Witam posiadam HTC HD2 T8585 z zainstalowanym systemem WP7.Moj problem tkwi w tym ze chce zmienic ten system na oryginalny jaki byl przy zakupie telefonu,podjelem do tego pewne kroki,otoz sciagnelem oryginalny Rom z: Sunnysoft InterWrite language localization for HTC devices i nie potrafie tego zainstalowac wzorowalem sie na instrukcij z pewnego forum ale jak wrzuce plik na karte pamieci i odpalam telefon to sie nie instaluje tylko caly czas jest 3 kolorowy ekran i nic sie nie dzieje.. Prosze was o pomoc jak to zrobic jestem kompletnie zielony w tym poniewaz to moj pierwszy tele z WP. Chyba ze da sie tak zrobic na WP7 aby moc wrzucac jakies aplikacje itp poniewaz marketplace mi nie dziala nie moge takze nic wyslac przez bluetooth a nie odbierac czy jest moze cos zeby WP7 byl w pelni funkcjonalny? Jezeli nie napisalem w odpowiednim dziale to przepraszam ale jestem nowy. Aaa zapomnialem dodac mam SPL 2.08 jezeli bedzie to potrzebne do czegos. W zaden sposob nie moge tego zainstalowac juz niewiem co mam zrobic mam nadzieje ze mi pomozecie