Jakbyś chciał dosztukować brakujące przyciski głośności, to taniej jest kupić całą tylną klapkę z tymi przyciskami, niż same przyciski. O ile już upolujesz guziki na Allegro, to będzie to ok. 35 zł + przesyłka. Zakup całej klapki (np. z logo beats, niektórym bardziej się podoba tamta wersja kolorystyczna) to już nawet 25-35 zł + przesyłka... jak się postarasz - taniej masz całą część niż jej mały element (który zazwyczaj też pochodzi z demontażu). Gdzie tu logika? Nie mam pojęcia, ale tak jest

A żeby przesadnie nie offtopować - dzisiaj przyszła do mnie ta wsuwka. Pierwsze wrażenie? Dobra gatunkowo skóra. Cała wsuwka bardzo intensywnie pachnie skórą. Mniej więcej tak jak nowe, dobre buty. Po wsadzeniu i wyjęciu z tego telefonu... oblazł cały jakimś takim czarnym pyłkiem. W obawie aby nie zapchało to głośników i mikrofonu - wsuwka poszła do kąpieli. Jutro zdam relację, czy się poprawiło i już nie prószy
Tym niemniej pierwsze wrażenie bardzo dobre. To inna skóra niż ta, którą miałem we wsuwce do HOX (tam był raczej nubuk), ale myślę, że też może być przyjemna przy dłuższym używaniu.