) - nie ma mogę zrobić hard resetu przez vol +- i power/reset ani wejść do bootloadera poprzez vol- power, jakbym nie robił odpala sie od razu jasna strona htc zamiast trzykolorowej...(widziałem mnóstwo postów w których ludzie nieprawidłowo to robili ale to nie ja).
    robiłem hard reset z poziomu tel.
    zaryzykowałem odpalenie HSPL2 - odpalił sie bootloader i skilowałem proces instalacji bo zobaczyłem wersją spl 3.03.
    Mam miesiąc gwarancji rozruchowej doradzcie co robic pobawić sie w jakies inne romy (tylko ciekawe jak skoro do bootloadera nie mogę wejść) czy po prostu oddać telefon.Z góry dzieki.
    ps system WM 6.5
    Ostatnio edytowane przez podrygi ; 01.09.12 o 11:14 Powód: zapomniałem


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top