Witam! Wczoraj stałem się posiadaczem HTC HD2! jest to mój pierwszy smartfon zatem po przejzeniu setek tematow z nic nie mówiącymi mi nazwami w stylu HSPL... postanowiłem się zarejestrować i zadać wam dwa pytania.. mam nadzieje że znajdę pomoc Więc tak. Telefon jest "brandowany" (z tego co wyczytałem tak się to nazywa) przez Erę. Logo operatora przy włączaniu, przeglądarka z blueconnectem itp. Bardzo frustruje mnie to że nie działa kompletnie na nim internet. Sieci Wifi wyszukuje łączy się ale przeglądarka nie działa. Tak samo play internet, żadne smsy z konfiguracjami nie pomogły... Po prostu błąd przy łaczeniu i mam jakieś EraInternet którego sie nie da zmienić.
Wersja systemu operacyjnego 5.2.21869 Wersja pamięci ROM 1.66.118.1 - Teraz co mogę zrobić z tym internetem?
Co jakbym chciał zmienić soft w telefonie? Podobno Android bardzo dobrze sie na HD dwójce spisuje? Czy zmieniając system mogę zepsuć telefon? Jeśli miałbym zostawać przy WindowsPhone 6.5 to czy są na niego jakieś modyfikacje albo chociaż aktualizacje na których w końcu ten internet zacznie mi działać? Ile czasu trwa zmiana systamu i czy dam rade zrobić to samemu? Pozdrawiam