Witam. Mam pewien problem z moim telefonem htc one x. Ostatnio pojawiła się aktualizacja androida z 4.1 na 4.1.1, no to sobie ściągnąłem ją, na początku telefon się zacinał, ale po 1h już było normalnie. Największym problem jaki się pojawił po aktualizacji to bateria, na pełnym naładowaniu (100%) trzyma mi tylko 32h CZUWANIA !! gdzie przed aktualizacją trzymał mi na czuwaniu ponad 100h !!!!. Teraz mój telefon wytrzymuje ledwo dzień gdy jest tylko używany do pisania smsów, nie gram na nim ani nie słucham muzyki a od 100% naładowania mam włączone oszczędzanie energii, mimo tego telefon nie wytrzymuje nawet połowy dnia, czasami zdarza mi się go ładować 2x dziennie... to nie do pomyślenia, przed aktualizacją na pełnym użytkowaniu telefon był w stanie wytrzymać nawet 2-3 dni. Nie wiem co się mogło stać ale mój telefon nie może tak dalej funkcjonować, gdyż no nic się nie da zrobić bo bateria się zaraz rozładuje, w domu to w domu ale na jakimś wyjeździe boje się go używać...

Bardzo proszę o pomoc, nie wiem co mogło się stać ale domyślam się, że to przez tą nową aktualizację androida ..