Chciałbym wgrać sobie jakiś tzw. gotowany ROM winmo6.5 do telefonu i teraz mam problem gdyż wszystko co znalazłem to powygasane nie aktualne linki. Poszukuje ROMu który jest nie brandowany chodzi stabilnie i nie zawala pamięci telefonu, zbliżony jak najbardziej do oryginału, słyszałem o Hypnosis ROM czy coś ale link też wygasł i nie mam skąd tego podziać. Duża jest różnica między zmianą Z winmo na gotowanego WinMobile a winmo(seria) do androida? I pytanie odnośnie HSPL... poprzedni właściciel wiem że miał androida na moim HD2. Przed sprzedażą wgrał mi oryginalnego roma z ery. Sprawdzałem ten SPL przez Vol -i Power, wyświetla mi się:
PB81100 HX-BC
SPL-2.08.HSPL 8G XE
0x0.5
Cotulla HSPL 0x40

Serial

Czyli nie muszę zmieniać tego HSPL i moge wszystko odpalać z karty? Prosze o wytłumaczenie tego jak najprościej z objaśnieniami skrótów itp bo dopiero zaczynam przygodę z HTC i chciałbym się czegoś nauczyć zamiast dawać to do zrobienia komuś. Wesołych Swiąt

EDIT: Czy do wgrania nowego softu musze kasować stary? Bo czytałem o jakiś Task29 ale nie wiem kiedy tego sie używa i wogóle średnio rozumiem stąd prośba o wytłumaczenie jak najprościej