Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 56

Mieszany widok

  1. #1
    Senior Member [Jr Member]
    Dołączył
    11.11.2012
    Posty
    119
    Słuchawka
    Htc
    Rom
    MIUI JB

    Odp: "proces com.google.process.gapps został zatrzymany" o co chodzi?

    Generalnie wszystkie romy instalujesz z karty sd. Te które są w NAND do pracy jej nie potrzebują. Ten konkretny nexus niestety potrzebuje szybkiej karty bo partycja data znajduje się na karcie sd więc jak masz wolną kartę a chcesz zainstalować ten konkretny rom to polecam instalację tylko w NAND i wgranie skryptu cronmod gdyż lepiej współpracuje z wolniejszymi kartami. Niestety ma też swoje ograniczenia bo na każde 500Mb partycji ext potrzebuje 100Mb wolnej przestrzeni w NAND czyli jeżeli chcesz mieć partycję ext o rozmiarze 1 Gb to rom który zainstalujesz musi korzystać z partycji system o rozmiarze max 250 Mb bo inaczej będą problemy z instalowaniem aplikacji mimo wolnego miejsca na partycji ext.
    Oczywiście w każdym wypadku przy instalacji tego konkretnego romu konieczne jest utworzenie partycji ext na karcie sd.
    PS: ja nie jestem zwolennikiem "czystych" androidów jak nexus ale każdy lubi co innego.
    PPS: w odniesieniu do HD2 istotniejszym parametrem niż klasa karty jest RW (random write) karty sd. Im wyższy tym karta lepiej współpracuje z telefonem i może się zdarzyć że karta x klasy 4 lepiej działa niż karta y klasy 10 i tak naprawdę nikt do końca nie stwierdził dlaczego tak jest choć na ten temat powstało już wiele teorii.
    Ostatnio edytowane przez fyme ; 05.06.13 o 20:40

  2. #2
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    38
    Słuchawka
    HTC HD2

    Odp: "proces com.google.process.gapps został zatrzymany" o co chodzi?

    Co to znaczy czysty android? Poproszę o wyjaśnienie jak chłopu na roli - przepraszam nie obrażając chłopów ( to takie powiedzenie). To co Ty byś polecił. Aktualnie ma kartę nokii 4 klasy . Mogę kupić10 klasy to nie problem.
    Powiem prosto . Żona ma galxy S3 z androidem 4.1.2 i bardzo mi się podoba ta funkcjonalność . Dlatego wgrałem go do HTC . Lecz nie zadziałał. Wywala błąd i ma problem z WiFi. Co w takim razie polecicie?
    fyme , w którymś poście doradziłeś jednemu z kolegów i przygotowałeś całą paczkę do instalacji . Nie pomógłbyś też?


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top