Witam wszystkich forumowiczów,
od momentu zakupu telefonu czyli od października mam z nim same problemy. Zrywa połączenia i w tym momencie ikona zasięgu jest pusta a po chwili wskakuje full zasięg. Najpierw składałem reklamację do T-Mobila bo myślałem że to przez te prace które prowadzili. Później przyszedł czas na serwis Regenersis. Wysłałem telefon po dwóch tygodniach przyszedł naprawiony (według historii naprawy chyba pół telefonu wymienili) ale to nie pomogło więc telefon pojechał drugi raz - tym razem wymienili płytę główną czyli chyba cały telefon bo widać że jest nowy ale to też nie pomogło. Dzieje się tak także w przypadku korzystania tylko z 2G. Czy koś mam jeszcze takie problemy z tym telefonem? W tym momencie wysłałem zapytanie do obsługi technicznej i poradzili mi żeby wymienić kartę sim ponieważ ona może powodować takie problemy - spotkał się ktoś z tym?

W starym Desire Z kiedy miałem włączone połączenie z internetem i wykonywałem połączenia głosowe to zostało ono rozłączane a tutaj dalej widnieje ikona na pulpicie - czy tak ma by?

Proszę o pomoc.