Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 47

Mieszany widok

  1. #1
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    26.11.2010
    Skąd
    3miasto
    Posty
    35
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    MIUI-STABLE V6.0, Android 2.3.7
    Radio
    2.15.50.14

    Htc one ?

    Chodzę wokół nowego HTC ONE z Orange.1tyś za abonament 123zł na 2 lata. Czy ktoś używał, żeby pochwalić się jak jest w porównaniu do HD2? Wiem,wszystkie dane techniczne 2x wyżej ale czy tak jak na HD2 można wciągnąć różne ROMy? czy to już jest przełom? Chyba nie jestem gadzeciarzem, tylko potrzebuje ergonomicznie pracujący telefon do pracy. Pozdrawiam

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1
    Różne ROMy... pytanie jakie masz na myśli. HD2 to swoisty ewenement pod tym kątem - nie ma chyba drugiego takiego urządzenia, które może być obsługiwane przez tyle różnych systemów.

    Co do One natomiast... Od tygodnia jest już dla niego S-OFF (czyli to, czego nigdy nie doczekał się jego starszy brat, One X). Co to daje? Możliwość zmiany CID, MID, wgrywania ENG Hboota, downgrade ROMów, zdejmowania simlocka etc. etc., a wszystko to bez konieczności odblokowywania telefonu przez HTCdev i jednoczesnego informowania HTC o tym co się robi ze swoim telefonem. To bardzo dobra wiadomość :-) Oczywiście ROMów dla tego ustrojstwa też jest co nie miara, a z racji wielkiego światowego poruszenia tą słuchawką można przyjąć, że będzie tylko lepiej.
    Sprzęt ciężko porównać do telefonu sprzed trzech lat. Zresztą, nawet ze świeższymi telefonami w takim porównaniu można mieć pewien problem. To po prostu klasa sama w sobie i to się czuje :-)

    Jeśli masz jakieś konkretne pytania to śmiało.

    ------ Łączenie postów -----

    A mój One'ik już ma S-OFF

    Teraz, w odróżnieniu od HOX, jakiekolwiek głupie aktualizacje mi nie straszne - będę chciał zrobić downgrade, to mogę; będę chciał wrzucić jakiegoś customa bez informowania o tym HTC, to mogę; będę chciał go powtórnie zablokować bez pozostawiania po tym jakiegokolwiek śladu, to też mogę \o/

    Kolejny argument przemawiający za Qualcommem zamiast Nvidią.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top