Witam was bardzo serdecznie, od kilku dni jestem posiadaczem hd dwójki, poprzedni właściciel jechał na androidzie ( wg tego co mi powiedział był to system Android 2.3.7 oraz CyanogenMod-7 NIGHTLY-bravo[TyphooN_v3.MAGLDR] ).Moim zdaniem system jest do kitu więc postanowiłem wgrać sobie win 6.5, korzystałem z tego poradnika : Instalacja najnowszego oficjalnego oprogramowania do HTC HD2 z Windows Mobile | programeo.pl ,
a rom pobrałem sobie stąd : Sunnysoft InterWrite language localization for HTC devices

wszystko szło cacy, pasek instalacji się posuwał aż nagle wybiło mnie do tego cztero kolorowego tła, poczekałem chwilę po czym wyłączyłem telefon- wyciągnąłem baterię i załączyłem go jeszcze raz, powtórnie w trybie Bootloadera, myślałem że instalacja się dokończy a tu psińsco,
na czerwonym tle jest napisane :
RUUNBH
PB81100 HX-BC
SPL-3.03.0000 XE
MicroP(LED) 0x05
MicroP(TOUCH) 0x50

Na zielonym
Upgrade ROM code error Please try again

i na białym Serial

kiedy włączam telefon normalnie pojawia się taki trójkąt, pod trójkątem jest napis system error (mniej więcej taki napis) po czym pokazuje się białe tło z niebieskim napisem loading- loading error i przechodzi do takiego cztero kolorowego tła :
czerony:
HX-BC
SPL-3.03.0000 XE
MicroP(LED) 0x05
MicroP(TOUCH) 0x50

zielony usto
niebieski: pusto
Biały: pusto

wiecie jak to naprawić ? pozdrawiam