Witam, zainstalowałem [Rom]WP7 Mango 7720 PL | HTC HD2 Blog i mam teraz bardzo dziwną przypadłość. Podczas rozmowy, przy włączonym trybie głośnowówiącym prawie nie słyszę rozmówcy (regulacja głośności na FULL 10/10). Zastanawiam się czy to może być wina systemu, czy może głośnik mi pada. Dzwonki słyszę w miarę głośno, a to chyba ten sam głośnik. Czy istnieje jakaś metoda, aby podkręcić ten głos?

Nie świecą mi dwa prawe przyciski, ale działają (słuchawa i strzała), pewnie czeka mnie wymiana całej klawiatury - miał ktoś podobny problem?

Oprócz tego czasem nie działa dotyk... ten telefon chyba musiał komuś upaść, albo ten typ tak ma, jest słabo wykonany i po 2,3 latach nadaje się do serwisu Wiązałem to z WP7, ale chyba jest to usterka dotyku - pisałem o tym tu http://htcclub.pl/35-windows-phone/2084-wieszanie-blokowanie-podczas-odbierania-polaczen-wybudzania-wp7.html/

Nie wiem czy to dobry dział, ale poprzedni właściciel twierdzi ze na WM głośnomówiący chodził dobrze ( traktuję tę informację z przymrużeniem oka ) więc sprawa dotyczy WP7

Dzięki, pozdrawiam